Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb jak udělat z trochu historicky přesné hry,totální frašku,neboli odu(pro tupce oslavnou báseň) na ameriku( *11* ),a ten lov :DDD(teda co sem slyšel a viděl videa)srnky se chovají tak hloupě,až si myslím,že vyvojáři nikdy žádnou neviděli.Doufám,že to nikdy nebudu muset hrát,protože bych musel mít před sebou kýbel.
    • jo,a málem bych zapomněl na to,že by mně velice zajímalo jak se assassini dostali do émeriky,nebo do itálie,btw.vážně jsem nemohl z věty ve videorecenzi:přenášení beden-a zrovna vyhazoval bedny z lodě,takže typuju,že bostonské pití čaje.
      • prudislav
        pokud já vim tak do ameriky odjel eziovo syn a taky syn lukrecie Borgia
      • Jak se dostali do Ameriky? Žeby lodí, stejně jako všichni ostatní?

        Ano... potápění čaje v Bostonu. Však je to jedna z nejdůležitějších událostí, kdy se místní obyvatelstvo vzepřelo proti čím dál neúnosnějším daním. Tato část hry tam musela být.
  • Dle mého je jak textová recenze tak videorecenze hodně ohledně hry poměrně nepřesná, nemohu si pomoct... Hra je dle mého hodně silným přírůstkem do série a schválně si zkuste dohrát AC III (nejlépe na 100%) a pak si zahrát AC II, pak teprve uvidíte jak moc daleko se hra posunula nejen v grafice, ale celkově v možnostech. Ohledně uzavřených misí a skriptů - každá mise(dějová) obsahuje asi už 3 body které mužete navíc splnit, aby jste měli 100% synchronizace- kdyby tedy hra byla tak strohá jak tvrdí recenze rozhodně by jste se nemohli rozhodnout kolik věcí splníte a jakým způsobem...pocit svázaných rukou jsem měl pouze v jediné části příběhu za Connora (za Haythama víc) a nic vážného, vzhledem k tomu, jak je hra dlouhá. Dále bych chtěl vytknout že ve videorecenzi je opravdu nechutný Haythamovský spoiler, který nechápu, jak si mohl recenzent dovolit. Také nechápu proč nikde není zmíněn skvělý multiplayer, který je ještě na delší dobu než singl a tvoří významnou část hry už dlouhé roky, takže tedy je ta sedmička pouze hodnocení za singleplayer? Jinak hra je to opravdu šíleně obsáhlá (v měřítkách série) a je škoda jít dát za tak tvrdou a dobře odvedenou práci pouze sedmičku... U mě hru akorát kazí velké množství bugů.
    • Veskoslav
      Pojem dlouhá hra rozhodně na AC III nesedí. A jelikož MP je naprosto okrajové téma, tak ani nestojí moc za zmínku. Kdyby nebyl, nic by se nestalo. Raději ať zapracují na SP než na MP.


      P.S: Nechápu, proč srovnáváš AC II a AC III, když mezitím už pár her z prostředí AC vyšlo taky.
      • Oukej máš svúj názor, ale absolutně nesouhlasím- v první řadě bych opravdu netvrdil, že je multiplayer v assassins creed okrajové téma, když u něj člověk stráví třeba desetinásobek plné herní doby celé hry jednoho hráče. Navíc je i opravdu rozsáhlý, plný možností modifikace a v neposlední řadě, je to asi nejoriginálnější 3rd person multiplayer široko daleko. A tím srovnáním ACIII a II jsem myslel samozřejmě i Brothrehood a Revelations v porovnání se trojkou - obě tyto hry vnášejí do ACII nějaké novinky, ale konceptuelně se hodně blíží druhému dílu a spadají pod něj.
      • Je delší než předchůci, sice ne o moc , ale je :)
        MP je sice okrajová záležitost, ale je tam zpracované dobře a stojí za to to vyzkoušet.
        • Veskoslav
          Jsem se k němu nedostal:) Osobně sice jsem psal, že Amerika a to okolo, co se kolem AC III mě odradí od koupě, ale chvíli jsme to hrál na Xboxu u kamaráda, chytlo mě to (doplněno: a koupeno:-P). Hra jako taková špatná není, ale je to hra na 7/10, více opravdu ne. Je to dobře zpracovaná hra, ale přijde mi, že Ubisoft naprosto ignoruje to, co se mu vyčítá v této sérii a v každém novém dilu to samé.
          • "chvíli jsme to hrál""ale je to hra na 7/10"
            Je nutné k tomu ještě něco dodávat ?
            • Tím, že do předchozího příspěvku o pár hodin později dopíšeš, že sis ji koupil ještě neznamená, že jsi ji hrál déle než tu chvíli.
              Tak pro příště :)
            • Veskoslav
              Myslel jsem, že z toho, co jsem tu už napsal ti došlo, že hru mám zakoupenou;)
          • Já osobně mám třeba odehraných přes 20 hodin v multiplayeru a 45 v singlu :) takže ten MP si myslím, že by stál za zmínku...
  • Taky musim s Pavlovou recenzí naprosto souhlasit. Hlavně to jak mě hra nenechala cokoliv udělat jinak než podle toho jak chtěla mě děsně vytáčelo, ale zároven to byla první hra ze serie, kterou jsem zkusil takže jsem jí mnoho odpustil.
  • Ja prave hru dohral a musim rict jedine, dekujme panu, ze zdejsi recenzenti nemohou nijak ovlivnit vyvoj her a jsou pouze radoby znalci.
  • xMort
    Recenze mi mluví z duše. Nechápu, jak je to všude v žebříčcích jako hra roku. Jen teda škoda toho spoileru ohledně Haythama (zvrat po pětihodinovém "tutorialu").
  • Veskoslav
    Nevím. AC 3 je pro mě zklamání. Mám rád historii, ale ta americká není můj šálek kávy. Navíc to, co jsem opravdu měl na sérii AC rád bylo prostředí. Ať už antika či renesance jsou mnohem krásnější a zajímavější prostředí pro takovou hru. Obzvlášť humorné je to, že v tom "oblečku" jsem strašně nenápadný. AI nepřátel je stále stejná, pořád se na Vás budou vesele dívat, když zabíjíte jejich kamarády, vyšplhat na strom je občas takové utrpení, že jsem se modlil, ať pak nespadnu. A hlavní postava je taková, že jsem si chvílemi přál, ať nějaká kulka zlovolného templáře z řad britského vojska ukončí hru definitivně hru s tím poloindiánkem. A už by mohli po Těch letech něco udělat s náplní misí:)
    • nechápu mínusy u tvého komentáře, ale jak říkám: za pravdu se každý zlobí. Já s tebou souhlasím, byť jsem to nehrál. K prvnímu dílu jsem se doposud nevrátil a vše, co přišlo po něm bylo jako vejce vejci jen v trochu pozměněném prostředí. Prostě nulová invence. Recyklace je dobrá věc ale ne vždy.
  • Předchozí díly byly taky hacknslash zabíjení a mnohem víc...
    Víte já chápu že někomu série nevonní,já taky z AC3 neskáču do stropu,ale vyzdvihovat chyby,které objektivně předchozí díly také nesly,tomu opravdu nerozumím.
    • Veskoslav
      Možná proto že místo toho, aby je odstranili, tak jdou s nimi dál ruku v ruce:)
      • Proč je tohle považováno za chyby ? Když se ta hra hraje od prvního dílu stejně tak to asi těžko bude chyba.Asi to tak autoři chtěli.
        • Veskoslav
          Protože je všichni kromě autorů a zaslepených fanoušků považují za chyby?:) Ono je mnohdy těžké přiznat, že to tak nemá být:)
          • Omyl.Stále je to jen hra, a to, že tam máš možnost zabít desítky nepřatel, z toho v tomto směru chybu nědelá.Pokud chceš nějakou stealth akci tak to asi jdi do Thiefa.AC se nikdy takhle neprezentovalo.A kdo že to považuje za chyby ? Odpověď by byla asi hardcore menšina co je schopna i kritizovat a považovat za chybu autoheal a arkádovou v dnešních střílečkách..Jak si to ti autoří vubec dovolí ? VždýŤ v reálu bys dostal jednu kulku do prsou a lehnul bys !.
            Jestli bych dnes mohl říct, že nějaká hra má chybu, tak by to byl asi Deus Ex HR, kde se autoři chlubili, že má hráč možnost řešit situaci jednou ze tří možností.Problém byl te, že když jsi postřilel všechny v mistnostech, tak si se vklidu mohl vrátit, proplížit se ventilacemi a dostal si expy za oba způsoby. :)

            Mimochodem k těm zaslepeným fanouškům...No nejsi ty náhodou zaslepený kritik "chyb"?:)
            • Těžká to diskuze s někým kdo nechápe, že hraje HRU.
              No tak sis postěžoval, že Assasini nejsou ve HŘE takoví jako byli ve skutečnosti. :) A těď asi označíš za "chybu" nebo spíše si budeš stěžovat na to, že ve skutečnosti neskakali ze střech do kupky sena jako tomu je ve HŘE. :)))
            • Veskoslav
              Akorát, že Assasini nebyli chodící sekáček na maso, ale fanatická sekta, o teré veděl málokdo.
          • Naprosto tady s Veskoslavem souhlasím ve všech směrech co tady psal.
      • Ale já píši že ty věci tam byly to autor to popírá
  • Jeste si stezujte, ze vam tam pridali lov a nic za to nechteli. :-) Vzdyt jinak jde o uplne to stejne co ctyrikrat predtim a veskerou kritiku pouzitou v recenzi bych mohl s klidem uplatnit u vsech dilu.Vedle rozmaniteho AC3 jsou navic ostatni dily stereotyp a nuda.
  • Nechapu to o tech strechach, straze tam jsou, ale nikterak me to nebrani po nich chodit.
    Pred hlidkou se vzdy schovam treba za komin a kdyz se otoci pokracuji.Navic to same bylo v AC:R tam bylo mistama strazcu na strechach snad jeste vice a furt me nahaneli at slezu.
    A pokud jde o stealth postup, tak zaden AC dil na tom nebyl lepe, zaden MGS se nekonal ani v jednom dile a stealth postup uplatnit jde, jen je treba postupovat vice opatrne.Ta hra se hraje skvele, chybky a bugy tam samozrejme jsou, ale jako celek jde o perfektni pocin.
  • jan.hruby86
    Nemůžu s recenzí než souhlasit, hra je, krátká a docela nudná, pro mě rozhodně nejhorší díl z celé série a asi největší zklamání tohoto roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit