Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedna otazka:
    Je tato hra, ako vacsina hier od Ubisoftu, t.j. nafuknuta mapa a "milion aktivit", tisic truhlic ktore treba najst, debilny pribeh,repetetivny obsah a pod.?
    Lebo to uz prestava byt vtipne. Bud chcem hru s dobrym pribehom (L.A. Noire,Fahrenheit,Sanitarium,...), alebo silny pribeh a RPG (DeusEX, System Shock, Morrowind,Skyrim, Witcher1,3), alebo budem grindovat v Diablo 2,3 alebo v nejakom MMO...
    Ale dobijat dvadsiaty krat ten isty camp, liezt na tu istu vezu a pocuvat kecy nejakeho sialeneho zaporaka (v ruzovom saku), ktory aj tak pocas pribehu stale zdrhne, pripadne davat nejake body do "skilltree"- ked uz v polke hry je jasne, ze to nema ziadny vyznam - to nie je hranie hry, to je utrpenie...
    • Tak zrovna Farcry je jedna z mala her, ktere od ubisoftu muzu.
    • Keyz
      Jo je. Tohle jedou vesele dále.

      Dokonce minulá hra nešla dohrát do 100% na jedné platformě. Musel jsi použít i telefon aby jsi něco otevřel *15*
      • ty jsi mimo. TES nemají silný příběh, TES nemají v podstatě vůbec příběh, tam nikdy o story nešlo a Witcher 1 a 3 taky ne. Jediná dvojka má příběh na úrovni.
  • Nekritizuju recenzi nebo verdikt nebo něco, ale napsat, že boduje návratem ke kořenům, od kterých se AC nikdy nevzdálila (možná kromě lodí ve 4ce), za což běžně sklízí kritiku, je dost legrační xD
  • Osviceny
    A co na to Veskoslav ? Jo samozřejmě Jack, nezapomeňme na Jacka, který si hru upirátí a pak jí bude hrát na svém 4K monitoru samozřejmě... Protože přece na hry nemá peníze... tojejasnývoe
    • Jack1947
      Co furt provokuješ reakci, navíc 4k monitor sis asi popletl nicky s někým jiným. Mimochodem dole jsem se už vyjádřil co tam máš dál...
  • Chidlink
    Na téhle hře mě příjde děsně ubohý, že když zabijete někoho uprostřed davu, tak si vás nikdo ani nevšimne, žádná reakce ostatních postav nic. Kdyby to tvořilo studio co právě začíná ve světě her něco dělat a mělo 10 zaměstnanců, neřeknu ani slovo, ale Ubisoft, který tu hru vydává už já nevím po kolikaté a tohle neodladí, to je prostě hnus.
    • A hrál jsi to vůbec? Protože já mám nahráno cca 15 hodin, zabil jsem na ulici mezi lidma zhruba 200 nepřátel a pokaždé, když jsou kolem civilisti, tak většinou začnou křičet a utíkat a následně se kolem mrtvoly utvoří hlouček a přijdou tam policajti.
    • Přesně tak. A taky je hodně divné, když v nějaké fabrice tak s asasínem lezeš všude možně a nikoho to vůbec netrápí.
  • jako je mi to putna.. ale koukat se na real screeny a poté na ty super ostré, barvami hýřící pr screeny od ubi je téda véélkej rozdíl..
  • No dohrál jsem 1 ta byla super, ale ke konci pořad to samé dokola, na dvojku jsem si také nadsene koupil a bylo to super, člověk se tam pekne vyblbnul, ale nedohrál jsem ji, protože se to začalo táhnout, obsah se opakoval a neskutecne mě stvaly ty úrovně ze současnosti. No zkusil sem pak i následující díly ale to už jsem jen probehl po okolí, zabil pár stráži a zjistil, ze je to pořad dokola to samé..... no aspoň ze už usoudili ty soudobé úrovně...
  • Gordar
    Nechápu proč ty hry od UbiSoftu ještě někdo hraje. U serie AC to nechápu obzvlášť.
    • jeanczarny
      Hele Valiant Hearts byly jedna z nejlepších her, co jsem loni hrál..
    • Ty hry nejsou špatné, jsou dobré, proto je lidé hrají. Problém tkví v tom jak vydávají nový díl každý rok a jak je do očí bijící dojná kravička.
      • Vojta_Ilavsky
        Hlavně mají Far Cry, Watch Dogs, Splinter Cell, Tom Clancy, Ghost Recon a Assassins Creed téměř identický herní mechaniky.
        • pises jako by Tom Clancy bylo neco jineho nez Splinter Cell a Ghost Recon ..
          • Vojta_Ilavsky
            Myslel jsem The Division. A je ještě Rainbow Six.
    • Hele ANNO je taky od nich! Tak klidek. *2*
  • chameleon schopnosť, ktorá spraví hrdinku neviditeľnú? som nevedel že AC je fantasy.... a to čo je za čiaru okolo jej zadku keď sa plíži? Fuj, hnus, nie ďakujem. AC1/2 to neprekoná
    • jeanczarny
      Hele a co dlc "Tyrany of king Washington" nebo jak se to jmenovalo? Tam ses mohl měnit na medvěda a Washington vládl z vrcholu pyramidy, jestli se nepletu :D
  • Problém této hry, že je to xtý díl. Kdyby to byl první díl, tak to má průměr na MT 95%. Tahle hra se nachází ve fázi, že ji nenávidí hráčí, recenzenti prostě všichni. Hra potřebuje pauzu, potřebují vyladit engine a pak se vrátit. Graficky je to skvělé, ale optimalizace jim stále vázne. Trochu poštelovat A.I, i když např. u Witchera 3 měli nepřátelé problém vůbec útočit, a když útočili tak převážně po jednom, a že to nikomu tam nevadilo, co?
    • Asi jsi jediný kdo s tím měl problém.
      • neřekl bych, jen přes růžové brýle nevidíš na chyby. A.I ve Witcherovi je dosti mrzká a často se stane, že útočí po jednom...
        • Útočia po jednom? Nehral si omylom nejaký diel z AC série? Lebo či už v Zaklínačovi 1/2/3, všade ak je niekoľko nepriateľov okolo teba, tak v podstate všetci idú po tebe a nečakajú nato, ako im zabiješ ich kamaráti a namiesto neho zase iba jeden nepriateľ nabehne.. vlci, topivci, pavúky, rytieri, atď. všetci v podstate idú v skupinách na teba a zo všetkých smerov.. ľudskí trochu menej idiotským štýlom, lebo ani v skutočných súbojoch nikdy nešli všetci rytieri na jedného nepriateľa, ale dajme tomu, dvaja-traja a ostatní v podstate čakali čo sa stane, či im treba pomôcť, či ich treba istiť, ale zase isto nie ako v AC hrách, kde čakali všetci na jedného ako si poradí v súboji :).. Zaklínač 3 nemá extra super AI, ale oveľa lepšiu ako v iných moderných RPGčkach a nielen v nich..
        • 250 odehraných hodin a stalo se mi to jen párkrát. Naopak se snažím jim vyhýbat jak to de, abych nemusel bojovat s víc jak 3mi najednou - stačí, že jdou po mně 2 s mečem a jeden mě ostřeluje lukem. O vlčích smečkách nemluvě, ty nabíhaj ze všech stran. V datadisku pak úplně nejhorší jsou pavoukovci, který přede mnou uskakují a útočí jen vechvíli, kdy mne zalepí do pavučiny. RPG nikdy neměly zrovna převratné AI, ale u zaklínače si nemohu stěžovat.
  • N0isy
    Tak hra roku na Tiscali je jasná... *15*
    • tak to bude samozřejmě něco z trojice zaklínač 3, MGS V, nebo Fallout 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit