Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    S recenzí musím souhlasit. Zatím jediné pozitivum vidím v tom perfektně vytvořeném městě. Paříž je opravdu parádní a já se takhle mohu pokochat památkami, ale to je asi tak všechno. Je pravda, že příběh a hlavní hrdina jsou po dlouhé době zase celkem stravitelní, ale nedostatky hry to dost ničí. Možná, až na to vyjde hromada patchů, tak se k tomu vrátím. Zatím to nemá smysl.

    EDIT: Soráč za takovou hrubku. *15*
    • Vogon
      Vždyť hrdina je to samé už po sto padesáté.
    • Tohle mi nedalo, Paříš?????
      • BoB.2
        Taky pařím ale zabugovany jak prase.
        • bobe..jsi zase mimo..jako obvykle:)
      • Pařím *3*
  • Mato1987
    Uff, hral som to sotva tri hodinky a som v paríži, ale tie problémy s optimalizáciou a celkovo zabugovanosť a problémy s ovládaním a celková absolútne zle optimalizovaná PC verzia v kombinácií s tým ich poondiatim uplay systémom, kde som dva dni po sebe sa nemohol ani do coopu pripojiť, ale hlavne, že sa dali kupovať vylepšenia cez ten ich obchod prostredníctvom mikrotransakcií....
    Mám celkom slušný PC, ale stabilných 60 fps tak ako pri watch dogs sa nikdy nedočkám, aj keď si nastavím grafiku na úplne najnižšiu a to ešte k tomu hra na ultra detailoch ani nevyzerá nejako výnimočne, práve naopak, pripadá mi to ako keby vývojári pre unity použili akýsi modrý filter pre celú hru a dôraz na detaily vôbec nekládli, každá jedna ulička v paríži mi pripadala úplne rovnaká a totožná s tou predošlou.
    Pre mňa aspoň po tých iniciálnych patáliach s rozbehnutím hry a otrasnou optimalizáciou a mizerným ovládaním by som hre udelil tak 2.5/10 , možno cez vianoce keď bude troška viacej volného času to dohrajem a možno zmením názor ale silne o tom pochybujem, hru som už aj zmazal tak ako som to robil s watch dogs a k hre sa vrátim možno cez sviatky, aby som ju aspoň dohral aspoň raz a zmazal som ju aj najmä kvôli tomu, aby som si pripravil voľné miesto na disku pre preload fc4, ktorá dúfajme nesklame a bude to aspoň taká istá porcia zábavy ako fc3 :)
  • Začínám se bát The Crew, FC4...
    • Mato1987
      FC 4 dostáva veľmi vysoké hodnotenia takmer na každom webe, ktoré už aj zverejnili svoje recenzie, aspoň teda ps4 verzia http://www.metacritic.com/game/playstation-4/far-cry-4 ,tak o FC4 by som sa neobával.
  • Zatím jediné pozitivum, které vidím je, že tam konečně nejsou piráti.
    • no to je opravdu pozitivum no, ty sasku
      • Sám jsi tupec.
      • docela jo, tech piratu všude mozne uz vazne bylo docela dost:)
  • Prosim???
    No vsetci riesia nejake chyby v grafike a rozne bugy s frameratom, ale tieto srandy s platenim a nejakymi aplikaciami mi zatial unikali a prave toto povazujem za uplne spatne!
    Viete co? ked pred nedavnom zmizli hry od Ubisoftu zo Steamu, tak mali radsej zmiznut uz navzdy! toto kupujem tak za 5e o rok a aj to len preto, ze je to seria od ktorej vlastnim vsetky dieli a chcem vediet co bude dalej, ale ani plnu, ani polovicnu a ani tretinovu cenu za toto nedam *12*
  • mikezz
    Pre mňa je to povinnosť, nech už má hra problémy akékoľvek. Tá Paríž s verne spracovanou architektúrou od gotiky po klasicizmus je niečo, čo sa len tak vo všetkých súčasných factasy/scifi prevládajúcih herných žánroch nevidí.
    • Ale k čemu ti to je? Když to tam je pouze jako kulisa.

      Příběh není historický ani věrohodný. Je to pořád stejné jako u každého AC. Prostě tam děláš nesmysli. Jo kdyby to by historicky věrný příběh jako plánují v KC, tak bych o tom uvažoval. Tam by ty lokace měli smysl. Zde hledáš pouze seníky a to je celé. Navíc je možné, že budovy udělali stejně blbě jako většina her. Tedy ne tak pečlivě jak to rozebíral grafik v KC. Ale to se klidně pletu.

      Hlavně souhlasíš s těmi praktikami když to kupuješ: Manipulace recenzí, placené prvky v placené hře, nutnost mít aplikaci aby mohl to co jinak nemůžeš a naprostý nezájem o hráče když vypustí takový polotovar a ten projde skrze žabí "Le betatest"
      • "Manipulace recenzí"? Nějaké důkazy pane?
      • mikezz
        Určite s tými praktikami nesúhlasím. Ani z jednou. V poslednej dobe "hrám" hry skôr ako walking simulátory. Preto mi kulisy stačia. Čakanie na kvalitné príbehy v hrách ma už prestalo baviť, stále sa opakujúce mechaniky rovnako. Hry hrám málo a keď už, tak len kôli zážitku z prostredia a atmosféry. Sci-fi veci a fantasy mi prídu ako cez kopírak, takže som vďačný za každé prostredie čerpajúce z reálneho historického kontextu, a ako nadšencovi architektúry/umenia mi to tak vyhovuje. Takže pokiaľ to nedôjde do štádia, kedy mi bez poplatku nedovolia pozrieť sa do Notre-Dame, nevadí mi to. Je mi ale jasné, že som v úplnej menšine a pred pár rokmi, keď som hral skoro všetko, čo vychádzalo, situácia by ma naštvala úplne rovnako ako väčšinu kritikov a hráčov.
  • Graficky perfektní, obličeje postav nádherné, zvuk i dabing skvělé. Ale HW náročnost je obrovská, v rozlišení 1920x1200 se vším na max. (kromě MSAA, ten brutálně snižuje výkon a mám tedy FXAA) klesá často FPS do hodnot 20-30. Že hraji verzi od Reloaded asi netřeba dodávat, pochybuji, že to má někdo v této diskuzi koupené legálně.
  • On někdo na games kritizuje chyby, f2p věci ve hrách za plnou cenu a další herní problémy? To mě po*er v kině!

    To se jen tak nevidí. Skoro bych řekl, že konečně to hraje hráč a řeší herní prvky a ne kecy o kontextu a kráse celku a další nejasné myšlenkové pochody.
    Ještě to je mírné protože:
    Ty chyby Ubi opakuje, manipuluje recenze, jak zde někdo psal, tak musíte mít aplikace na telefon aby šli odemykat některé bedny ve hře.
    A hlavně je tam o f2p prvek v placené hře! Navíc je nastaven klasicky jako každý f2p a tedy aby lákal platící. To tak, že hráč musí něco dlouho dělat (hledat prachy na věci) ale když chce má to ihned za prachy. To je zásadní chyba. Zcela to narušuje nastavení hry která je prostě za prachy a čekám, tam nějaký vývoj. A ne tohle, kde je možné vývoj vybavení zcela přeskočit...

    Tohle je ještě velice mírné na takové prakticky. Jestli tedy takové praktiky jsou špatné. Možná také nejsou...
    • oktavius66
      Existuje pouze jediná možnost, jak si hru zahrát bez mikrotransakcí aniž by si musel dávat peníze... Stáhni si to + trainer na peníze a kupuj, tak jako by si je neměl. Čím více se bude pirátit, tím více to bude dopadat na vývojáře ať si uvědomí v čem je chyba ! Já už nekupuji všechno. Už jenom kupuji hry, které za něco stojí a radši si na tu recenzi počkám ať vím do čeho jdu, než si to předplatit a být zklamaný.
      • Bohužel to je jak říkáš. Koupíš hru za prahy a chceš jí koupit za prachy. Ale pak musíš někde hledat trainery apod :(
  • Draken69CZ
    Dobrej shlt *1*
    • Asi se během tvorby přežrali šneků, žabích stehýnek a dalších sra*ek co, žerou.
      • TheGGG
        lepší než vepřo, knedlo a křupanský zelo
  • tahle serie me nikdy nezajímala, ale jak jsem se ted docetl o tech mikrotransakcich pro koupi herni meny jen nevericne kroutim hlavou kam az lze zajit. Uz jen kvůli tehle drzosti bych te hre nedal 6/10 ale 1/10.
    • Jam97
      Právě si napsal něco jako "Ta hra mi je úplně jedno, ale když si můžu zanadávat a zastěžovat, proč bych to neudělal" P.S. S mikrotransakcemi taky nesouhlasím, ale sérii alespoň znám
      • Dovol mi aby som poklakol pred tvojou neskutočnou schopnosťou porozumieť textu. Si fakt geniálny.
      • vystihnul jsi to celkem presne, a co jako?
        • Jazz
          Jen se ti snažil naznačit, že jseš pyčus.
          • ,,že jseš pyčus,,

            A ty zase píčus, ja jsem aspoň s tvrdym :)
    • jak to nekdo popisoval, ze ve hre jsou ruznobarevny bedny s lootem podle toho, kolik clovek za hru zaplatil, to je fakt zoufalost, to uz je skoro jak grand turismo s tema jeho autickama *6*
      • Ristoro
        Jsou klasické bílé, které otevřeš hned, červené, na které potřebuješ sklil na odemykání zámků, modré, na které potřebuješ hrát tu debilní aplikaci na mobilu a zlaté pro které musíš plnit mise, které budou na webu AC Initiate. Ano, stačily by bílé a červené, ale platit se nemusí ve hře vůbec za nic. Jedna věc je, že to tam UBI dal, druhá je ta, kolik deb1lů na to skočí.
      • Ilusiveman
        Lol... To by mě zajímalo, jestli jim ty bedny vydrží, nebo zachvíli napíšou něco jako "sorry" my jsme to mysleli úplně jinak, mělo to jen podpořit tenhle a tenhle prvek ve hře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit