Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gxxgxgx
    • Nezlob se, ale ten článek připomíná spíš popis hry než recenzi.
    • A kcemu znovuhratelnost chlapce ? ja tam mam 137 h a k nekterym akcim se jeste budu vracet a az skocim s obema DLC budu bohate pres 200h...nekde se psalo tohle je hra kterou dojedete nekolikrat ? zeptal bych se dal, ale nechcu se dockat odpovedi ze prece COD nebo Diablo hrajes stale dokola :)

      Mas tam 100h ? Zakze si to nedohral anebo si nevidel podstatne velkou cast hry. Treba Skellige stalo za to, jen tam urves 30h+ Ja toho vynechal dosti a prece jenom jen 137h

      Me pribeh bavil do konce...ale to je subjektivni nema se smysl hadat.

      Radius nepratel ? Takze by se ti libilo kdyby na zacatku hry na lvl 6 treba si omylem vyrusil naky survajz lvl 30 a to by te honilo po cele mape jak v Oblivionu ?
      • mmt ze skyrimu byli vsici hura ve sve dobe,a hrali to i ti co rpg nehraji...ale na to se zapomina rychle a nikdo se ktomu neprihlasi uz :) stvalo me na nem hafo veci ale delat s odstupem casu ze ja nic nebo se hlasit na hlas ze ja to rikal to nebudu urco...
    • sorry chlape, ale je to tak nasekane, neucesane a nemastne, neslane...
    • Chidlink
      Děkuji za reakce a za přečtení *3*
      • ještě stesti ze to nepises nekde na frekventovanejsim miste, pac nazvat Skyrim beckem ,mělo by te hodne lidi za blbce. Jinak to co pises o zaklinaci 3 celkem sedi, ja bych mu dal maximalne 8/10.
    • suhlas vo všetkom...a hlavne nazor na skyrim...dnesni konzumni hraci uz nevedia co je to poriadne RPG
    • víceméně souhlas, souhlasím s tou znovuhratelností. Předchozí díly jsem hrál vždy hned, jak jsem dohrál poprvé hru, tady jsem ještě nezapl ani DLC.
  • Lidi dávaj furt dohromady CoD a AC, ale jedna hra je především o MP a druhá o SP že *4*
    • hmm, ale obě jsou šíleně milky milky milky, který ovečky kupujou, kupoujou a kupujou, i když dostanou jen recyklovaně obsah z minulých dílů.

      A prosím pěkně. Nesrovnávejte nesrovnatelné. Witcher 3 porovnat zrovna s AC je trestuhodné. To je nebe a dudy a né Šimon a Matouš.Tenhle $$$ paskvil, co si hraje na AAA hru nesahá Geraltovi ani po kotníky. CDP ví, že dělat každý rok stejnou hru v jiných lokacích by jejich značku degradovalo = vyhořelo.
      • Pro fanboye AC a dalších dojáren - já dostávat zaklínače každý rok za přemrštěnou cenu, s neúnosnými bugy, s mikrotransakcemi a s minimální (nebo žádnou) inovací, taky ho nebudu kupovat. Ale jak jsem už zmínil, CDP tohle nemá zapotřebí. Doposud mají prostě jinou než dojící business politiku a já jím za to fandím.
    • paralela není v hernich modech ale v tom ze to vychazi kazdej rok a je to porad to samy dokola a lidi jim to porad dokola hromadne kupuji. Oboji jsou jen dojička na peníze, za rok proste kvalitni AAA hru neudelas.
      • Draken69CZ
        Ale oni to nedělají rok *15* těch studií je víc, si něco zjisti než začneš plácat *15*
        • Sorry ale o serii AC si nic zjišťovat nechci a nebudu. Cekam na chytraky jako ty kteří me pouci. A jo rad placam na adresu tehle ptakoviny:)
          • Draken69CZ
            Ok si hlupák zůstaň hlupákem.
            • A co bys jako chtěl. Ja se omlouvam ale ja tuhle serii beru jako takovy herni vtip a nejsem schopen na jeji ukor seriozne diskutovat, bych se pak musel sam před sebou stydet:)
            • Draken69CZ
              Nic víc konec hmm njn co po tobě taky chtít *15*
            • napodobne..ma poklona
  • Díky za recenzi. Určitě vyzkouším PC verzi, jestli ji tedy nějak rozumně rozjedu a případně už konečně koupím konzoli. Sérii mám velmi rád a Syndicate svým zasazením vypadá velmi dobře. Škoda ale, že již neobsahuje multiplayer. V Brotherhoodu a v Revelations jsem pár hodin strávil.
  • Jak toto mohlo dostat tak vysoké hodnocení?!? Čistě náhodou jsem se k Syndicate dostal díky příznivé bazarové ceně a říkám si, zkusím to po letech.. Po pár hodinách hraní jsem si oddychl. Ještě, že jsi za to nedal plnou palbu!
    Naposledy jsem totiž hrál Brotherhood, resp. Revelations (ten mě přestal v půlce bavit), a víceméně si ho i přes chybky užil. Uplynulu snad milion let a tento titul má snad úplně stejné problémy! Tam kde Geralt nebo Bruce Wayne ladně překážku přeskočí, zabijáčtí troubové v této hře se o ni zaseknou. Vůbec pohyb po městě je tak debilní, že to bije do očí Hlavně, že byl obšlehnut hák z Batmana. Vůbec, to co před už hodně lety šlo přehlédnout, tak dnes už fakt ne. Ta hra je úplně stejná, se stejnými chybami, které sakra otravují plynulou hratelnost, jen se odehrává v jiných kulisách. Navíc je děsně monotónní a obsahuje MIKTROSTRANSAKCE.. jasně ubisoft, ale to jako fakt dostane 8/10? Hru hraji na PS4, recenzovaná verze prý ze stejné platformy... Hráli jsme stejný titul nebo je toto špatný vtip?
    Abych nebyl úplně negativní, dnes jsem se zasmál a pořádně. Následoval facepalm. Příběhová mise, kdy jsem měl pronásledovat zlodějku. Dámu v typických viktoriánských šatech. Takové ty objemné, ve kterých se sotva chodí. Za frajerkou se prášilo tak, jak snad ani za ptákem uličníkem ne. A borec asasín s ní měl co dělat, aby ji doběhl.... Co dodat, tahle hra za 5 stováku z bazáče, proč ne.
  • Ahoj, vím, že to sem možná nepatří, ale mám problém s touto hrou. Před cca 3 měsíci jsem jí hrál úplně v pohodě a skoro naplno a když jsem si jí chtěl zahrát včera, tak se mi úplně seká a v nastavení jsem zjistil, že si to bere grafiku Intel(R) HD Graphics 4600 a né tu Nvidia Gforce GTX960M. Zkoušel jsem snad skoro všechno, ale nikde to změnit nejde, prosím poraďte. Díky
  • Přiběh, grafika a AI nejsou kdoví co ale souboje už jsou trochu zábavnější protože protivníci nestojí frontu na zautočení , microtransakce tam jsou jenom na to aby utišili investory ale k hrani nejsou vubec potřebné a je to řemeslně funkční takže ne světoborna či hra roku ale přijemny zážitek
  • Fandové Zaklínače 3 a tady tohohle Creedu si nemají co vyčítat. *1* Oboje jsou hry konzolovito-hopsací (zkráceně hopsačky), které se liší tím, že Zaklínač 3 je hopsačka s vcelku dobrým příběhem (na hopsačku), s pár RPG prvky a několika nahatýma slečnama, kdežto Creed je hopsačka..-tečka. Podobné ovládání, obrovské interaktivní předměty a tlačítka, aby je snad nějaký ubožák nepřehlédl a nemohl dál hopsat, otazníky, vykřičníky, paragrafy, a bůhví co ještě, aby mohl dohopsat k dalšímu questu a samozřejmě nezbytná nápověda, kdy má kliknout na kterou klávesu, aby snad z toho 4-tlačítkového složitého ovládání nedostal záchvat.
    • zaklinac a hopsacka? a ze mel par rpg prvku? chlape ty mas dost. zaklinac je akcni RPG
    • Tak AC má ještě plus v grafice, v krásné architektuře...
      • Zaklínač 3 byl přece vychvalován jako grafický majstrštyk. Linulo se to před vydáním z článků i tady na webu zprava zleva. To jako je ještě něco lepšího? Z toho jsem zmaten. *1* Recenzenti ho vychválili po grafické stránce tak, že jsem měl nutkání na něj pohlédnout a pak si oči vyleptat kyselinou, aby mi požitek vydržel až do smrti. *1*
        • Zaklinac je samozrejme graficky nadherny, ale chce to opravdu poradne PC a co se tyka konzoli, na tech graficky nadherneho neni nic, protoze proste na to nemaji vykon. Sice se to snazi ruzne osulit - koridory a podobne, ale ty nuzky mezi vykonnym PC a konzoli se rozeviraji cim dal vic.
          • No ohledne toho vykonneho pc nevim. Hraju to na low na HD 7770 8gb ram a AMD Phenom II x4 965 kolem 45 fps
          • https://www.youtube.com/watch?v=sam29G10OaQ

            Rozdíl mezi PS4 a PC není závratný, je tam rozdíl, ale že by to mělo něco extra? Ne, největší rozdíl je v Novigradu, jinak je +- stejné.

            Já to hrál na ultra se SweetFX a odvařenej jsem z toho nebyl.. Už jsem viděl Crysis 3...
            • Ono hodnotit grafiku podle videa na youtube nelze, protoze uz to samotne video neni kvalitni. A podle HD screenu je to taky komplikovane, protoze pak to zase nevidis v pohybu. IMHO kdyz i na nekvalitnim videu na youtube jsou videt rozdily, tak v realu ten rozdil musi byt jeste vetsi. Ale popravde je mi to celkem jedno, kdyz bych hodnotil AC, tak grafika je to posledni co by me trapilo. U AC nemam rad ten herni styl a naposled jsem na to doplatil u S. of Mordor.
          • O konzolích - o tom žádná, hodnotit grafiku na konzolních standardních 10 FPS, nebo kolik to mají je jako hodnotit HD obraz přes igelit. Nicméně Zaklínač 3 na PC a nejsem já, který to tvrdí prý vypadá na low detaily stejně, jako na high. Jen se to pomaleji hýbe.
            • @sk, grafika byla OK, i když mi vadila její jednotvárnost, ten svět vypadl všude stejně
            • nevim, kdyz zaklinac vysel tak plno lidi nadavalo jak velky downgrade ohledne grafiky probehl (a na obrazcich ze hry to tak skutecne vypadalo) ale kdyz jsem se pak primo ve hre prohanel na koni po uzkych lesnich a polnich cestach s grafikou nastavenou na max, tak to je proste parada. Jasne, nekomu se nemusi libit prepalena barevnost v nekterych castech.
          • kennyB
            Koridory???
        • Ha ha ha... jsi opravdu moc vtipny. Mel by ses stat jutuberem.
        • jo jo :), viděl jsem ten gamesplay Honzy a Pavla a běželo to na Xboxu v 900p a musím řict kloubouk dolů, to je nádhera. Jsem zvědav na PC....
  • Vogon
    Redakce diskusi u této recenze(nebo spíše čísla, protože většina diskutérů se o text nezajímají, hru nehráli, ale ví, jaké číslo si hra zaslouží) výborně ve včerejším podcastu předpověděla, a prozatím se jejich předpověď plní na plné čáře.
    Jinak pro info nezávislý Jim Sterling, který nemá Ubisoft ani jejich hry vůbec v lásce a který využívá všech deset čísel, dal hře 7/10 a hru si vcelku pochvaloval.
    • kardinální otázka však zní, zda Jim hrál předchozích 398 dílů..
      btw toho člověka neznám, nic jsem od něj nečetl, ale už vím, že je to amatér, co nemá vkus!!!
  • Jack1947
    Je to tak no od dob Unity se z AC stala rychlá jednogubka ala COD... ale zase nesmíme zapomenout jim pochválit ty nové tvůrčí nápady jako vystřelovací hák.
    Hra roku asi ne ale dobrá asi jo ted uvidíme co táá PC verze jaká bude... a zdali splní aspon trochu z toho že nebude mít tolik bugů. *4*
    • tvůrčí nápad - vystřelovací hák.. eh kde jsem to viděl.. eh... Batman Arkham Asylum, několik let stará hra, která je pořád lepší než ten nejnovější AC díl. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit