Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "... i GeForce 980 Ti se podlamují kolena a v rozlišení 1080p se bude potácet někde kolem 40 fps. Jak je ale uvedeno výše, položky PCSS Ultra a HBAO+ Ultra neposkytují zas až tak zásadní skok ve vizuální kvalitě, abychom je museli mít nutně zapnuté." - a tomuhle se rika dobrej vysledek? Na karte za 20 000,- ? ok no...
    • gesto
      A hrál jsi to ? proto že fps tabulky sou blbost na své r9 270x toxic hraju vše na high+fxaa a hbao + full hd a přitom mám 35-50 fps a chceš říct že frajeří na gtx 980 ti mají stejné fps ? :))) neblázni...
      • proc bych TOHLE "hrál"?? ja reaguji na test co udelali tady a ted na games, nebo snad naznacujes, ze to co tam nameril neni real? tady je video s 980 ve sli, dost tragedie, je to jen day 1 patch, nevim kolik jich od 19.11.2015 vydali, asi moc ne... https://www.youtube.com/watch?v=OvjLVuqMQDY
        co ty si za mudrce prosimte? vzdyt jedes uplne zcesty... prej "hrál si to" a "FPS tabulky sou blbost"... tady sem dával citaci Jana Olejníka jak to jemu konkretne jede na 980ti na ultra... neblázni kamaráde, tahle uroven moudrosti bolí *11*
        • jnsCZ
          Syndicate má problémy se škálováním na SLI konfiguracích, je o tom celý thread tady:

          http://forums.ubi.com/showthread.php/1331938-Assassin-s-Creed-Syndicate-SLI-Performance-(970-s)-Forums
          • Ne Syndicate, ale Ubisoft má problémy se škálováním na SLI konfiguracích.
        • gesto
          v tom linku, tak takový propady nemám ani já na grafice za 7 tisíc a staré 3 roky, takže buď je to blb.ec co má v pc takový bordel že by měl hned formátovat disk a nebo mu nestačí procesor kvůli dalším 20 programům v pozadí jinak si to neumím vysvětlit,,, btw Olejník je recenzent a hráč her takže možná má stejný problém btw : stačí se jenom zamyslet kdyby opravdu byly na gtx 980ti což je grafika za 20k propady pod 30 fps tak by to nikdo praktický neměl hrát, kolik % asi má grafárnu za 20 litru co?
    • "konecne odladena hra od UBIsoftu"- Jan Olenik... se mi zdá tohle...
      • jnsCZ
        tak zrovna tuhle větu jsem já nepsal :)
        • nightborne
          Taky to psal ňákej "Olenik".
  • K unity...zacal som to hrat pred mesiacom a som tesne pred koncom, dkonca moj prvy assassin co hrajem. Pred rokom to musela byt technicky katastrofalna hra ale momentalne to na 970 ide v pohode 45-50fps. Pariz je fakt fenomenalne spracovany, davy ludi interiery, franc. dabing. Velka skoda optimalizacie po vydani, ta hra by si zasluzila lepsie hodnotenia
    • Měl jsem to stejně, Unity jsem hrál někdy snaž "až" letos začátkem roku a na monitoru se mi nedělo nic z toho, co jsem do tý doby viděl ve videích z Unity všude možně :). Jen ten příběh a ty postavy ... otevřený svět byl dost zábavný a mise v něm taky, alespoň mě to bavilo, dozvídat se o lidech Paříže v době Vel. fr. revoluce docela zajímavý střípky, stejně tak o architektuře a důležitých místech apod.
  • jj, bude na tom presne stejne, gamesa ho bude stat 2x vic, a mozna si to i v 480p pusti.
    • Kua ... jeblej system tady ... to patri k tomu ze si ma koupit konzoli.
      • Harshday
        U nových her je to +- to samé, mám obojí a nepřijde mi v tom nějaký rozdíl. Hlavně nebude muset často volit upgrade.
        Co se týče narážky na grafiku, tak ani tam to není tak hrozné. Nevím jak ostatní, ale já si v klidu sednu na křeslo (1,5-2m od televize) a z té dálky toho na televizi moc nepoznáš. Teď sice více času trávím na PC, jelikož mě přítelkyně k telce nepustí. Ale i tak u PC vezmu controller a mám stejný zážitek s xboxem jak s PC.
  • Harshday
    Chtěl bych se zeptat nějakého fanouška assasinů. Který z dílu je dobrý, chtěl bych mu dát ještě šanci. Hrál jsem kdysi jen první díl a druhý, který jsem dohrál jen z donucení.
    Byl bych rád kdyby to bylo s příběhem který není navázaný na předešlé díly a hlavně aby byl dostupný na steamu, nechci instalovat soft od ubisoftu.
    • Urcite by som skusil Unity, podla mojho nazoru to bol krok vpred ako pre mechaniky hry, aj free run a aj pribeh je v poho. Black Flag je tiez super, ale ked ta nebavilo moc AC2 tak neviem ci dokazes pri Black Flag vydrzat. A aj Syndicate je zatial v poho.
    • Za mě trilogie s Eziem, tzn. AC2, Brotherhood a Revelations. Dobře vykreslený a zajímavý postavy a příběh, v rámci herního světa samozřejmě, super. Pak už to šlo do pr ... Teda až na Syndicate, zdá se, že to možná bude zase po dlouhý době zajímavá hra se zajímavym příběhem a postavama.

      Pokud tě ale dvojka neoslovila vůbec, tak jak tu ostatní píšou - Black Flag. I když teda s původním světem AC to má společnýho asi tolik jako brambory s hruškama, takže to taky vlastně neni validní odpověď na otázku "kterej AC je podle vás nejlepší", protože Black Flag je super hra z dílny Ubisoftu, co má podobnej název jako jistá herní série od Ubisoftu, využívá stejný herní mechaniky, ale tady veškerá spojitost s AC končí :). Ale jinak perfektně vykreslený postavy i příběh a plavení se po moři nečekaně zábavný. Prostředí bohužel nenahrává parkouru ve stylu AC, takže toho je tam hodně málo. Ale třeba v noci plavat k Man of War a ukrást ji apod., to mělo svoje kouzlo.

      Ad "soft od Ubisoftu" - další Uplay hater a troufám si tvrdit, že další bez příčiny (Uplay mám nějaký 3 roky a pokud jde o výpadky, tak je to úplně na stejno se Steamem, žádnej rozdíl). Bohužel máš tu smůlu, už pěkných pár let pokud si koupíš hru od Ubisoftu, tak je úplně jedno kde ji koupíš a kde si ji nainstaluješ - Uplay mít musíš, protože v něm se ti aktivuje pak licence na tu nainstalovanou hru.
      • Harshday
        Já nic proti softu od ubisoftu nemám, jen mě štve mít hry rozházené po různých clientech jako např mass effect, první dva díly na steamu a poslední na originu. Pak tu máš battle.net, gog apod. Ke GTA 5 zase potřebuješ rockstar club. Z toho důvodu jsem nechtěl do PC další kravinu. Už ten origin mě štve.
        Mám to rozdělené na steam, kde mám většinu her, battle.net (všechny blizz hry) a GoG, kde si pořizuji staré srdcovky.
        Jinak jak si popsal to black flag tak to bude asi pravděpodobně přesně to co hledám. Co jsem se koukal teď letmo na nějaké gameplaye, tak to vypadá velice dobře. Díky *3*
    • Draken69CZ
      Teda zrovna dvojka je braný jako jeden z nej dílů, co tě na něm nebavilo?
      • Harshday
        Už je to pár let co jsem hrál, ale celkový příběh mě moc nenabudil, ze začátku jsem měl pocit, že bych měl plnit vše na 100%(což mám rád), procházel jsem vše, plnil vše, + sbíral vše, strašně rychle mě to omrzelo a chtěl jsem to co nejrychleji dohrát. Ještě ty mise v realitě byly totálně za trest. Prostředí se celkově moc neměnilo (snad jen co si vzpomínám jsem se dostal na venkov) a nebylo pro mě zajímavé.
        A právě co jsem se teď koukal tak vyšlo strašně moc assasínů, takže ta hra má zřejmě úspěch. Ale jelikož jsem hrál pouze první dva díly, tak jsem v tom úplně ztracený.
    • nightborne
      Black Flag. Pokud tě nevytáčej lodě a mořeplavba.
      • Harshday
        To by neměl být problém. *3*
  • No tak to je konec! ! hru nemám ale podle videí jede na GTX 960 a i5 6600k zhruba 35-39 fps. Tak to je opravdu optimalizace jako hrom! ! ! Sám mám Gtx 960 a i5 4690k + 16gb Ram a všechny nové nejnáročnější hry (MGS V, Fallout 4, GTA V či Zaklínač 3) jedou na na high/ultra na 60fps. Well done ubisoft
    • MalyZeli
      Tak oni uz predem hlasili ze doporucena sestava je na 30 fps.
      • tak to pak NAPROSTO meni shituaci
  • Autor článku toho evidentně moc o výkonu neví, co je tohle za zcestnosti??!
    "když přepnete na vysoce detailní stíny, sice ztratíte kolem pěti snímků za vteřinu"
    FPS je 1/čas renderování. Je rozdíl příjdete o 5 FPS když jedete na 1000 FPS a když jedete 10 FPS! V prvním případě by výpočet stínů trval 0,005 ms a v druhém by trval 100 ms... taková věta prostě vůbec nic o výkonu neříká.
  • MalyZeli
    Ja sem velmi spokojeny... hra jede krasne plynule, hned od dne vydani na nejvyssi detaily... ovsem chyba ktera me dost sejri, ze v nekterych lokacich, predevsim uvnitr budov (poprve jsem si toho vsimnul ve vile Edy Kenveje) pri zapnutem vyhlazovani (msaa 2x,4x,txaa 2x 4x) jsou na zdech bile čáry. S fxaa nebo vypnutem vyhlazovani je to v poho :-/.
    • to mas titana ve sli nebo co? nebo je pro tebe krasne plynule 30fps?
  • PC verze od Ubi to je vždy loterie, speciálně když ji dostanou do pracek umělci z pobočky v Kyjevě. Vychlastaný mozky, na půl slepý s těch jejich samohonek. Hru od Ubi kupuji nejdříve tři měsíce po launchi, pokud vůbec. *6*
  • 30FPS lock oblečení kdyz hra jede 60FPS. Ubilol....
    • Není problém, že oblečení má (opravdu má?) zámek na 30 fps. Problém je, že ani těch 30 fps nedosahuje!

      Na druhou stranu lepší, když se trhá jenom oblečení, než kdyby se trhala celá scéna...
    • snorgrind
      No popravde lepsi reseni nez to zamcit cely na 30, protoze to co nejvic trha oci pri 30fps je pohyb kamery takze kdyz uz neumeli nahrabat fps jinak tak aspon takhle. I kdyz je pravda ze to mohli pridat jako polozku do menu aby si kazdej vybral jak to chce.
  • Notebook: Pentium 2020M (2,4 Ghz dual core), 8750M 2GB VRAM, 8GB Ram
    Unity - dohrál jsem, 18-25 FPS, dalo se to skousknout
    Syndicate - nehratelné, běží 20 FPS, ale cca každých 20 vteřin se hra zastaví na více než 5 vteřin (dle okolností) a načítá textury. Celkově i mimo dobu zastavení hry se textury načítají pozdě a hodně ošklivě.
    Mimochodem při zastavení hry ta hra běží, FPS jsou registrovány a hudba jede, jen vše zamrzne.

    Bottomline: Ať mi nikdo netvrdí, že Syndicate jede lépe, než Unity.
    • Co se týče notebooku mám obdobný stroj a některé hry na něm jedou slušně na střední, třeba bioshock infinite, ale z nových AC bych na něm nezkoušel, na to mám výkonný desktop. Myslel jsem že takový magor, kterého by byť i jen napadlo zkoušet na takovém šrotu neexistuje. Nemůžeš vůbec srovnávat co jede lépe, to je jako bys tvrdil, že se ti lépe běží se zlomenou nohou než s prostřelenou
    • Chlape promiň, ale na tomhle stroji nemůžeš řešit optimalizaci ani na jednom z uvedených dílů. To je spíše loterie jestli ti nějaká novější hra pojede trochu lépe nebo ne.
    • Na notebooku hraje hry jen blázen. I když mas super notebook, tak koukas na nekvalitní malou obrazovku.
    • Harshday
      Masochista *8* . Být tebou neutrácím za nové hry ani korunu a koupím si něco pořádného.
    • Wow.. 18-25 FPS jsi skousnul? Máš můj nehynoucí obdiv, to bych raději nehrál vůbec...
      • Vždy jsem měl horší počítač, než bylo třeba. Jsem zvyklý. Mimochodem pro srovnání optimalizace - GTAV hraju plynule 25-30 FPS (mám zamknuto na 30 FPS).
        • Harshday
          Kup si za 10K PS4 nebo XBOX, místo dalšího krámu k ničemu. Uděláš mnohem lépe.
          • Konzole? Ne, díky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit