Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sorry Pavle ale tady jsi ujel ... AC3 se může hrdě postavit k dalším dílům Assasin Creed bez hanby něco přidali něco ubrali ale faktem je, že ubisoft ví moc dobře co děla... Hrál jsem všechny Assasin Creed a tato hra mě opravdu nadchla... jak ve vzratu děje tak v novinkách ovládání. Rozhodně bych dal 10/10 a ne nějakých 7 ....
  • Tak moc děkuju autorovi za ten spoiler *7*
  • inya
    OK, dohrano, a jeslti vas zajima nazor zensky tady je. :) Slintala jsem u traileru a obrazku a u vseho co se tykalo AC3 a tesila jsem se na nej jak maly decko. Ze zacatku me tema Emeriky moc nezaujmulo prece jenom z krasne Italie do lesa mezi par chajdek se mi moc nechtelo :) Dobre snad to zvladnout a udelaj nejaky peckovy prostredi - cca pred 10 dni jsem se k AC3 konecne dostala! :D Sice nemam peckovej kompujtr takze detaily na nizkou uroven ale to prostredi uplne bozi! Myslim ze prostredi se jim povedlo na vybornou ale pribeh uz trochu pokulhava. Zarazilo me jak je hra fakt kratka, snazila jsem se plnit vedlejsi mise a hlavne budovani osady, ostatni vedlejsaky me prestali bavit po zjisteni ze jaksi za nej chybi nejaka odmena (naka motivace byt musi krom lezeni po krasne krajine) Kdybych hrala jen pribehovy mise tak to je fakt za chvilku dohrany a nejak jsem treba nepostrehla kdy se Connor setkal poprve se svym tatkou - co ja vim tak poprve v kostele kdy se uz evidetne znali a co predtim? Koupim si jine obleceni a ve videjiich je porad to same puvodni a pak sup zase do jiny barvicky....Co dal? Jo opakuju se jak uz tu psalo hodne lidi - prislo mi to malo Assassinsky :D Krom peknyho uboru a spony na pasku to tam s Assassinama nemelo nic moc spolecnyho. Vetisnou jsem musela nekam vlitnout na plny koule ( i kdyz zadny nemam) a vyvrazdit vsechny ktere jsem potkala, zadne skryvani zadna taktika, skrytou cepel jsem skoro nepouzivala protoze na co ze jo na masakr se proste nehodi. Jinak kombicka luxusni to zase jo ale vadilo mi ze pokud jsme zabila nekoho na strese tak ostatni straze hned po me sli aniz by me vubec videli a bezeli za mnou automaticky.Cekala jsem treba vetsi spojitost s indiany - pouze Connoruv kamarad a trapne dabovana indianska babicka je kurevsky malo na to ze je hlavni postava polovicky indianek - mimochodem super indianstina. Namorni bitvy na ktere jsem se netesila se mi docela dost zalibili a provedeni taky bombasticky, rvouci kamos ze plujeme na plny plachty se mi faakt libi :) Ale zase dopluju vyhraju a zadna odmena :D Cela hra mi prijde neco ve stylu Mafiie 2, krasny prostredi super hudba vsechno super, jediny co tomu ubira je pribeh coz bude asi dost podstatny a to ze na krasny velky plose je vcelku prd co delat. Doufam ze bude nejaky dalsi dil samozrejme jen se velmi modlim aby se am to neposunulo do druhe svetove valky a aby hitler vlastne nebyl templar. Nej proste byl asi AC2 - i tohle je supracka hra ale klasicky co se jim povedlo nekde neco vylepsit tak se jim povedlo zase nekde neco z*urvit :D 8/10 Hawk! *2*
    • za všetky veci dostávaš odmeny... buď body G v Uplay, za ktoré si môžeš niečo kúpiť napr. do multiplayeru, obleky, wallpapery...atď. Prípadne v hre, napríklad odmena za námorné misie bola "All Washed Up" 40G ...A keď som zbieral tie drevené nohy, postupne sa mi pridávali nové námorné misie, čo je tiež forma odmeny...ak keď máš kompletku všetkých nôh, pôjdeš pre pirátsky poklad, kde získaš okrem peňazí a plánov aj taký úlomok z raja, ktorý spôsobuje zakrivenie vystrelených guliek, takže ťa vojaci skoro netriafajú. A to je len zlomok... To akože nie sú odmeny? Nepamätám si, že by niektorý Assassín ponukal viac...Ja fakt neviem... Keď Vás tu ľudia čítam, vážne mi pripadá, že hráte inú hru. Alebo ste fakt, tak ovplyvnení médiami, že nevidíte realitu?
      • inya
        a nehrajeme jinou hru, jen na to ma kazdy svuj nazor vis ?:)
      • Proste se moc soustredite na tu mrkev na klacku a nevidite pres ni ze tyhle "odmeny" jsou naprosto genericky, umely a neoriginalni. Stejne jak celej assassin poctvrte nebo kolik a gta to samy. Navic konzolovy. *11* *15*
      • Když ale nemá originálku tak nemůže dostat Uplay body :)
        Jinak se AC3 od přeešlých dílů nijak, co se odměn týče, neliší :)
        • inya
          Ale tak ve vsech predchozich se clovek honil treba za lepsi zbroji
          • Ne nehonil, protože se lepší zbroje odemykaly postupem času samy.
            V AC1 si upgrady dostaval od Al Mualima za každého mrtvého.
            V Brotherhoodu například se části zbroje odemykaly jak člověk postupoval v sekvencích.
            Takže ? :)
  • Kein
    Já souhlasím s recenzí. mám z hry stejné pocity, a mírné zklamání, imho mise se moc nepovedly...chybí jim logika a smysl.
  • Tak musím souhlasit s tím, že v jedné časti recenze mi přišlo, že jde o to, aby ta hra vypadala naprosto nejhůř. Ale budiž no. Navíc, ani jakož to fanouškovi celé série mi nepřišlo, že by tento díl jakýmkoliv způsobem "ponižoval" ostatní díly, hru jsem si nesmírně užil. Promiňte, ale tahle recenze byla...zvláštní.
    PS.: bla bla bla...jako templář Haytham... trošku spoiler, ne?
  • to je teda ale vcelku zasadny spoiler o kenwayovi...
  • Hru si plánuju koupit, nicméně myslíte, že ji rozjedu slušne na této sestavě? http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y570-d374803.htm předem dekuju za odpoved. Petr
    • ano 100% :)
      • Díky :-) Trochu jsem se obával grafiky, nicmeně hned zítra pro ní jdu ( ješte že velká nákupní centra mají otevřeno :-) )
    • bez problému
  • Dekuju za Video ktere me opet nejde zpustit a tim jsem se definityvne rozhodl ze s games koncim mejte se jak chcete ani po dvou letech protestu ctenaru nebylo vyslyseno ? kaslu vam na to jak na placaty sutr !!!
    • Mě to jede. Opera
    • sbohem
  • Cypri
    Chválím autora recenze. Naprosto vystihující.
  • Vyplatí se koupit k AC 3 i Assassins Creed 3 Season Pass ?
    • prudislav
      podle toho jestli budeš chtít i ten alternativní příběh :-D
      • O co jde? DLC co jsem videl byly jen o par vedlejsich misich...?
        • Dohromady 5 DLC, v každém z nich buď nějaké singleplayerové mise, nebo multiplayerové mapy a postavy...
        • prudislav
          epizodický DLC s alternativní historií (Tyranie Krále Washingtona)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit