Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha odebereme vsechno co zpusobovalo problemy v predchozim dile pridame mlhu a hele hra je optimalizovana to je pomalu jak od moderu ne jrste jim zatleskejme :D
  • Usmívám se tu teď nad tím, že jsem si před dvěma měsíci koupil PC za bezmála 60k a právě hraju Samorost a chystám se na Botaniculu :)))
    • *1* před rokem jsem řešil obdobný "problém" starší nebo graficky slabší hry hraju pořád, ale z AAA produkce je letos opravdu co vybírat, pokud to už nemáš dohraný, to je pak blbý
  • Nevím, jestli se dá říci, že je to lépe optimalizované, jenom to redukovali, viz. https://youtu.be/h4YU_hy9xFk?t=1m5s
  • Jen pro Flashe dole. 4K dlouho konzole umět nebude, protože je to naprostá zbytečnost, jedině že by šly opravdu velké 4K televize dolů. Co se jsem tak díval, tak můj obývák by potřeboval 4K televizi za více než půl mega, aby moje oko rozpoznalo rozdíl od FullHD.
  • slavek.skara
    Mám i5 4690k, 16 giga ram a MSI R9 390x jede mně vše na max bez problému a ani se neškubá...jo win 10 mám.
  • Včera jsem hajloval před zrdcadlem.
    • Když zahajluješ třikrát tak se objeví hitler a odpráskne tě lugerem
      • a až ho odpráskne, tak do dveří vtrhne Blazkowic a pořádně ho vykleští
  • jj, bude na tom presne stejne, gamesa ho bude stat 2x vic, a mozna si to i v 480p pusti.
    • Kua ... jeblej system tady ... to patri k tomu ze si ma koupit konzoli.
      • Harshday
        U nových her je to +- to samé, mám obojí a nepřijde mi v tom nějaký rozdíl. Hlavně nebude muset často volit upgrade.
        Co se týče narážky na grafiku, tak ani tam to není tak hrozné. Nevím jak ostatní, ale já si v klidu sednu na křeslo (1,5-2m od televize) a z té dálky toho na televizi moc nepoznáš. Teď sice více času trávím na PC, jelikož mě přítelkyně k telce nepustí. Ale i tak u PC vezmu controller a mám stejný zážitek s xboxem jak s PC.
  • ACS.exe has stopped working. A už týden řeším ticket s Ubisoftem, že jsem se doteď nedostal přes hlavní menu. Fuck you. Witcher apod. v pohodě jede na ultra. Někde jsem si postěžovat musel.
  • Bubny jsou věééééééc!
  • "... i GeForce 980 Ti se podlamují kolena a v rozlišení 1080p se bude potácet někde kolem 40 fps. Jak je ale uvedeno výše, položky PCSS Ultra a HBAO+ Ultra neposkytují zas až tak zásadní skok ve vizuální kvalitě, abychom je museli mít nutně zapnuté." - a tomuhle se rika dobrej vysledek? Na karte za 20 000,- ? ok no...
    • gesto
      A hrál jsi to ? proto že fps tabulky sou blbost na své r9 270x toxic hraju vše na high+fxaa a hbao + full hd a přitom mám 35-50 fps a chceš říct že frajeří na gtx 980 ti mají stejné fps ? :))) neblázni...
      • proc bych TOHLE "hrál"?? ja reaguji na test co udelali tady a ted na games, nebo snad naznacujes, ze to co tam nameril neni real? tady je video s 980 ve sli, dost tragedie, je to jen day 1 patch, nevim kolik jich od 19.11.2015 vydali, asi moc ne... https://www.youtube.com/watch?v=OvjLVuqMQDY
        co ty si za mudrce prosimte? vzdyt jedes uplne zcesty... prej "hrál si to" a "FPS tabulky sou blbost"... tady sem dával citaci Jana Olejníka jak to jemu konkretne jede na 980ti na ultra... neblázni kamaráde, tahle uroven moudrosti bolí *11*
        • jnsCZ
          Syndicate má problémy se škálováním na SLI konfiguracích, je o tom celý thread tady:

          http://forums.ubi.com/showthread.php/1331938-Assassin-s-Creed-Syndicate-SLI-Performance-(970-s)-Forums
          • Ne Syndicate, ale Ubisoft má problémy se škálováním na SLI konfiguracích.
        • gesto
          v tom linku, tak takový propady nemám ani já na grafice za 7 tisíc a staré 3 roky, takže buď je to blb.ec co má v pc takový bordel že by měl hned formátovat disk a nebo mu nestačí procesor kvůli dalším 20 programům v pozadí jinak si to neumím vysvětlit,,, btw Olejník je recenzent a hráč her takže možná má stejný problém btw : stačí se jenom zamyslet kdyby opravdu byly na gtx 980ti což je grafika za 20k propady pod 30 fps tak by to nikdo praktický neměl hrát, kolik % asi má grafárnu za 20 litru co?
    • "konecne odladena hra od UBIsoftu"- Jan Olenik... se mi zdá tohle...
      • jnsCZ
        tak zrovna tuhle větu jsem já nepsal :)
        • nightborne
          Taky to psal ňákej "Olenik".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit