Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle mého lepší než Witcher 3, teda mě to baví více...
  • Chidlink
    8/10 je na tuhle hru opravdu vysoká známka.
    *7*
  • Prvni a posledni dil ktery jsem hral byl AC2, mozna ze bych si mohl zahrat dalsi.
  • Co jsem viděl z té trochy gameplaye, přijde mi to vcelku průměrná hra, kde se vlastně nic neděje, prostředí dost plytké (a tím nemyslím jen počet postav, které mimochodem vypadají poměrně hloupě, příběh je takový meh), nikam se vlastně nedá pořádně jít, nic se tam neděje, do toho nějaké chyby... já nevím tohle tak 4/10, navíc je tam spousta takových úsměvných/špatných věcí (někoho dobodáte v davu a nikdo nereaguje atd.), takové nemastné neslané a o to horší, že to už vlastně už bylo víceméně to samé minule. Jestli někoho baví pořád lozit na věže a dokola plnit stejné jednoduché úkoly a vybírat truhly a považuje to za 8/10 = vynikající zábavu, budiž ... každý má právo na svůj názor.

    Výborná (8/10) hra je podle mě takový Zaklínač 3, ale rozhodně ne tohle.
    • Jack1947
      Nicméně s tebou souhlasím a už UNity se dostavil ten pocit, "vždyt si to zahraju, ze setrvačnosti dohraju" tohle je něco podobného tentokráte bez přecpaných (vylidněných) ulic. Jinak je to o mlácení, slámy nebo chcemli nepřátel za 2 postavy ( za tu ženskou je to od Liberation příjemné osvěžení).
      7/10 klído i mín ale to by nemohl být Ubisoft.
    • + když si tomu člověk připočte mizernou technickou kvalitu (aspoň na konzoli, jsem zvědavý na PC jestli to bude taky podobná "sranda" jako minule), trhaný obraz atd. .. já bych fakt nemohl z žádného hlediska dát víc, než těch 4, 5 .. z toho co jsem teda zatím viděl (a víc nejspíš ani neuvidím).

      Zvláštní je, Unity bylo narvané postavama atd., což ten hardware samozřejmě nemohl zvládnout i kdyby to optimalizovali další dva roky, tak tady je všeho od pohledu polovina, vlastně se mi zdá, že to vypadá hůř i celkově graficky, do toho nižší dohled, samá mlha všude a přesto to zase jede bídně. Jsem fakt zvědavý na PC co ti einsteini z Ubi předvedou zase.
      • A není jedna věc to hrát a druhá jen se dívat jak to někdo hraje po svém? Jasně základní obrázek si udělám, ale dokud to nezkusím, tak to nemůžu seriózně ohodnotit,
        • Vojta_Ilavsky
          Herní mechaniky se u her od Ubi nemění, není důvod zkoušet. To samé vedlejší postavy, které vždy byly pokroucené a nezajímavé, nehledě na Abstergo a další cypoviny.
  • Nemozem dohladat nejake video ako mi to priblizne pojde. Nieje to ani na notebookcheck s NV gtx770m,hra je este cerstva.
    Dam to aspon na medium vo full HD?
  • Toto je smutné. Počkám si na PC verzi a možnááá stáhnu abych vyzkoušel, ale šance, že tohle koupím je tak 1:100. Na 99 procent to po hodině znechuceně odinstaluju a ahoj za rok s dalším ani ne tak dílem, spíš verzí toho samého.
    • Osviceny
      Na náměstí parkuje zajímavý auto, asi ho šlohnu, ale šance že si ho koupím je tak 1:100 (páááč su socka) . Na 99 % to po pár minutách jízdy někam nabořim, protože když ho nemůžu mít já, tak nikdo ...
      • Tohle srovnání s "kradením" her a kradením aut mě vždycky pobaví. Když si chci otestovat auto, domluvím si zkušební jízdu v prodejně... Docela vidím slušnou budoucnost, co se hraní týče, v nějakých předplatných službách. Zaplať za měsíc nějakou korunu a hraj jak je libo. Nemůžu si pomoct, ale když si hru tak jako tak koupit nechci, tak moc velkou škodu na té kopii jedniček a nul stejně neudělám. Ale kdyby člověk chtěl ukrást auto, stačí nějaký ten škrábanec a už se tisíce hrnou... To je jen můj názor, každopádně to nemění fakt, že nemám problém za slušnou hru zaplatit odpovídající částku
        • Já bych to dál nepitval už, kdo má mozek, tak je mu snad jasné jak se věci mají. Uvědom si, že se tu hodně vyskytují dět za těma nickama, které píšou zarputile takové bláboly o autech a rohlíkách, nemají představu vůbec to jde poznat.
      • Řeknu to ještě takto, když kupuješ nové auto, tak se jím taky nejdřív svezeš a nekoupíš ho jen tak od pohledu.
        • je vidět, že jsi auto nikdy nekupoval. Pochybuju, že těch cca 40 nejběžnějších značek aut u každé dejme tomu tak průměrně pět modelů běžně testuješ. Pokud nejsi redaktor moto-časopisu. Normál si něco počte, ale stejně má vybranou značku a model a jen volí maximálně výbavu..
          • 40 nejběžnějších značek po 5 modelech bys ale musel zkoušet jenom za předpokladu, že nemáš vůbec žádnou představu co od auta chceš a k čemu ho potřebuješ. Jenže tuhle představu většina lidí má. Když například budu požadovat nízkou spotřebu, dobrou manévrovatelnost po městě a snadný parkování, asi tak nějak samovolně vypadne z výběru Dodge Ram a Mercedes GLK.
            • Tak pochopitelně, když si řeknu, že mám 400tis na hatchback, tak se svezu Golfem, Leonem, Ceedem, i30, Pulsarem .... to zas píše nějaký chytrák, který o tom ví houby, ale má svoji pravdu. Ale tak hlavně, že jsem nikdy nekupoval auto :D (už 6 aut jsem měl).
          • Zrovna loni jsme kupovali poslední auto (nové) a světe div se, samozřejmě si vybereš třídu, cenový limit atd. a pak ti vznikne skupina aut, které porovnáš, zjišťuješ info, jezdíš s nima atd. Projeli jsme tak 12 různých aut, vybírali jsme několik měsíců a pak koupili.

            Asi to máme opět každý jinak, ale já když dávám statisíce za auto, tak si to sakra proklepnu. Pokud ale někdo utratí půl mega za věc, kterou viděl někde v katalogu, jeho volba.
        • a teď ještě tu o karkulce. dokud si sám nepřiznáš že kradeš, nemá smysl tě o něčem přesvědčovat. neříkám, že jsem nikdy nic sám neupirátil ale kdyby mi u dveří třeba zazvonila policie a obvinila mě z krádeže, asi bych ze sebe nedělal takovýho kokota, pač vim že to nebylo zrovna legální. víš to i ty?
      • Moudrejsi si koupi simulator, kdyz nema na auto. To cim argumentujes je ad absurdum
      • Každý to máme jinak, já bez vyzkoušení hru nikdy nekupuju, rozhodně ne velkou Ačkovou za tisícovku (abych pak zjistil, že je to zabugovaná kravina) a už vůbec ne od Ubisoftu. Co je na tom, když nejsou dema, si hru vyzkoušet? Jestli to nepotřebuješ, neděláš, fajn, ale proč mi tu předhazuješ, že jsem zloděj? To je zde normální začít útočit na neznámého člověka a nařknout ho z krádeže? Ty mě znáš? Znovu opakuju, nejsem hlupák, abych v dnešní době koupil hru na základě obrázku na internetu *3*
        • Draken69CZ
          Když ne z recenze tak z videa si člověk dokáže udělat jasnou představu co ve hře je/není a v dnešní době YT a LP není problém zkouknout klidně celou hru.
          • Jak pro koho. Na hry se nedívám, hry hraju. Asi to opět máme každý jinak. A jeho přirovnání s rohlíkama je dle mě zcestné.
            • Napred se na hru samozrejme podivas, existuje twitch ze ano, kterej supluje jakoukoliv potrebu pro to si tady opodstatnovat ze jsem hru ukradl za ucelem vyzkouseni a mit to jeste za demo, ty jeskynni muzi.
            • kennyB
              Přirovnání s rohlíkama je na místě. Taky jsem se nikdy nespálil, protože kupuji hry které mě zajímají a když je to nějaké nové "téma", zjistím si o hře něco málo informací...
            • Dle hesla "moudřejší ustoupí" jsem tedy podle tebe zloděj. Potřetí, každý to máme jinak, přeji taktéž šťastou ruku při koupi her. Od doby, co to takhle dělám, jsem se ani jednou nespálil.
            • Draken69CZ
              Kolik potřebuješ nahrát v "demu" aby tě to přesvědčilo ke koupi.
            • Osviceny
              Dle mě je zcestné zakrývat to, že jsem zloděj a vymlouvat se na naprosto zjevné nesmysly. Když na to prostě nemám, tak nekupuju, jinak jsem zloděj
        • Osviceny
          Vždyť jo, já taky vždycky v obchodě rohlík nejdřív nakousknu, víšco dneska se všechno šidí, tak musim snad vědět jestli je dobrej.
          • Kdyby měly rohlíky takovou EULA jako hry a takovou záruku kvality odvedeného díla jako hry a lidé žijící z reklamních peněz výrobce rohlíků by dávali šmahem hodnocení 8/10 na každý rohlík, tak by je buď nikdo nekupoval a nebo by si je opravdu každý nejdříve nakousl...
          • Taky by mohli okrast tebe a hru si koupit v obchode za tve penize. .
            Potom bys mozna pochopil rozdil mezi kradezi a piratstvim.
            • Neni zadny, jen lidi hur nesou, kdyz o neco prijdou nez kdyz tí nedostanou.
          • Draken69CZ
            Jak to děláš s holkama? *15*
            • Osviceny
              Žiju jako následovník učení Ježíše Krista. Modří už vědí a pro méně chápavé žiju v CELIBÁTU
            • Magister_Peditum
              Nejdřív si je vezme. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit