Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další AC hra? Už se těšííí..... *6*
  • kubi-wan
    Spíš bych to tipoval, že se bude hrát za asasínskýho zběha, než za templáře. Vlastně to otvírá vrátka pro docela fajn potenciální storku chlápka, kterej začal vidět mezery v pravidlech asasinskýho řádu...
    Ale to jsou asi jen moje planý tužby, od trojky už jsem žádnej díl nehrál...
    • A že jich od trojky vyšlo *1*
  • a čím bude nabitý podzim? ja se nejak na nic neteším ani nic neregistruju že by neco zajimaveho melo vyjít.
  • Neustale dojeni jedne znacky dokola, dokud to jde :) Takovy mam aspon ja osobne pocit z Assassin's Creed. Muze to byt dobre, ale na me to z nejakeho duvodu pusobi negativne.
    • Tilwaen
      Zas by byli blbí, kdyby značku AC pustili k ledu, když jim vydělává tolik, kolik jim vydělává.
    • Me je nejake dojeni uplne u zadni casti tela. Pokud se jedna o dobrou hru tak at klidne vydavaji dalsi dil kazdy tyden. Pokud to bude hra blba, tak at ji radeji nevydavaji vubec.
      • Podle mně je AC serie dost kvalitní sama o sobě :) Když to porovnám s cod na příklad. :D
      • takže vubec *1*
    • Magister_Peditum
      Jenže v roce 1630 ještě neexistovaly muškety s křesadlovým zámkem, jako drží ten chlápek ve videu.
      • Krescz
        to nevadí...Ezio mel taky Magnum schovanou v rukavu *7*
        • od Alkidy ? *7*
          • Od Osvobozenecké fronty Judeje.
    • az na to že templari zanikli začatkem 14. stoleti a rizhodne nestrileli z pušek
      • Miserius
        Takže celej Black Flag se mi jen zdál?
        • tam nějaký Templář střílel z pušky?
          • Miserius
            Odehrává se to v 18. století, takže ano
            • TheGGG
              Pokud si vzpomínám já, tak někdy ze začátku hlavní hero soutěžil s jedním templářem ve střelbě z pistole.
            • pokud si vzpomínám, templáři byli měkoty co se vždycky schovávali za stráže, ale nikdy s tebou přímo nebojovali, jen utíkali
          • TheGGG
            z pistolí tam pokud si vzpomínám stříleli templáři dost.
      • TheGGG
        to není pravda, podívej se na Putina, jasnej templář.
        • Tilwaen
          Naopak, jasný assassin typu Al Mualima.
          • TheGGG
            http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Vladimir_Putin
            LoL *1*
            • Tilwaen
              Sakra, tak máš pravdu *1*
      • Ty jsi asi nikdy nehrál novější díly série co?
        • ja nehrál žadny dil AC, je v tom nejaka souvislost?
    • Pevnost vem čert, ale Hrát z templáře to je něco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit