Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heeej lidi, všimněte si mě, ať mám internetový body!!
  • Je to smutny, jak je pc platforma slaba a neefektivni. Pokud budu chtit mit standardni jemnost obrazu odpovidajici dnesni dobe, musim pouzit minimalne 4K (to na 24" monitoru odpovida dostatecnym 720p na 40" tv). I s dvakrat drazsim pc nez konzole dostanu pri tomto rozliseni velmi tristni vysledek.
    • Veskoslav
      Jestli si chceš hrát na hloupého, jde ti to naprosto skvěle.
      • Neboj se, jejdas zase trolí...
    • Pravda pravda, na konzoli si krasne uzijes svych 480p ve filmovych 25 (a nekdy mene) FPS.
      • Ale jenom kdyz ho tata pusti k TV jinak ma utrum, ale zas vem si to ten filmovej zazitek co s tech her ma jak kdyby se clovek dival na VHS filmy *1*
  • gesto
    4k má tak malé procento lidí že ho vůbec nemá cenu ani řešit, monitory stojí kolem 12-15 tisíc a grafika za 20k+, a k tomu všemu i další hw za nemalé peníze, dokud nebude 4k, mainstream, stejně jako teď 1080 tak nezájem, nechápu proč u každé pc recenze hry,komponentů a monitorů se 4k bere jako nějaký standart !!! nedávno jsem četl že můj i7-6700K je propadák proto že neutáhne 2x titána to je vtip ? to je taky standart ? karty dohromady za 50 litrů ?... ps : doporučuji nekupovat škodovky, výkon, kvalitu a rychlost má lepší ferrari takže jak se říká, počkat, ušetřit, a koupit ferrari ať to stojí za to že...
    • VEDLE jak ta jedle 4K monitor stoji 8600,- a to se určo najde i levnější http://prodej.pekro.cz/monitor-acer-lcd-k242hqkbmjdp-60cm--236--uhd-4k--led-3840x2160--100m-1--4ms-P77508/#top sestava co utahne na fullQ 4K se dá v poho složit do 20ti to je cena konzole + 7 her. Jen jouda jde dnes do konzole...
      • Tak to chci vidět. Sestavu za 20k, co utáhne nové hry na plné detaily ve 4k a se solidním snímkováním (ne pod 30 fps) .
    • Vývojáři her a vývojáři HW jdou ruku v ruce. A co si budeme nalhávat, segment ovlivnitelných hráčů je značně veliký.
    • Veskoslav
      Vždyť je to to samé, když ti neustále rvou i7 jako doporučené. Přitom i5 je naprosto dostačující:)

      EDIT: Můj osobní klikač dorazil, přeji hezký večer:)
      • Jop. Relevantni: https://www.youtube.com/watch?v=I8e0jnm39lE
    • To je takova obchodni politika, vnutit zakaznikovi pocit ze i ta nejmíň normalni a silena věc je naprosto normalni a on je snad poslední na svete co to nemá. Skutecnost je ovšem takova ze on dneska není poradne standart ani tech 1080...4k je jen onaniee hardwarových nadsencu. Mainstream ze z toho stane az to zvladnou konzole, dřív ne.
      • del0
        Až 4K zvládnou konzole, tak budeme lítat po městě v raketách...
        • Draken69CZ
          Pokud vymyslí raketu poháněnou tvou blbostí bude to dřív než si myslíš.
          • del0
            Butthurt...
    • Tak to proto, ze ti k tomu staci klacek a provazek a muzes si to vyvesit ...
  • Jsou mi ukradený nějaký testy...z vlastní zkušenosti vim jediný: Hry od Ubisoftu jsou ty nejnáročnější ze všech... nejdřív Unity, teď tohle (mezi tím Rogue, kterej mi šel nádherně).
    Lepší grafiku jak zaklínač to nemá, přesto je to mnohem náročnější... 3GB VRAM? na co? Vsadim boty, že velcí vývojáři maj kartel s výrobcema HW...
    A každej, kdo mi bude tvrdit že ne... vysvětlete mi proč neplatí vyšší nároky= vyšší kvalita?
    • mikezz
      Unity je graficky oveľa pokročilejšia hra ako Zaklínač 3. A vyzerá lepšie. Preto tie väčšie nároky. V prípade Unity to nie je len o optimalizácii.
    • No, nechci se hádat, ale krom totálně zmršeného Unity a Watchdogs jsem neměl s žádnou hrou od Ubi problémy, a nesnaž se mi namluvit že například takový Far Cry 4 je nějak náročná hra *7* takže argument že hry od ubi jsou nejnáročnější je blbost, nebo minimálně silně zavadějící. Jinak, nezlob se na mě, ale v roce 2015 si stěžovat na nutnost 3gb vram ? ale no tak, vážně ? Vždyť každý kdo to myslí s hraním na pc aspoň trošku vážně má 3-4gb vram kartu už nějaký ten pátek. Osobně mám i5 na cca 4.5ghz, 16gb ram, GTX970 a ACS mi jede na high (něco na very high, něco ultra) při 1080p kolem 50-70fps. A co se týče toho že neplatí vyšší nároky = vyšší kvalita je snad jasné i malému děcku, ale dobrá, pokud to musí být, ono totiž jaksi všechny hry nevyužívají stejný engine, a jak známo tak engine je to co určuje vše ostatní, takže například takový Unreal engine člověk rozjede pomalu i na kalkulačce ale zase v něm vývojář těžko udělá open world hru protože prostě to engine "neumí", ACS vyučívá novou verzi Anvil enginu na kterém běží zatím pouze Unity a Syndicate (a vyvýjí se na něm R6: Siege) takže jak je vidět Anvil je prostě náročný engine (něco jako svého času například X-Ray na kterém bežel Stalker - kdo si pamatuje nároky Clear Sky tak ví o čem mluvím) ale je vidět že je již aspoň optimalizovaný (proti tomu v jakém stavu byl v Unity). Takže srovnávat náročnost dvou her který běží na zcela jiných enginech je proste blbost.
    • Hry od Ubi není jen série AC. Mě osobně všechny hry až na AC: Unity běhali v pohodě.
    • Krescz
      no přece pro Nvidia hairworks a podobné zbytečné blbosti *11*
    • Ty se to radši nesnaž pochopit. Nemáš na to.
      • Co mám pochopit? Že ze stovky her, který jsem kdy hrál mi šlo nějhůř Unity a Syndicate? Jo, a ještě HoMaM 7...
        Zaklínač v pohodě, Fallout 4 v pohodě... Skyrim s grafickými mody v pohodě a to je sakra grafickej zážitek... tak vysvětluj, proč nároky rostou takovým tempem, bez viditelných výsledků? Rád bych chápal...
        • No, je možný, že to dělají stíny, který mají procedurální antialiasing/smoothing podle vzdálenosti, většina her tohle nemá, prostě ten stín tam buď je nebo není. všiml jsem si toho už u Unity a přijde mi, že tohle je něco, s čím ubisoft dost experimentuje. taky využívají víc druhů světla, odražený světlo.. to dělá hodně. něco podobnýho je v ARMě III, jenže ARMA běží v podstatě celá na procesoru..
        • Docela to tu zavání umělým zvyšováním hw nároků. Ale to můžeme rovnou začít věřit v ilumináty. Spíš bych řekl, že se na to hoši z (č)ubisoftu zase pořádbě vyflákli.
          • *pořádně
  • ringmancz
    "Trochu zamrzí, že Ubisoft nevyužil většího výpočetního výkonu stolních počítačů a nenabízí možnost nastavit hustotu virtuálního obyvatelstva."

    a to by potom jak stíhalo? navíc mi nepřijde, že by to byla graficky tak úžasná hra, aby byla takhle nenažraná
    • oktavius66
      Mě tam náhodou přijde počet lidí velký. Rozhodně jich tam mám více než v GTA V. Líbí se mi, že dělají spoustu různých činností (žebrají, pijou, mlátí se v uličkách, truchlí na hrobě, nakupují, baví se, zpívají, koncertují, vraždí se na ulicích, kradou, tančí, uklízí, děti si hrají a spousty dalších aktivit...).
  • 30FPS lock oblečení kdyz hra jede 60FPS. Ubilol....
    • Není problém, že oblečení má (opravdu má?) zámek na 30 fps. Problém je, že ani těch 30 fps nedosahuje!

      Na druhou stranu lepší, když se trhá jenom oblečení, než kdyby se trhala celá scéna...
    • snorgrind
      No popravde lepsi reseni nez to zamcit cely na 30, protoze to co nejvic trha oci pri 30fps je pohyb kamery takze kdyz uz neumeli nahrabat fps jinak tak aspon takhle. I kdyz je pravda ze to mohli pridat jako polozku do menu aby si kazdej vybral jak to chce.
  • Kravicka
    Libi se mi jak tady lidi napisou ''ultra'' a pritom maji na ultra leda tak textury.

    5820k 4,3Ghz + 980 ti Strix a na FHD 60 fps i na trznici muzu mit vse doprava krome stinu jen na PCSS a vyhlazovani na FXAA.

    Docela hnus technicka stranka.
    LODy otresne moc viditelne a moc caste.
    Obleceni je jakoby v 20 fps.
    Animace lidi kdyz do nich narazim jsou taky nekdy pekne trhany.
    • Veskoslav
      Oblečení má lock na 30 fps.
      • Kravicka
        Dobra dem*nce, pac to vypada otresne v pohybu.
  • K unity...zacal som to hrat pred mesiacom a som tesne pred koncom, dkonca moj prvy assassin co hrajem. Pred rokom to musela byt technicky katastrofalna hra ale momentalne to na 970 ide v pohode 45-50fps. Pariz je fakt fenomenalne spracovany, davy ludi interiery, franc. dabing. Velka skoda optimalizacie po vydani, ta hra by si zasluzila lepsie hodnotenia
    • Měl jsem to stejně, Unity jsem hrál někdy snaž "až" letos začátkem roku a na monitoru se mi nedělo nic z toho, co jsem do tý doby viděl ve videích z Unity všude možně :). Jen ten příběh a ty postavy ... otevřený svět byl dost zábavný a mise v něm taky, alespoň mě to bavilo, dozvídat se o lidech Paříže v době Vel. fr. revoluce docela zajímavý střípky, stejně tak o architektuře a důležitých místech apod.
  • PC verze od Ubi to je vždy loterie, speciálně když ji dostanou do pracek umělci z pobočky v Kyjevě. Vychlastaný mozky, na půl slepý s těch jejich samohonek. Hru od Ubi kupuji nejdříve tři měsíce po launchi, pokud vůbec. *6*
  • No tak to je konec! ! hru nemám ale podle videí jede na GTX 960 a i5 6600k zhruba 35-39 fps. Tak to je opravdu optimalizace jako hrom! ! ! Sám mám Gtx 960 a i5 4690k + 16gb Ram a všechny nové nejnáročnější hry (MGS V, Fallout 4, GTA V či Zaklínač 3) jedou na na high/ultra na 60fps. Well done ubisoft
    • MalyZeli
      Tak oni uz predem hlasili ze doporucena sestava je na 30 fps.
      • tak to pak NAPROSTO meni shituaci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit