Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarri
    hra je dobra. nechapem co sa tam spomina, ze ti, s ktorymi bojujete len cakaju kym zabijete toho prveho. ale ved to bolo vo vsetkych dieloch :) Tu su aspon double killy. nebolo spominane ako sa vam rozrasta vasa dedina o roznych remeselnikoch. hre by som dal 8,0/10. skoda len, ze su tam dve mesta. je tam toho vela co robit mimo hlavneho deja!
    • v jiných dílech neměli všichni kolem tebe pušky, u chladných zbraní to šlo ještě se zatnutými zuby přejít
      • Preed
        Sak ale oni normalne strielaju,dokonca je tam taky ten pohyb,ze chytis vojaka ako ludsky stit a nechas ich strelit do neho,hral to tu vobec niekto?:)
  • Jsme priznivcem serie,hral jsem vsechny dily.Tenhle dil podle me ostudu serii rozhodne nedela ikdyz se objevilo mnoho chyb kterym se serie vyhybala. Obcas kupodivu spatny pathfinding,lehci mise ci tunelova reseni.Tenhle dil se ubira trosku jinym smerem, velkych ploch-pobihani po lese (ktere je udelano krasne),pribyly namornicke mise coz je skoro tim nejzabavnejsim.Z hlediska historicke prezentace,hudby,grafiky vse jeden na plno a vypada to skvele..ikdyz kvalit 2ky nebo Brotherhood nedosahuje-rozhodne stoji zato si hru zahrat a 8/10 bych ji dal urcite
  • Ja mam s celeho tiscali dojem, že chcu byť velmi kriticky ku všetkemu, aby vyhoveli niektorym harantom čo sa sem chodia ventilovať, s poslednych recenzii citim iba nechuť...nepieš, nekouriš, nejiš maso, bavi ťe vubec š*kat ?? Tak to nehrajte ked vas to nebavi, je aj iny spôsob, ako zarabať peniaze... Šťastne a vesele...
    • Z časti aj môj názor. Hlavne to, s tou kritikou za každú cenu ...Assassin's Creed III sprevádza celosvetový úspech, pomaly sa s hry stava ikona ... A keď sa niektorí na Games nechali zmanipulovať :( ich problém. Pre mňa je to vynikajúca hra...
  • já AC neresim od prvniho dilu
    • Amylee.Anderson
      To by si to sem nepsal -_-''
  • Trochu jiný pohled. http://tinyurl.com/ctdkj42
  • vojtas562
    Nechápu proč děláte videorecenze když máte ten nejhorší přehrávač široko daleko *11*
    • Presne tak, pozeram to len ked mam velky zaujem o hru. Videa sa nahravaju pomaly ci som na rychlom pripojeni alebo pomalom, koncia sami od seba a stava sa ze aj po znovunacitani skoncia len tam kde predtym.
    • Prehravac na Games mi bezi plus minus rovnako, ako ten na youtube, myslim,ze nejaky cas dozadu to nacitavalo video hrozne pomaly, vyuzival tak 10% rychlosti mojho pripojenia a tak som to musel pauzovat a pockat kym sa predcita, ale to uz sa teraz tiez nedeje, vytazenie siete je tak akurat, aby sa to nepauzovalo.
    • Amylee.Anderson
      Mě by zajímalo, čím to, že mně funguje naprosto v pohodě. Ano, občas se stane, že třeba v půlce skončí. Ale to je asi jediný problém, co se u mě vyskytl. Třeba u YT se mi stává častěji, že se nepustí...
      • Taky s tím nemám problémy. Teda kromě toho úvodního načítání na začátku, to dřív nebylo, ale hádám, že se to zavedlo právě kvůli problémům, co s tím měli ostatní.
      • Pethulla
        Vidím, že nejsem sám.
    • Veskoslav
      Vidím, že nejsem sám.
  • Nemá smysl tyhle recenze absolutně řešit nehratelnému skyrimu dali 9 nebo 10 ted přesně nevím... takže tak..
    • Tiez dost dobre nechapem v com bol nehratelny. Ja som v nom nahral 212 hodin a na par questov, ktore nesli splnit, lebo sa nejak posrali, som stym ziadny problem nemal.
    • Když chceš diskutovat, není vhodný lhát, či psát nesmysly - to jak si to člověk vyloží. Že je Skyrim nehratelný je kolosální nesmysl. Že mu dali tak vysoké hodnocení, asi v pořádku není, ale to už je jiné téma... *7*
      • Srovnej si funkčnost hry ihned po vydáni AC a skyrimu... Update fungovali přibližně stejně jako opravy na free WOW serverech kdy vydají opravnej balíček a začnou ti lítat draci po zadu a jiné nesmyslné hlouposti.. Prostě hodně sou tyto recenze ovlivňovány fanouškovstvím..
  • Ja uz AC hraji jen ze zvedavosti jak cely ten pribeh dopadne. Hratelnost me prestala nudit uz od brotherhood.
    • Nevím jak vy, ale pordle mě od brotherhoodu ta sranda teprve začala... *15*
      • Preed
        Podla mna je brotherhood najhorsi diel serie a zacalo to ist s kopca s celym AC ked vysiel.
  • calwin
    dobrá recenzia ale čo ma zaráža že k hre samotnej som sa dostal asi o mesiac dopredu ako vôbec vyšla recenzia... nemá byť vydaná omnoho skôr? nedá mi to proste. Ja napríklad keď idem kupovať hru tak nehrávam moc demo ale prečítam si recenziu a názory... a hlavne takéto "bestsellery" by mohli byť okamžite recenzované aj s videom... toľko môj postreh.
    • janchor
      Kdyby mohly, tak by byly. Málokdy je to logisticky zvládnutelný.
  • Za pravdu sa budete hnevať, ale PC hra roku 2012 je Dark Souls, po konzolových "schovám sa za múrik" a "podte po jednom" naozaj svieži vietor.
    • Veskoslav
      Tak to ani náhodou:) PC verze katastrofálně odbytá, hra jako taková dobrá, ale najdou se letos mnohonásobně lepší tituly na pc, co si to zaslouží.
      • rhaegar
        Veško všichni víme,že ses nedostal přes prvního bosse a hru usuzuješ podle youtube walkthrough. Ještě pamatuji na tvoji památnou větu,že i Kingdoms of Amalur je lepší hra než DS. Čili chlape raději se vyvaruj diskuzi o Dark Souls, ať ze sebe neuděláš ještě většího hlupáka než jsi udělal to památnou větou *3*
      • Letos: "schovám sa za múrik" a "podte po jednom"
        Tak akurát WCR 2012 :D
        • sry WRC 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit