Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8/10 :D ze se u Aleše vubec divim :) chapu, ze je to jeho subjektivni nazor a nemusim se jim ridit, ani se mi nemusi libit... ale 8/10 je celkem prehnany na repetetivni hru, ktera prakticky nic noveho nema :)
    • ne neni to prehnany, repetetivnost a "nove veci" nemusi absolutne hodnoceni ovlivnovat
      • když někoho baví dělat po sedmé to samé pořád dokola, tak ať si ty prachy Ubisoftu dává. Je to čistě jeho věc. *5*
        • Ne každý zná/hrál předchozí díly...
    • http://www.gamespot.com/reviews/assassins-creed-syndicate-review/1900-6416291/
      • herním webům nevěřím. V tomto miliardovém businessu mají ty největší firmy typu Ubisoft dost prostředků na to zkorumpovat recenzenty těch časopisů. Jakákoliv známka se dá omluvit tím, že jde o subjektivní hodnocení autora, čili je to právně nenapadnutelné. Nezbývá než používat vlastní kritický rozum a řídit se ev. hodnocením uživatelů na Steamu apod.
        • Koukni se na metacritic...podle mýho názoru nic přesnějšího než user reviews na netu nenajdeš :) ...od těch "profesionálních" se dost časo lišej i o 15-20% a můj názor vžycky vystihujou mnohem líp :) na PS4 teď critic reviews 76%, user 67%.
          • To že tam přiletí nějaký Witcher's fanboys a naflákájí tomu nuly v den vydaní je opravdu výstižné.
            • Docela ti ta hra leží v žaludku, viď?
            • jo je to tam, zcela určitě, ale dá se to léčit ...schizofreniku
  • Ještě si počkám jak dopadne konverze na PC...
  • Co jsem viděl z té trochy gameplaye, přijde mi to vcelku průměrná hra, kde se vlastně nic neděje, prostředí dost plytké (a tím nemyslím jen počet postav, které mimochodem vypadají poměrně hloupě, příběh je takový meh), nikam se vlastně nedá pořádně jít, nic se tam neděje, do toho nějaké chyby... já nevím tohle tak 4/10, navíc je tam spousta takových úsměvných/špatných věcí (někoho dobodáte v davu a nikdo nereaguje atd.), takové nemastné neslané a o to horší, že to už vlastně už bylo víceméně to samé minule. Jestli někoho baví pořád lozit na věže a dokola plnit stejné jednoduché úkoly a vybírat truhly a považuje to za 8/10 = vynikající zábavu, budiž ... každý má právo na svůj názor.

    Výborná (8/10) hra je podle mě takový Zaklínač 3, ale rozhodně ne tohle.
    • Jack1947
      Nicméně s tebou souhlasím a už UNity se dostavil ten pocit, "vždyt si to zahraju, ze setrvačnosti dohraju" tohle je něco podobného tentokráte bez přecpaných (vylidněných) ulic. Jinak je to o mlácení, slámy nebo chcemli nepřátel za 2 postavy ( za tu ženskou je to od Liberation příjemné osvěžení).
      7/10 klído i mín ale to by nemohl být Ubisoft.
    • + když si tomu člověk připočte mizernou technickou kvalitu (aspoň na konzoli, jsem zvědavý na PC jestli to bude taky podobná "sranda" jako minule), trhaný obraz atd. .. já bych fakt nemohl z žádného hlediska dát víc, než těch 4, 5 .. z toho co jsem teda zatím viděl (a víc nejspíš ani neuvidím).

      Zvláštní je, Unity bylo narvané postavama atd., což ten hardware samozřejmě nemohl zvládnout i kdyby to optimalizovali další dva roky, tak tady je všeho od pohledu polovina, vlastně se mi zdá, že to vypadá hůř i celkově graficky, do toho nižší dohled, samá mlha všude a přesto to zase jede bídně. Jsem fakt zvědavý na PC co ti einsteini z Ubi předvedou zase.
      • A není jedna věc to hrát a druhá jen se dívat jak to někdo hraje po svém? Jasně základní obrázek si udělám, ale dokud to nezkusím, tak to nemůžu seriózně ohodnotit,
        • Vojta_Ilavsky
          Herní mechaniky se u her od Ubi nemění, není důvod zkoušet. To samé vedlejší postavy, které vždy byly pokroucené a nezajímavé, nehledě na Abstergo a další cypoviny.
  • V takove grafice mit Fallout 4 to by byla pecka *5* *5*
  • Chidlink
    8/10 je na tuhle hru opravdu vysoká známka.
    *7*
  • Dle mého lepší než Witcher 3, teda mě to baví více...
  • chameleon schopnosť, ktorá spraví hrdinku neviditeľnú? som nevedel že AC je fantasy.... a to čo je za čiaru okolo jej zadku keď sa plíži? Fuj, hnus, nie ďakujem. AC1/2 to neprekoná
    • jeanczarny
      Hele a co dlc "Tyrany of king Washington" nebo jak se to jmenovalo? Tam ses mohl měnit na medvěda a Washington vládl z vrcholu pyramidy, jestli se nepletu :D
  • Hmm při pohledu na to, tohle by X360/PS3 dala taky.
  • jedna otazka:
    Je tato hra, ako vacsina hier od Ubisoftu, t.j. nafuknuta mapa a "milion aktivit", tisic truhlic ktore treba najst, debilny pribeh,repetetivny obsah a pod.?
    Lebo to uz prestava byt vtipne. Bud chcem hru s dobrym pribehom (L.A. Noire,Fahrenheit,Sanitarium,...), alebo silny pribeh a RPG (DeusEX, System Shock, Morrowind,Skyrim, Witcher1,3), alebo budem grindovat v Diablo 2,3 alebo v nejakom MMO...
    Ale dobijat dvadsiaty krat ten isty camp, liezt na tu istu vezu a pocuvat kecy nejakeho sialeneho zaporaka (v ruzovom saku), ktory aj tak pocas pribehu stale zdrhne, pripadne davat nejake body do "skilltree"- ked uz v polke hry je jasne, ze to nema ziadny vyznam - to nie je hranie hry, to je utrpenie...
    • Tak zrovna Farcry je jedna z mala her, ktere od ubisoftu muzu.
    • Keyz
      Jo je. Tohle jedou vesele dále.

      Dokonce minulá hra nešla dohrát do 100% na jedné platformě. Musel jsi použít i telefon aby jsi něco otevřel *15*
      • ty jsi mimo. TES nemají silný příběh, TES nemají v podstatě vůbec příběh, tam nikdy o story nešlo a Witcher 1 a 3 taky ne. Jediná dvojka má příběh na úrovni.
  • michaliuz18
    nejlepsi su taky co to nehrali ale reci maju jak koza bobku. Ridit se podle cisla je neobjektivne a detske. Ja urcite verim tomu ze tento AC je ovela lepsi jak unity, ma svoje kvality ale stale to nie je co to byvalo, mozno je to fajn ,ale nech je kazdy diel akokolvek dobry, je to uz otrepané.
    A smutny ci nesmutny ,je to len nazor ,kazdemu hra sedi inak. Alebo nadalej nadavajte jak je games.cz na tri pi*e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit