Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde pořád berete že se Connor jmenuje John :D neplete si to s Terminátorem , za celou hru jsem nezaregistroval že by mu někdo řekl Johne. Vyrozuměl jsem že jeho jméno je Connor Ratonhnhakéton Kenway
    • Cosi
      Že by to také mohl být vtip? To snad né. *8*
    • Connor je pouze přezdívka aby lépe zapadl mezi lidi. :) Jinak se jmenuje Ratohnhaké:ton.
  • To mam asi uplne jinak nez vsichni ostatni, Conor me vubec nevadi a dokonce jsem si ho oblibil vice nez Ezia, ale Altair je pro me stale best charakter v serii.Kdyz jsem zacal hrat za toho anglana, tak jsem se zhrozil a byl jsem stastny kdyz ta cast skoncila, britska lopata absolutne nesimpatickej projev.Jinak me v AC3 sedlo snad vse, ve mestech je to klasickej Assassin's, v lesích je to trochu Read Dead Redemption a namorni bitva je naprosto luxusni, sedla me i doba a tenhle dil povazuji za nejlepsi.
  • Konecne recenze, ktera primo odrazi muj pohled na hru(pravda, moc jsem jich neprochazel). Mimo connora, ktery mi jako postava moc nesedl - mnohem lip bych si po celou hru dokazal predstavit Haythama - mi na hre vadi to, co mi nejvic vadilo na AC1 a to zbytecne a hlavne zdlouhave cestovani frontierem(v AC to byl Kingdom). Jasne, muzu si tam ulovit zvirata, probehnout se po stromech atd, ale cestovat po nem kvuli hlavnim misim byla strasna nuda. V AC1 jsem byl nucen tam byt jen 3x(4x kdyz pocitam zaverecnou cestu za kralem) a pak slo jednoduse preskakovat. V AC3 je to preskakovani taky, ale dost casto jsem skocil jen nekam mezi. Pak jsem mohl skocit rychleji do mest lodi, tam jsem ale zase musel obehnout/preplavat cele jezero. Ve zkratce, presun mezi misemi byl priserne zdlouhavy(nebo jsem jen neobjevil tu spravnou moznost?).

    Pred kazdym dilem jsem si vzdycky zahral vsechny predchozi a 3 nejak vubec nemam chut si zahrat znova :(
  • Série na mne působí přesně tak, jak popsal Pavel AC3. Hrál jsem jen první díl, a nikdy nedohrál. Cítím, jak moc bych si sérii rád zahrál, ale pořád mě vždycky odradí ta nejednoznačnost a podivné pozadí příběhu, který je popsán v nesčetných recenzích a hlavně pořád nové a nové lepší a zajímavější hry. AC3 mě strašně lákalo, ale zase je to zabité, takovou multikulti propagandou, kterou Francouzi pasují do příběhů jak u filmů, tak u her. Je to přesně ta hra, kdy mi stačí si pustit pár lets play videí a recenzí, a mám zážitek ze hry stejný, jako kdybych si ji koupil a hrál. Mimochodem, ty námořní bitvy by vydaly za samostatnou F2P hru. Lepší než World of Tanks. Jsou úžasné :)
  • Amylee.Anderson
    Pro mě je největší chybou naprosto nezajímavý hlavní hrdina. Hlavně s přihlédnutím k takovým charakterům jako Altair a Ezio, a taky k úžasnému Haythamovi na začátku (toho jsem si vážně zamilovala :)). A více, než hlavní příběh, mě opravdu dojal onen rodinný vztah, co se ve hře řeší.

    Je mi docela líto, že právě trojka, velké finále, pro mě byla nejslabším dílem. Třeba narozdíl od Pavla, mise s Desmondem se mi líbily, ale ten konec... Nedokážu říct, jestli jsem ho nepochopila nebo byl divný. Zrovna od AC jsem čekala možná trochu slzy...alespoň husí kůži! Ale tůdle.

    Přesto hra jako celek se mi líbila, všechno má své plusy a mínusy. Jen ty mínusy se lépe pamatují :)

    A ještě - vyčetla jsem, že vyjde zase knížka od Olivera Bowdena.
    • To jo no, konec s Desmondem byl pro mě velké WTF?
  • Mám nahráno tak 20% a už mne to nebaví navíc věci jako že zcela sám vymlátím vojenskou pevnost a když pověsím vlajku tak ne mne okamžitě zautočej modrokabatníci mne docela sere nebo vymlatím medvědy zalezu do jeskyně - vylezu a hromada medvědů je zpět.
    Haytham byl super ale Conor no to je děs chová se jak troll *16*
    • troll tu budes zrejme ty....Connor je konecne postava, ktora sa chova ludsky....robi chyby a podobne....Ezio...Ezio mal styl, sarm a vsetko, ale nemal som z neho az taky dobry pocit.....bol az priliz bezchybny...v skutocnom zivote taky clovek neexistuje
    • Co děláš? Na mě nikdy nezaútočili. Máš originál a nejnovější patch?
      • Někdy jsem někde nějakýho praštil a pd ty doby po mne jdou, patch nemám protože jsem to už 3 tejdny nehrál
  • Ať si každý říká co chce... překousnu bugy i všudypřítomné skriptování.... ta hra je prostě mistrovské dílo... dokonce i vedlejší příběh usedlosti měl zajímavý konec ! No a co, že se nelíbí lidem konec Desmonda... u AC byla vždy tahákem minulost.... podle mě spolu s AC2 nejlepší díl série
  • jediny, co me na ACIII stve, je to - v recenzi zminene - nacitani. zrovna u tyhle hry bych ocenil nacitani ve stylu Uncharted, ale neva. a taky me pak stve, ze nevim jak rekrutovat dalsi assassiny. poradi mi nekdo jak na to, lidi?
    • plnenim vedlajsich misii sa odomikaju jednotlive postavy
    • Musíš dělat ve městech vedlejší mise, které jsou značené assassínským symbolem. Musíš splnit všechny ve čtvrti. Například zabíjíš nemocné psy nebo nosíš raněné. Jakmile tady ty menší uděláš tak potom ti to napíše, že můžeš jít za svým člověkem, s ním uděláš jednu větší misi a pak už patří mezi assassíny. Celkem jich můžeš mít 6. Nejsou náhodně generování ale jsou to jedinečné osobnosti i s vlastním příběhem. :)
  • Ještě jsem si vzpomněl na jeden případ dějových nelogičností. Hned při prvním příchodu Connora do Bostonu mu Achilles říká, že bude pro přežití v civilizaci lepší, když Connor potlačí svůj indiánský původ a bude raději za Španěla nebo Itala, dá mu typické latinské jméno Connor a nechá ho běhat po Bostonu v indiánském oděvu s typicky indiánskou výzbrojí... A jaj *6*
  • Hru bych rozdělil na 2 části, 1. za Haythama byla vynikající, charismatický anglický šlechtic, relativně široká paleta příběhových úkolů, události 7-leté války, třírohé klobouky prostě miluju. Dokonce na druhé hraní byl ten pocit z úvodních částí ještě lepší. A vůbec mi nevadilo (spíš naopak), že kromě hlavních příběhových úkolů šlo jen lézt na věže za účelem synchronizací a kompletní průchod bostonským podzemím, pojetím to byl takový malý návrat k AC1.

    Po šoku (přiznávám, docela mi spadla brada) s Haythamovým odhalením se sice přistoupilo k hlavní části, ale kvalita šla dolů. Connor mě příliš neoslovil, kápě místo klobouku mě otrávila a přemíra vedlejších úkolů (které prostě vždy před hlavním úkolem plním, nemůžu si pomoct, nemám rád ty kvanta blikajících úkolů na mapě, i když vím, že to lze v mape vypnout) mě zrovna moc nebere (chápu, že budu v menšině). Myslel jsem, že rekrutování asasínů už ve trojce nebude. Jako vedlejší mise OK, ale nutnost využívat pomocníky je v podstatě zbytečná. Naopak námořní mise jsou příjemné oživení, škoda, že chybí free roam na moři, tam bych asi vydržel o dost déle než na hranici. Očekávám ale, že tato možnost bude v příštím díle.

    Co se týká zasazení děje, americká válka o nezávislost a předtím 7letá válka byl opravdu hodně dobrý nápad, poprvé v sérii čtu všechny vstupy, ať se týkají postav, událostí a dokonce i míst, a hrozně mě to baví (OK, část věnovaná Mohawkům mě upřímně zase příliš nebere).

    Vyloženě mě ovšem serou nelogické skoky v ději, kterých je v sérii snad čím dál tím víc. Za všechny jenom připomenu příchod Connora k Achillovi, kdy se ve sklepě začnou bavit o tom, že je třeba zabít Connorova otce a nějak jsem tam nezachytil, že by Connor byl překvapený tím, kdo je vlastně jeho otec, ani překvapení Achilla nad tím, čí je Connor syn. Já vím, že tam byl střih, kdy Achilles vyprávěl Connorovi o asasínech, ale stejně. A takových dějových skoků je na každém kroku dost a dost. Celé to působí dojmem, jako když nějakou 4 dílnou TV sérii sestříhají na celovečerní film. Je tam sice všechno podstatné, ale divák má pořád pocit, jakoby mu něco podstatného utíkalo.

    Další díl očekávám z revoluční Francie, to snad ani nejde jinak. Jen škoda, že to bude muset být s Connorem, nějaký Červený Bedrník by docela bodl :) Ať je aspoň možné si Connora ustrojit a vyzbrojit podle svého...
    • Ano, konec za Haythama byl pro mě jeden ze dvou WTF? momentů z celé hry.
    • Ano haythan byl nejlepší a charismatický

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit