Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No trosku bych poopravil to ze v drivejsich dilech se rovnal boj s vic nez dvema vojaky smrti. Zezacatku dokud clovek nedostal do ruky naky dve finticky (uskok, kryti) tak sem strach mel ale kdyz uz se clovek nauci uskakovat tak vyvrazdi treba stoclenou armadu nejsilnejsich protivniku jenom dykou. Na konci hry byla moje nejvetsi zabava jit v Benatkach kolem ty obrovsky budovy a vyprovokovat tam fight s dvema hlidkama obrnencu plus jedny s kopinikem a clovek by je vymlatil i nasadou na koste jak utoci po jednom a vsemu se da uskocit. Fakt doufam ze jednou nastane AC kde budou hlidky utocit v kooperaci a clovek pred nima bude muset utikat.
  • Pod tohle se podepisuju. Klidne min zabijeni ale at je to tezsi. Stat s typkem mezi deseti vojaky mackat jeden dva cudliky a vsechny je tim vyvrazidt je jak pro cviceny opice a kdyz se zranis tak se ti stejne za pul minuty zdravi zas obnovi.. Clovek vubec nema potrebu utikat schovavat se plizit se nebo se neceho bat.
  • Jack1947
    Chces toho moc a prichazis o to jedine dulezite o zabavu a tu si ja uzil. *4*
  • Hrál jsem všechny díly série a AC3 jsem ani nedohrál, prostě mě to nudilo a nudilo... Od AC4 jsem nečekal zázraky, ale musím uznat, že je to paráda a nuda se zatím po 10ti hodinách ještě nedostavila!
  • Taky zde vyjádřím subjektivní názor na tuto hru.
    Assassins's Creed 4 Black Flag je podle mého vcelku hodnotná hra, ale co mě na tomto díle zklamalo uplně nejvíc je, že Ubisoft si dával především záležet na námořních bitvách a propracovanosti všech možných ostrovů a měst. U této hry mi chybí možnost být opravdu Assassínem, boj z blízka je naprosto nudný, klikat furt na jedno tlačítko a koukat jak Edward furt opakuje furt to samé kombo mě opravdu nebaví. Ano, námořní bitvy jsou dech beroucí, ale už to není podstata toho bejt nájemný zabiják. Ubisoft by si měl dát víc záležet na boji na souši, propracovat víc techniku máchání mečů, přidat nějaké ty finální parádičky jak nepřátele zapíchnout a hlavně mohli ve hře nechat dýky.
  • Ale hownajs, nikdo nechce simulaci, ale rozumny cchovani => ocekavam, ze plachty se budou chovat adekvatne vetru, a ze proti vetru se jezdit neda a je treba krizovat. Jasne ze neocekavam nastavovani kazdy plachty zvlast.

    Stejne tak ocekavam, ze kdyz je lod v pristavu, tak nestoji na plnejch plachtach ... a stejne tak, ze je vyvazana k molu, a ne ze tam jen tak stoji a cumi ... dtto, bych cekal, ze kdyz chces lod zahakovat, tak ze se musis nejak rozumne priblizt a postavit ... a ne ze to katapultuje haky na 100m+ ... coz je fakt lol.

    Taky bych cekal, ze lod bude pristupna komplet a ne jen trapnel loading kajuty, kde se neda nic delat ... nebo ze budu moc predat kormidlo svymu dustojnikovi a trebas odstrelovat palubu enemaka flintou z rahnovi ...
  • Trolujes tu leda ty, v AC4 jsem doslova vyhladil cely mesta, uplne bez problemu ... vpohode vyvolam doslova valku, vojacci se pekne jeden potruhym napichujou na moje savle ... staci zmacknout E + klik ... a je na svete dalsi mrtvola. Pekne poslusne utoci jeden podruhym, a jeste pred utokem je hra pekne oznaci, aby hrac vedel, ze ted je ten spravny okamzik mackat to E ...

    To v drivejsich verzich neslo, vyvolat souboj s 2+ vojaky === umrit. Dtto namorni bitky ... po cca 50% vylepseni mam vubec problem udrzet enemaka "pri zivote", abych moh lod obsadit. Mensi lode jdou na jedinou salvu ke dnu.

    Taky nechapu, proc se pristavy loadujou a nejsou soucasti otevrenyho sveta ... nemam sice zakladnu vylepsenou na "max" ... ale misto fasady domecku bych spis cekal stavbu delostreleckyho postaveni u vjezdu ... roztrilet pevnos ... to uz je uplnej vysmech, kdyz ji jedina lod rozjebne na hadry par vystrely ... cekal bych nutnost utocit v aspon desitce lodi...
  • Já to koupil, tak mě neukamenujte. Soudě dle ohlasů, jsem rozhodně špatně neudělal, kdysi jsem hrál jen první díl, takže nejsem poznamenán sérií a nyní mě zaujala ta pirátská tématika, tak snad to bude v pohodě.
  • Samozřejmě souhlasím, že NB prostě flexibilitu má, ale rozhodně ne pohodlí a luxus.
  • furt to same .. po chvili absolutni stereotyp
  • Velice dobrá gamesa. Musim říct, že po delší době mě něco přibylo ke kompu na celou noc. S Xcomem pro mě nejlepší hry.
  • Jack1947
    Hmm, Vsync ze by takhle omezoval ? Vidim prvne, dobre ze uz to slape jak ma. *4*
  • PS : Jedu to na plný detaily akorát vyhlazování mám nastavený na SMAA, ale při rozlišení 1920x1080 na full HD TV to moc poznat není. :P
  • Tak to byl vsync, měl jsem to zapnutý a omezovalo mi to na 30 fps. Vypnul jsem to a jede to pěkně 50-65 fps na moři, teď jsem v prvním městě a spadne to sem tam na 45 fps. Jinak grafika se nic moc nezměnila, nedávno jsem zapařil AC Revelations a vypadá to dost podobně. A to mám docela průměrnej komp : AMD Vishera 6300 6x4,2 Ghz, 8 GB Ram a GTX 660.
  • Jack1947
    Celkem naprd to omezeni to by mi lezlo na nervy.
  • Na aukru prodávají týpci kupony AC IV + Splinter Cell Blacklist kolem 500 Kč za oboje. Btw jsem to dneska "vyzkoušel" a hra se zdá bejt omezená na 30 fps, vůbec se to nehne, tak maxminálně na vteřinu na 29 fps a pak zas 30 fps. Zkoušel jsem to s Fraps. Tak nevim jestli to mám koupit nebo ne.
  • spook.y
    No ty od Activisonu jsou ještě horší :D Je to mazec.
  • to si tu politiku asi mylis s Activison, ktory chces stale za prvy Call of Duty 20eur *12*
  • děkuji za opravu
  • Ethy
    Když už jsi u toho, tak tam máš taky chybu - HloupÝ je správně. Hloupý = mladý. Takže asi tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit