Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • assassins creed 4 bude z 2 sv války a budete ovladat hrdinu z prvni osoby
    • v druhé světové assasín nebude, protože už jeden takovej existuje a jmenuje se Saboteur...
    • Takže Call of Duty a čeká nás velké repete.
      • Všechno tomu nasvědčuje
  • MidnighT91
    Divím se že v recenzi nikdo nepoukáže na to, že Connor s nožem dělá stejná komba jako se sekyrou...
    • BoB.2
      detail
      • MidnighT91
        Nechápeš, oni nezměnili ani to, jak ten nůž drží, takže ho má v ruce stejně jako sekyru a například s ním dvakrát sekne soupeře do hrudi ale ostřím se ho při tom vubec nedotkne, takže je to dost viditelnej detail kterej mi znemožvoval používat nože, celou hru jsem hrál s tomahawkem...
  • Tuto hru jsem dohrál před pár týdny na PS3. S videorecenzí celkem souhlasím. Co se týče stromů - jsem rád, že při skákání z jednoho na druhý stačí držet dvě tlačítka a "ono už to pak jde nějak samo". Nevím, jak jinak by to chtěl autor ovládat ;). Ale je pravda, že při vyskákání výše, až do korun stromů (převážně kvůli synchronizaci), je ovládání včetně kamery poněkud krkolomnější.
    Na novém AC se mi líbí hlavně brutální souboje. AI mi zde přijde až přehnaně všímavá a též zasekaná. I když to je někdy sám Connor taky ;). Žádná hra není dokonalá a tak i tato skýtá nemálo bugů.
    Hraní za Desmonda - ne, že by mě nebavilo, já mám osobně jeho části moc rád, ale přišlo mi, že i přesto, že Ubisoft slíbil, že se za něj bude hrát daleko více, nežli v předchozích dílech, že tomu tak úplně nebylo. Jen nevím, co mi přišlo lepší - hraní za něj zde či v Revelations.
    Lodní bitvy - ty jsou zde opravdovou lahůdkou :). Plynulé, realistické. Postě parádní.
    Vedlejší úkoly špatné nejsou, ale příliš jsem se jimi nezabýval, alespoň ne těmi v divočině (ačkoliv jsem byl zpočátku rád, že v novém díle AC bude prvek z RDR, jelikož tam mne to dosti bavilo).
    Pohyby jsou celkově lepší a interaktivnější, i přesto jsem se nejednou nesmyslně zasekl.
    A co se týče příběhu, tak ten mi přišel lepší v předchozích dílech - dovolím si tvrdit, že AC série měla od AC2 až do AC: Revelations nejlepší příběh. Altair a Azio Auditore da Firenze jsou mými oblíbenci. Connor mi přijde spíš jako takový truhlík ;). Prostě to prostředí Benátek a italština a soundtrack - nezapomenutelné :).
    Závěrem tedy - AC3 není vyloženě špatnou hrou, je to dobrá hra, ovšem skýtá jak nedodělky, tak věci, jenž dělaly dle mého AC AC. Zkrátka a dobře tento díl nepředčí předchozí díly, aspoň ne tedy z mého pohledu. Je to sice něco zcela nového a dle Ubisoftu převratného, leč to "pravé" kouzlo AC jsem v tomto počinu nenašel. Souhlasím tak s autorem, že by se tato hra mohla jmenovat klidně zcela jinak = má to prvky AC, ale není to TEN AC ;).
    No jsem zvědav, co Ubisoft vymyslí příště. Altair i Ezio mi ale již navždy budou chybět ;).
  • Nechci zbytecne sycet na treti dil ale pro me je jasne nejslabsi a to skoro ve vsem asi mi resenacni Rim sedel vic budu AC porad po ocku sledovat ale zda se mi ze se pomalu hrouti ve smycce kolapsu jen proto ze si nekdo chytry v Ubisoftu rekl ze budou vydavat novy dil periodicky kazdy rok
    • "renesancni"
  • BoB.2
    Mě vadilo nehorázné množství BUGů, co mě naopak hodně bavilo byli námořní bitvy
  • Já jsem byl s novým příběhem spokojený a lezení přes stromy bylo super. S Connorem jsem měl problém se sžít ale nakonec to tak nějak šlo. Ale narozdíl od předchozích dílů jsem narazil na spoustu bugů a kazilo to zážitek ze hry (mám originál samozřejmě). Co mě ale vyloženě naštvalo byl odfláknutý konec. Ale jinak jsem si užil nějakých 27 hodin ve hře hodně. :)
  • Nové prostředí přineslo něco nového a neokoukaného ale taky se samo shazuje..především stromy jsou podle mne kámen úrazu..a taky především ovladání a chování vašeho veěrného oře je trochu problematické..stále je však nový AC ''luxusní zboží''.. *3*
    • *věrného*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit