Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mazii
    Po dlouhé době jsem zabrouzdal do diskuze na Games.... a zase klasika. Lidi, hrajete vůbec nějaký hry, nebo prostě jedom rádi do her furt rýpáte? Vsadím se, že nejmíň polovina „hráčů“ tady na diskuzi nový AC nehrálo a stejně ho kritizuje (vychází každý rok, dělají to pro peníze). Ano, v některých věcech máte pravdu, to ale nic nemění na tom, že hra je prostě zábavná a Londýn je suprový město. Unity se většině hráčů sekalo, tak Ubisoft musel udělat nějaké kompromisy (méně lidí na ulici, méně interiérů), ale stejně to nakonec zkritizujete...Syndicate jsem hrál, recenzi jsem přečetl celou (narozdíl od jiných lidí) a je skvěle napsaná a víceméně s hodnocením souhlasím. Toť vše a nezlobte se, jestli jsem byl příliš ostrý, ale zdejší diskuze je fakt síla *1*
    • Me fascinuje jak ovce a fanbojove nezkousnou zadnou kritiku na svou oblibenou hracku.
      • Ristoro
        Já jsem fanoušek AC série od začátku a snesu jakoukoliv kritiku, chápu, že některé lidi to prostě nebaví, že jim to přijde repetitivní. Ale která hra repetitivní není? Jenže komentáře typu, zase ten paskvil, ani nestahuji, Ubisoft dojí, ... To už je ohrané. Zahrajte si to a podejte konstruktivní kritiku, pak se můžeme o něčem bavit. Já čekám na PC verzi, pak určitě sdělím svůj názor.
        • Zahrejte jako napřed kupte a dejte Ubisoftu peníze? Nebo jak jinak si to mám zahrát, aniž bych byl označen za piráta (a názor byl zneplatněn) nebo za někoho kdo určitě hrál jenom moc krátkou dobu a nemohl tomu přijít na chuť ?

          Takže zase nám tu někdo propaguje přístup "mluv výhradně pozitivně (to smíš i bez koupě) nebo kup abys směl kritizovat, nebo drž hubu".

          Jo, to je stav který mají velmi ráda PR oddělení velkých firem, ono to totiž navozuje tu správnou atmosféru, aby bylo možno maximalizovat prodeje výrobků.
      • Mazii
        Jestli si můj komentář přečetl pořádně a celý, tak ti musí dojít, že nejsem žádnej „fanboj“ a kritiku taky zkousnu. Dál se nebudu rozepisovat, protože Merengues9 to svým komentářem skvěle vystihl *3*
      • Ono je rozdíl mezi věcnou kritikou a obyčejným pliváním ;-)
  • Tak jo no z práce jsem došel naštvanej dneska ale je fajn že mě zase něco rozesmálo *1*
    • Tak to jsem rád, že jsi taky nadšený z hodnocení této hry. Už ji hraješ anebo kupuješ až později?
      • jaj asi jsem se nevyjádřil jasně moje chyba omlouvám se *13* rozesmálo mě to hodnocení *2*
  • Lukyz
    Je mi hned naprosto jasný, jakým směrem se bude zdejší diskuse ubírat *1*
    • Jo tady bude veselo.
      Každopádně už by mohly vydat plnou verzi Unity, když už je venku tahle další hra série.
      • Keyz
        *15* Nechceš toho nějak moc?
  • Ty screenshoty jsou z PS2 ? Nebo to hrajete na minimalní nastavení?
  • Keyz
    Nějak nechápu k čemu je, že hra má (jako vždy) nádherné kulisy když tam prakticky jde dělat to samé co jde dělat jako vždy. Časem by to spíše mělo ztrácet na významu a ne mít jak stabilní plus celé roky. Ani to nejde použít jako historickou ukázku,. Na to hra není udělána.

    Pořád tam je nějaké město a je vlastně jedno kde to je. Stejné prvky, stejně hloupé questy (sleduj pana x a schovej se za postavu aby tě náhodou neviděl) atd. Vždy 500 lidi + jedna opice (manager) maká na grafice a lokacích a co z toho? Vylezu na střechu, skočím do slamníků a jdu domů. Dokonce tam pořád nemají řadu drobností (ve vzhledu lokací) jako třeba v KC (a že na to má Ubi lidi)

    Jinde se pečlivě hledá ten pokrok v díle 2 vs díl jedna. Zde díl moc a někdo má jako velké plus zasazení do nějaké doby i když to je pouze kulisa jako vždy *15*
    • Ano, popsal si obecne hru jako takovou. To se mi vzdycky hrozne libi kdyz nekdo place nad zakladnim principem her, hlavne nad questama a nad tim ze tam dela furt to samy. To je opravdu usmevne az natolik, ze se usmev pomalu meni v rage, vytazeni upilovany brokovnice a rozmaznuti mozku na zdi baraku na druhe strane ulice.
  • jakubc
    Takže to srovnávací video, ve kterém je vidět proti Unity výrazný úbytek lidí na ulicích, mlhou zastřený dohled, horší textury a nepřístupnost interiérů v budovách ve městě kecá?
    • Ten silene bloom efekt me okamzite prastil do oci, proc tam je je vsem jasny.
      • no je je,.. jo
  • *15*
    8/10 pro další AC = 5/10 pro běžné hry. Prostě průměr.
  • Nojo pan Smutný nezklamal, jak je to Assassin's Creed, Total War nebo hra od Bioware je to vždy minimálně osmička zaručena. *7*

    Radši si počkám na recenzi od Olejníka.
    • Indianovi v trojce dal 7 a Unity 6. Co tam mas dal?
  • Prophet
    By mě zajimalo, za kolik si dnes koupíte recenzenta games.cz
    • Žeby se GamerGate dostalo i do ČR? Proboha, tak se Smutnýmu hra líbila, tobě se nelíbí a to je v pořádku, ale mít tady nesmysly o uplácení recenzentů?
      • přesně, nevěřím že magnát jako Ubisoft někdy vůbec slyšel o nějakém českém webu hodnotícím jejich hru
    • Proč by si je někdo kupoval? Zvlášť v případě pana Smutného což je naprostej diletant, jak píšu níž pokud je to jeho oblíbená série tak osmička vždy zaručena a to i když je naprostá sr*čka jako Dragon Age 2 (kterému dal taky osmičku). *7*
  • gesto
    Hák, neviditelnost,poloprázdné lokace a kočár typu bmw-m3 ... a někde jsem četl že to má zase micro transakce a technické problémy, tak nechápu proč ta hra dostává všude takové hodnocení,,,herní sucho ? nevím...
    • Už jen z principu nebudu hodnotit hru na jinou platformu, než je mobil/tablet, vyšším hodnocením kvůli mikrotransakcím (nehledě na to, že obsahuje pořád to samé, inovuje minimálně a má pouze jiné kulisy).
      Tohle svinstvo prostě na PC/konzole nepatří. Pak má herní scéna nějak vypadat, když si "odborná" kritika s tímto nedokáže poradit/nezmíní to/když už zmíní, tak minimálně.
      Dokáži si to zdůvodnit pouze jedním způsobem. Budu hatovat hru velkého vydavatele = příště nedostanem hru zdarma na recenzi, nebudou nás zvát na konference atd. Ale kam se poděla ta pravá novinařina, která se nebojí Goliášů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit