Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gxxgxgx
    • Nezlob se, ale ten článek připomíná spíš popis hry než recenzi.
    • A kcemu znovuhratelnost chlapce ? ja tam mam 137 h a k nekterym akcim se jeste budu vracet a az skocim s obema DLC budu bohate pres 200h...nekde se psalo tohle je hra kterou dojedete nekolikrat ? zeptal bych se dal, ale nechcu se dockat odpovedi ze prece COD nebo Diablo hrajes stale dokola :)

      Mas tam 100h ? Zakze si to nedohral anebo si nevidel podstatne velkou cast hry. Treba Skellige stalo za to, jen tam urves 30h+ Ja toho vynechal dosti a prece jenom jen 137h

      Me pribeh bavil do konce...ale to je subjektivni nema se smysl hadat.

      Radius nepratel ? Takze by se ti libilo kdyby na zacatku hry na lvl 6 treba si omylem vyrusil naky survajz lvl 30 a to by te honilo po cele mape jak v Oblivionu ?
      • mmt ze skyrimu byli vsici hura ve sve dobe,a hrali to i ti co rpg nehraji...ale na to se zapomina rychle a nikdo se ktomu neprihlasi uz :) stvalo me na nem hafo veci ale delat s odstupem casu ze ja nic nebo se hlasit na hlas ze ja to rikal to nebudu urco...
    • sorry chlape, ale je to tak nasekane, neucesane a nemastne, neslane...
    • Chidlink
      Děkuji za reakce a za přečtení *3*
      • ještě stesti ze to nepises nekde na frekventovanejsim miste, pac nazvat Skyrim beckem ,mělo by te hodne lidi za blbce. Jinak to co pises o zaklinaci 3 celkem sedi, ja bych mu dal maximalne 8/10.
    • suhlas vo všetkom...a hlavne nazor na skyrim...dnesni konzumni hraci uz nevedia co je to poriadne RPG
    • víceméně souhlas, souhlasím s tou znovuhratelností. Předchozí díly jsem hrál vždy hned, jak jsem dohrál poprvé hru, tady jsem ještě nezapl ani DLC.
  • Problém této hry, že je to xtý díl. Kdyby to byl první díl, tak to má průměr na MT 95%. Tahle hra se nachází ve fázi, že ji nenávidí hráčí, recenzenti prostě všichni. Hra potřebuje pauzu, potřebují vyladit engine a pak se vrátit. Graficky je to skvělé, ale optimalizace jim stále vázne. Trochu poštelovat A.I, i když např. u Witchera 3 měli nepřátelé problém vůbec útočit, a když útočili tak převážně po jednom, a že to nikomu tam nevadilo, co?
    • Asi jsi jediný kdo s tím měl problém.
      • neřekl bych, jen přes růžové brýle nevidíš na chyby. A.I ve Witcherovi je dosti mrzká a často se stane, že útočí po jednom...
        • Útočia po jednom? Nehral si omylom nejaký diel z AC série? Lebo či už v Zaklínačovi 1/2/3, všade ak je niekoľko nepriateľov okolo teba, tak v podstate všetci idú po tebe a nečakajú nato, ako im zabiješ ich kamaráti a namiesto neho zase iba jeden nepriateľ nabehne.. vlci, topivci, pavúky, rytieri, atď. všetci v podstate idú v skupinách na teba a zo všetkých smerov.. ľudskí trochu menej idiotským štýlom, lebo ani v skutočných súbojoch nikdy nešli všetci rytieri na jedného nepriateľa, ale dajme tomu, dvaja-traja a ostatní v podstate čakali čo sa stane, či im treba pomôcť, či ich treba istiť, ale zase isto nie ako v AC hrách, kde čakali všetci na jedného ako si poradí v súboji :).. Zaklínač 3 nemá extra super AI, ale oveľa lepšiu ako v iných moderných RPGčkach a nielen v nich..
        • 250 odehraných hodin a stalo se mi to jen párkrát. Naopak se snažím jim vyhýbat jak to de, abych nemusel bojovat s víc jak 3mi najednou - stačí, že jdou po mně 2 s mečem a jeden mě ostřeluje lukem. O vlčích smečkách nemluvě, ty nabíhaj ze všech stran. V datadisku pak úplně nejhorší jsou pavoukovci, který přede mnou uskakují a útočí jen vechvíli, kdy mne zalepí do pavučiny. RPG nikdy neměly zrovna převratné AI, ale u zaklínače si nemohu stěžovat.
  • Chidlink
    Na téhle hře mě příjde děsně ubohý, že když zabijete někoho uprostřed davu, tak si vás nikdo ani nevšimne, žádná reakce ostatních postav nic. Kdyby to tvořilo studio co právě začíná ve světě her něco dělat a mělo 10 zaměstnanců, neřeknu ani slovo, ale Ubisoft, který tu hru vydává už já nevím po kolikaté a tohle neodladí, to je prostě hnus.
    • A hrál jsi to vůbec? Protože já mám nahráno cca 15 hodin, zabil jsem na ulici mezi lidma zhruba 200 nepřátel a pokaždé, když jsou kolem civilisti, tak většinou začnou křičet a utíkat a následně se kolem mrtvoly utvoří hlouček a přijdou tam policajti.
    • Přesně tak. A taky je hodně divné, když v nějaké fabrice tak s asasínem lezeš všude možně a nikoho to vůbec netrápí.
  • Mazii
    Po dlouhé době jsem zabrouzdal do diskuze na Games.... a zase klasika. Lidi, hrajete vůbec nějaký hry, nebo prostě jedom rádi do her furt rýpáte? Vsadím se, že nejmíň polovina „hráčů“ tady na diskuzi nový AC nehrálo a stejně ho kritizuje (vychází každý rok, dělají to pro peníze). Ano, v některých věcech máte pravdu, to ale nic nemění na tom, že hra je prostě zábavná a Londýn je suprový město. Unity se většině hráčů sekalo, tak Ubisoft musel udělat nějaké kompromisy (méně lidí na ulici, méně interiérů), ale stejně to nakonec zkritizujete...Syndicate jsem hrál, recenzi jsem přečetl celou (narozdíl od jiných lidí) a je skvěle napsaná a víceméně s hodnocením souhlasím. Toť vše a nezlobte se, jestli jsem byl příliš ostrý, ale zdejší diskuze je fakt síla *1*
    • Me fascinuje jak ovce a fanbojove nezkousnou zadnou kritiku na svou oblibenou hracku.
      • Ristoro
        Já jsem fanoušek AC série od začátku a snesu jakoukoliv kritiku, chápu, že některé lidi to prostě nebaví, že jim to přijde repetitivní. Ale která hra repetitivní není? Jenže komentáře typu, zase ten paskvil, ani nestahuji, Ubisoft dojí, ... To už je ohrané. Zahrajte si to a podejte konstruktivní kritiku, pak se můžeme o něčem bavit. Já čekám na PC verzi, pak určitě sdělím svůj názor.
        • Zahrejte jako napřed kupte a dejte Ubisoftu peníze? Nebo jak jinak si to mám zahrát, aniž bych byl označen za piráta (a názor byl zneplatněn) nebo za někoho kdo určitě hrál jenom moc krátkou dobu a nemohl tomu přijít na chuť ?

          Takže zase nám tu někdo propaguje přístup "mluv výhradně pozitivně (to smíš i bez koupě) nebo kup abys směl kritizovat, nebo drž hubu".

          Jo, to je stav který mají velmi ráda PR oddělení velkých firem, ono to totiž navozuje tu správnou atmosféru, aby bylo možno maximalizovat prodeje výrobků.
      • Mazii
        Jestli si můj komentář přečetl pořádně a celý, tak ti musí dojít, že nejsem žádnej „fanboj“ a kritiku taky zkousnu. Dál se nebudu rozepisovat, protože Merengues9 to svým komentářem skvěle vystihl *3*
      • Ono je rozdíl mezi věcnou kritikou a obyčejným pliváním ;-)
  • Fandové Zaklínače 3 a tady tohohle Creedu si nemají co vyčítat. *1* Oboje jsou hry konzolovito-hopsací (zkráceně hopsačky), které se liší tím, že Zaklínač 3 je hopsačka s vcelku dobrým příběhem (na hopsačku), s pár RPG prvky a několika nahatýma slečnama, kdežto Creed je hopsačka..-tečka. Podobné ovládání, obrovské interaktivní předměty a tlačítka, aby je snad nějaký ubožák nepřehlédl a nemohl dál hopsat, otazníky, vykřičníky, paragrafy, a bůhví co ještě, aby mohl dohopsat k dalšímu questu a samozřejmě nezbytná nápověda, kdy má kliknout na kterou klávesu, aby snad z toho 4-tlačítkového složitého ovládání nedostal záchvat.
    • zaklinac a hopsacka? a ze mel par rpg prvku? chlape ty mas dost. zaklinac je akcni RPG
    • Tak AC má ještě plus v grafice, v krásné architektuře...
      • Zaklínač 3 byl přece vychvalován jako grafický majstrštyk. Linulo se to před vydáním z článků i tady na webu zprava zleva. To jako je ještě něco lepšího? Z toho jsem zmaten. *1* Recenzenti ho vychválili po grafické stránce tak, že jsem měl nutkání na něj pohlédnout a pak si oči vyleptat kyselinou, aby mi požitek vydržel až do smrti. *1*
        • Zaklinac je samozrejme graficky nadherny, ale chce to opravdu poradne PC a co se tyka konzoli, na tech graficky nadherneho neni nic, protoze proste na to nemaji vykon. Sice se to snazi ruzne osulit - koridory a podobne, ale ty nuzky mezi vykonnym PC a konzoli se rozeviraji cim dal vic.
          • No ohledne toho vykonneho pc nevim. Hraju to na low na HD 7770 8gb ram a AMD Phenom II x4 965 kolem 45 fps
          • https://www.youtube.com/watch?v=sam29G10OaQ

            Rozdíl mezi PS4 a PC není závratný, je tam rozdíl, ale že by to mělo něco extra? Ne, největší rozdíl je v Novigradu, jinak je +- stejné.

            Já to hrál na ultra se SweetFX a odvařenej jsem z toho nebyl.. Už jsem viděl Crysis 3...
            • Ono hodnotit grafiku podle videa na youtube nelze, protoze uz to samotne video neni kvalitni. A podle HD screenu je to taky komplikovane, protoze pak to zase nevidis v pohybu. IMHO kdyz i na nekvalitnim videu na youtube jsou videt rozdily, tak v realu ten rozdil musi byt jeste vetsi. Ale popravde je mi to celkem jedno, kdyz bych hodnotil AC, tak grafika je to posledni co by me trapilo. U AC nemam rad ten herni styl a naposled jsem na to doplatil u S. of Mordor.
          • O konzolích - o tom žádná, hodnotit grafiku na konzolních standardních 10 FPS, nebo kolik to mají je jako hodnotit HD obraz přes igelit. Nicméně Zaklínač 3 na PC a nejsem já, který to tvrdí prý vypadá na low detaily stejně, jako na high. Jen se to pomaleji hýbe.
            • @sk, grafika byla OK, i když mi vadila její jednotvárnost, ten svět vypadl všude stejně
            • nevim, kdyz zaklinac vysel tak plno lidi nadavalo jak velky downgrade ohledne grafiky probehl (a na obrazcich ze hry to tak skutecne vypadalo) ale kdyz jsem se pak primo ve hre prohanel na koni po uzkych lesnich a polnich cestach s grafikou nastavenou na max, tak to je proste parada. Jasne, nekomu se nemusi libit prepalena barevnost v nekterych castech.
          • kennyB
            Koridory???
        • Ha ha ha... jsi opravdu moc vtipny. Mel by ses stat jutuberem.
        • jo jo :), viděl jsem ten gamesplay Honzy a Pavla a běželo to na Xboxu v 900p a musím řict kloubouk dolů, to je nádhera. Jsem zvědav na PC....
  • To co ty oznacis za 1Q, je ve skutecnosti cela serie mnoha Q, vetsinou vice nez 10ti a na sebe navazujicich vedlejsich Q. Takze ve vysledku je to treba 50 navzajem provazanych Q. Takze nejake pobihani po otaznicich je naprosto podruzna zalezitost, kterou muze kazdy v klidu ignorovat, protoze to tu hru netvori.
    • tak linie questů má i Wowko, zrovna tím bych se nechlubil. Teda daleko zajímavější expení, mechaniky než u Witchera 3 mě připadají i u Knights of Fallen Empire pro Star Wars- The Old republic, které jsem nedávno dohrál.
      • Co sem pletes wowko omg...ta reakce byla o tom, ze ty zminujes 1Q ale ve skutecnosti jich je 50. A swtor jsem posledni datadisk nehral, ale proti te hre nic nemam a jeji ,,single,, cast je fajn.
        • nechápeš psaný text nebo co? Navazující questy má i Wowko panebože. Tímhle se ohánět je zcestné.
          • aha, takze pan dela ze nerozumi...
    • 50 x nuda = nuda, aneb jdi a sleduj šmouhy v trávě po stopadesáté a pak si vyslechni minutu hloupé konverzace
      • Rozhovory jsou dobre, bohuzel dost utrpely prekladem do cestiny. Ale original je na hru vyborny a konkurence kilometry pozadu. A co se tyka stopovani, v kazde hre je neco...nekde to jsou stopy, nekde sipka ukazujici smer, nekde oznaceni na mape a nekde je to obyc. koridor, takze tam dojdes tak jako tak.
  • No dohrál jsem 1 ta byla super, ale ke konci pořad to samé dokola, na dvojku jsem si také nadsene koupil a bylo to super, člověk se tam pekne vyblbnul, ale nedohrál jsem ji, protože se to začalo táhnout, obsah se opakoval a neskutecne mě stvaly ty úrovně ze současnosti. No zkusil sem pak i následující díly ale to už jsem jen probehl po okolí, zabil pár stráži a zjistil, ze je to pořad dokola to samé..... no aspoň ze už usoudili ty soudobé úrovně...
  • Řeknu to asi takto - kvantita neznamená kvalitu.
    • souhlasím, Otazník 3(Witcher3) se měl soustředit spíše na kvalitu než na kvantitu...
      • Tohle nechapu. Otazniky muzes zvesela ignorovat a hrat hlavni pribeh, ktery zabere okolo 70 hodin coz je hodne nadprumerna doba. Pak jsou tam kontrakty na mostra a k otaznikum se vubec nemusis dostat a i tak budes mi herni dobu nad 100 hodin. Takze proc nejaky hate na otazniky kdyz te ta hra zabavi i na tak velice dlouhou dobu?
        • bez těch otazníků by ta hra byla o dost lepší, i když většina questové náplně té hry byla nudná a nenápaditá
          • Uvedomujes si co pises za blbosti? Ty otazniky te nikdo nenuti delat takze jakakoliv zminka, ze tu hru kazi je bezpredmetna a hloupa. A pokud si myslis, ze vetsina questu je spatna (coz podle me neni, spise naopak jsou vyborne) tak se neni o cem bavit a nevim proc u hry ktera te nebavi vubec zminujes nejake vedlejsi ukoly.
            • No tak to jo. Tak to když jde o obsah tak to si ten AC určite zahraj. *1*
            • nejde o otazníky chlapče, jde o ten obsah...
            • Otazníky se navíc dají vypnout a jde tedy nechat hru zcela na náhodě...
          • Naopak, hlavni Q linie a velka vetsina tech vedlejsich questu patri mezi to nejlepsi co lze v hrach najit.
            • problém je, že já AC nehraji, nehrál jsem ho několik let, tenhle si určitě zahraji už kvůli atmosféře...
            • tak tobe vadi, ze vykradaji sami sebe a pritom hrajes AC ? rofl
            • hledaní vraha už bylo v jedničce nebo i ve Skyrimu. Vykrádaji sami sebe. Nic nového a originálního...
            • Drizzt: ja si pamatuji hned nekolik questu a tu hru co jsi zminil treba vubec neznam :-D
            • A co treba hledani toho serioveho vraha, i ta cela linie, kde zachranujes Marigolda...navic vsechny ty Q byvaji nenasilne provazane a jejich plnenim se automaticky dostavas k tem dalsim mensim a vedlejsim...takze zadne postavajici postavy s vykricnikama. A ikdyz jsou nektere vicemene tradicni, tak jsou zabavne treba tim, ze na neco odkazuji...napr. Hattori Hanso a nebo jen slouzi k setkani s postavama z minulych dilu, coz taky potesi.
            • BS, v celém W3 není snad jediný pamětihodný quest, který by mi uvízl v paměti (snad až na ten potrat), na rozdíl třeba od Pillars of Eternity, kde si pamatuju tu sektu provádějící krvavé oběti atd.
  • Today Tomorrow Toyota= LV426...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit