Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni a posledni dil ktery jsem hral byl AC2, mozna ze bych si mohl zahrat dalsi.
  • Osviceny
    A co na to Veskoslav ? Jo samozřejmě Jack, nezapomeňme na Jacka, který si hru upirátí a pak jí bude hrát na svém 4K monitoru samozřejmě... Protože přece na hry nemá peníze... tojejasnývoe
    • Jack1947
      Co furt provokuješ reakci, navíc 4k monitor sis asi popletl nicky s někým jiným. Mimochodem dole jsem se už vyjádřil co tam máš dál...
  • Keyz
    Nějak nechápu k čemu je, že hra má (jako vždy) nádherné kulisy když tam prakticky jde dělat to samé co jde dělat jako vždy. Časem by to spíše mělo ztrácet na významu a ne mít jak stabilní plus celé roky. Ani to nejde použít jako historickou ukázku,. Na to hra není udělána.

    Pořád tam je nějaké město a je vlastně jedno kde to je. Stejné prvky, stejně hloupé questy (sleduj pana x a schovej se za postavu aby tě náhodou neviděl) atd. Vždy 500 lidi + jedna opice (manager) maká na grafice a lokacích a co z toho? Vylezu na střechu, skočím do slamníků a jdu domů. Dokonce tam pořád nemají řadu drobností (ve vzhledu lokací) jako třeba v KC (a že na to má Ubi lidi)

    Jinde se pečlivě hledá ten pokrok v díle 2 vs díl jedna. Zde díl moc a někdo má jako velké plus zasazení do nějaké doby i když to je pouze kulisa jako vždy *15*
    • Ano, popsal si obecne hru jako takovou. To se mi vzdycky hrozne libi kdyz nekdo place nad zakladnim principem her, hlavne nad questama a nad tim ze tam dela furt to samy. To je opravdu usmevne az natolik, ze se usmev pomalu meni v rage, vytazeni upilovany brokovnice a rozmaznuti mozku na zdi baraku na druhe strane ulice.
  • Ja AC vynechavam od prvniho dilu, to jsem ale ctverak !
    • Kravicka
      Rebel !
  • Jack1947
    Je to tak no od dob Unity se z AC stala rychlá jednogubka ala COD... ale zase nesmíme zapomenout jim pochválit ty nové tvůrčí nápady jako vystřelovací hák.
    Hra roku asi ne ale dobrá asi jo ted uvidíme co táá PC verze jaká bude... a zdali splní aspon trochu z toho že nebude mít tolik bugů. *4*
    • tvůrčí nápad - vystřelovací hák.. eh kde jsem to viděl.. eh... Batman Arkham Asylum, několik let stará hra, která je pořád lepší než ten nejnovější AC díl. *3*
  • mikezz
    Syndicatu som veril od začiatku, po Unity by som im sám ďalšie fiasko neodpustil. Je to tak vždy - výde AC 1, AC 2 to dotiahne, AC 3 -> Black Flag. Mne osobne pirátska tématika nehovorí nič, preto som napríklad Black Flag - diel, ktorý veľa ľudí považuje za to naj zo série - úplne vynechal. Som strašne rád, že sa ľudia z Ubi vrátili už druhým dielom po sebe do veľkej metropole a nestratili zmysel pre detail, naopak, všetko je tak ako má byť - architektúra v mierke 1:1, historické rekvizity, etc. S tým, že sa séria nikam neposúva absolútne nesúhlasím, nemám potrebu hrať AC každý rok, preto sú pre mňa odlišnosti v dieloch dostatočné na to, aby som sa minimálne obrok k sérii vrátil a tešil sa na unikátne assassínske blúdenie nádhernými kulisami.
  • 8/10, tyyy jo, to sem necekla :-D
    Ales Smutny, to je ten clovek co byl nadsene s Dragon Age I.?
    Recenzi cist nebudu, na PR kecy nejsu zvedave a hrat hru po 6 za sebou akorat v jinech kulisach taky nehodlam.
    • tak si naser
  • jako je mi to putna.. ale koukat se na real screeny a poté na ty super ostré, barvami hýřící pr screeny od ubi je téda véélkej rozdíl..
  • Vogon
    Redakce diskusi u této recenze(nebo spíše čísla, protože většina diskutérů se o text nezajímají, hru nehráli, ale ví, jaké číslo si hra zaslouží) výborně ve včerejším podcastu předpověděla, a prozatím se jejich předpověď plní na plné čáře.
    Jinak pro info nezávislý Jim Sterling, který nemá Ubisoft ani jejich hry vůbec v lásce a který využívá všech deset čísel, dal hře 7/10 a hru si vcelku pochvaloval.
    • kardinální otázka však zní, zda Jim hrál předchozích 398 dílů..
      btw toho člověka neznám, nic jsem od něj nečetl, ale už vím, že je to amatér, co nemá vkus!!!
  • skvělá a poctivá zábava

    A tak by to mělo být. Jsem rád, že v tomhle Syndicate nezklamal. Dík za recenzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit