Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě si počkám jak dopadne konverze na PC...
  • Postavy som si zamiloval, som mega fanusik AC serie, ten pribeh je bozi. Hlavne to ako v case nadvazuje 3,4,Rogue boli top diely pribehovo ale tento sa k nim blizi zabavnostou.
    • Jestli jsi mega fanoušek tak to si zahrej AC 1 a 2
      • to že se mu líbil příběh trojky více než dvojky nevypovídá o tom, že není fanoušek série
      • :-D :-D No jo dnešní hráči.......Jak mužeš někomu napsat to že jestli je MEGA fanoušek at si zahraje 1,2 ??? TVL kdyby byl MEGA fanoušek tak by určitě tu 1,2 hrál ne?? Jak muže být MEGA fanoušek když tu hru zná od 3 dílu? akorát Lže....Sem fanoušek Hobita začal sem hned 2 knížkou :-D :-D :-D
        • Tilwaen
          Hobit vyšel v jedné knize.
          • Rekt :)
  • corfer
    Prokreslený charaktery?! To je jako vtip?! Jacob je jedna z nejubožejších postav, kterou jsem kdy ve hrách viděl a hlavně slyšel mluvit. Nemá naprosto žádnou logickou motivaci k těm hov*ům, který v rámci příběhu dělá a jako postava je napsaný zoufale. Evie je na tom o něco lépe, ale pořád to nestačí ani na průměr. Od člověka, který se mohutně, nejen v recenzích, vysmívá jiným tripleA hrám pro jejich hloupost, bych čekal trochu odlišný názor. Nic proti názoru, ale generický obsah a tuna chyb mi teda nepřijde jako materiál pro pozitivně laděnou recenzi. Aneb pozér Smutný opět zasahuje...
    • Lukass
      Souhlas, hlavne ez Smutny kritizoval Zaklinace *1* Ja sem jeste snad nehral hru od Ubi ktera by mela zajimave pribeh, kdyz nepocitam AC 2.
      • jeanczarny
        Musíš koukat po menších věcech. I Ubi občas dělá dobrý hry a příběhy. Viz Valiant hearts, Child of Light, Raman Legends, Anno...
        • corfer
          Dělá... Ale ten průs*r jménem AC se každým rokem prohlubuje. Navíc POŘÁDNĚ nezohlednit v recenzi tu hromadu všemožných bugů...
          • jeanczarny
            Přesně proto jsem s AC po Revelations sekl a dál hraju jen ty jejich menší projekty, který pro mne kolikrát AC vesele trumfnou..
        • Anno serii a další bych moc UBI nepripisoval. Za Anno stoji Blue Byte, sice patri ted k Ubi ale každý jinak vi co jsou zac :)
  • archie777
    Hrozně mě baví zdejší hardcore jádro, pro které je každá áčková hra odpad, protože skutečné hry musí být pro hráče brutální výzvou. Každá AAA hra je nedodělek, podvod, korporátní spiknutí a krádež.
    • corfer
      Bohužel to zdejší tvrdé jádro si tady vybudovala zdejší redakce. Která svým pseudointelektualním přístupem ála rockpapershotgun (ti to ale dělají správné), naučila svou komunitu milovat jen indie a Hardcore hry... To že se přístup redakce změnil (s nekonečným hatem to totiž nikdy daleko nedotahnete) neznamená, že se změní i čtenáři.
      • archie777
        Rozumím, každá indie pixel-art simulace růstu spinálního emangioblastomu, je ZAJÍMAVÁ a BOŽÍ.
    • hra by měla být hlavně inteligentní a zábavná. Asasína jsem žádného nehrál, ale podle gameplayí to vypadá jako docela tuctová konzolová akční hra - spousta nelogického skákání po střechách a ze střech, splhání po laně, naprosto prkenné a nereálné souboje. Nějak mě to ani neláká.
      • archie777
        Je to hra na asasína, hopsání po střechách je v rámci jejího designu stejně logické, jako pinkání páčkou v Pong. Souboje nemají být reálné, nejedná se o simulátor šermu. Ta hra má nevídané produkční kvality a jenom ignorant ten fakt neustále ignoruje.
        • Paulcz
          Ty kvality jsou spíše neviditelné, tedy dle mého ubohého soudu, ale budiž :)
        • Skoky z 20ti metru do kupky sena jsou zcela jiste logicke. Nebo me rozesmálo když mi hra radila ze se muzu strazim stratit v davu lidi. Vsunul sem se mezi nejaky dve stary cinanky a hle straze me ztratily, rozumíte splynul jsme v davu DVOU cinanek, a vlastne ono to je tak trochu jedno..cela ta hra je nejaka virtualni realita a podhoubi pribehu ma cosi spolecneho se skvrnama na slunci--pak jsem to odinstaloval, preci jen debila ze sebe delat nenecham:) Ale když to nekomu nevadi..
  • michaliuz18
    nejlepsi su taky co to nehrali ale reci maju jak koza bobku. Ridit se podle cisla je neobjektivne a detske. Ja urcite verim tomu ze tento AC je ovela lepsi jak unity, ma svoje kvality ale stale to nie je co to byvalo, mozno je to fajn ,ale nech je kazdy diel akokolvek dobry, je to uz otrepané.
    A smutny ci nesmutny ,je to len nazor ,kazdemu hra sedi inak. Alebo nadalej nadavajte jak je games.cz na tri pi*e
  • recneze dlouha jak tyden před výplatou, osmička jak vysita, vysel 27 dil serie AC, svete zbor se *7*
    A ceka nas za par dnu repete, vychazi 27 dil serie CoD *7*
    Ubi se toho neboji seka to jak bata cvicky, nekdy i dva dily za rok, peníze tecou proudem, telatka kupuji, na svete je krasne a nic se nedeje:)
    • archie777
      Představ si, že AC si kupují dokola pouze ti hráči, které hra baví. Nevede je k tomu spektrální Hitler ani otrava vodovodu.
      • však ja vim, a stadecko je pocetne, lidem staci ke stesti malo, třeba novy dil AC:)
  • neprskejte nad hodnocenim...
    ve vlastnim zanru assassins creed to dostalo 8...takze v obecnym meritku to nepotesi ani neurazi :D
  • 8/10, tyyy jo, to sem necekla :-D
    Ales Smutny, to je ten clovek co byl nadsene s Dragon Age I.?
    Recenzi cist nebudu, na PR kecy nejsu zvedave a hrat hru po 6 za sebou akorat v jinech kulisach taky nehodlam.
    • tak si naser
  • Hmm při pohledu na to, tohle by X360/PS3 dala taky.
  • Hral som len trojku (moj prvy AC) a Black Flag, ale na toto som celkom zvedavy, hlavne kvoli zasadeniu do Londynu, ktory je zaujimavy. Pre mna tie prvky ako skakanie po strechach apod. proste vsetko pre seriu typicke, je pre mna len omacka. Som jeden z mala ktoremu sa trojka pacila, dokonca viac ako BF hlavne kvoli zasadeniu, tak minimalne kvoli zasadeniu sa mi bude Syndicate pacit, aj recenzia mi to ciastocne potvrdila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit