Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Nechápu proč ty hry od UbiSoftu ještě někdo hraje. U serie AC to nechápu obzvlášť.
    • jeanczarny
      Hele Valiant Hearts byly jedna z nejlepších her, co jsem loni hrál..
    • Ty hry nejsou špatné, jsou dobré, proto je lidé hrají. Problém tkví v tom jak vydávají nový díl každý rok a jak je do očí bijící dojná kravička.
      • Vojta_Ilavsky
        Hlavně mají Far Cry, Watch Dogs, Splinter Cell, Tom Clancy, Ghost Recon a Assassins Creed téměř identický herní mechaniky.
        • pises jako by Tom Clancy bylo neco jineho nez Splinter Cell a Ghost Recon ..
          • Vojta_Ilavsky
            Myslel jsem The Division. A je ještě Rainbow Six.
    • Hele ANNO je taky od nich! Tak klidek. *2*
  • AAA bum 8, jako bych to nerikal

    ta hra je odpad, jak nekoho muze bavit rok co rok delat porad dokola jedno a to samy? jednicka byla ok, dvojka vylepsila vse, co jednicka udelal spatne...trojka neprinesla nic, ctyrka mela alespon souboje na mori, petka nic, sestka nic...a stejne to ma 8 z 10, to me fakt pokakej...
    • Ehm, trojka měla souboje na moři. Black Flag z toho udělal otravnou povinnou věc (asi ne pro každého).
  • Nemám chuť jít další sanbox, Witcher 3 mě zklamal na plné čáře... Ale ta éra mě sakra láká...
    • Witcher 3 som nehral, ale pravdou je, ze ma vobec ani nelaka a hlavne preto, ze sa v nom snazili vsetko zvacsit. Cital som,ze vymenili nejake graficke zlepsenie za dalsich 1000 (ci kolko) otvoritelnych dveri...to akoze vazne? toto ma byt super? radsej by som sa pozeral na o 5% krajsiu krajinu, ako otvaral dalsich 1000 dveri, za ktorymi aj tak ho*no je, kedy ti vyvojari uz konene pochopia, ze zvacsovanim cesta nevedia *7*
      • Vysvetli to zenskejm :-D
        • Asi dva dni dozadu mi jedna kamoska pisala,ze jej novy priatte ho ma maly, ale ze je to aj tka viac nez uspokojive, takze az tak na tom zalezat nebude. Samozrejme vacsi = lepsie, To ja dobre viem *16* *12* *1*
    • Tak to je klika, že Assassin's Creed není a nikdy nebyl sanbox...
      • to je jedno jak se tomu říká, prostě velká mapa a tuny balastu v podobě otázníku, repetativní, nudný combat, občas zpestření v dobrém questu...
        • Tak to by byla hra s otevřeným světem, není to zas tak těžká terminologie. *7*

          A toho posledního se v Assassin's Creed opravdu bát nemusíš. *15*
  • Nojo pan Smutný nezklamal, jak je to Assassin's Creed, Total War nebo hra od Bioware je to vždy minimálně osmička zaručena. *7*

    Radši si počkám na recenzi od Olejníka.
    • Indianovi v trojce dal 7 a Unity 6. Co tam mas dal?
  • *15*
    8/10 pro další AC = 5/10 pro běžné hry. Prostě průměr.
  • Lukyz
    Je mi hned naprosto jasný, jakým směrem se bude zdejší diskuse ubírat *1*
    • Jo tady bude veselo.
      Každopádně už by mohly vydat plnou verzi Unity, když už je venku tahle další hra série.
      • Keyz
        *15* Nechceš toho nějak moc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit