Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak popsat jedním slovem Unity? Merde ( francouzsky h*vno) *5*
  • Odpálení mozku *3*
  • "Odpálení". :-D
  • jak můžeš mět za takovou debilitu tolik plusů, debilnější přirovnání jsem neviděl, hrál jsi MGS? Pokud ano, tak víš, že tam funguje minimálně stealth a ten stealth funguje na 100% a víme, že u Assassinka ten stealth není vůbec, dále příběh, ten příběh je promyšlený a není tvořen na koleně jako asssassin,,,
  • No, zklamali mne zklamali, nezmákli to a snaží se ještě mlžit. Tímhle propadli na všech frontách.

    Škoda že to lidi od téhle i budoucí koupě neodradí... oni se přeci zlepší ne? chyby dělá přeci každý.

    Hmm, tak ted nezbývá nic jiného než doufat že bude brzy recenze i na parádní Rogue - je to paradox ale post gen je lepší než next gen pokankaná verze. Ještě tě ale Ubisofte neodsuzuji, předčasně neházím do koše. Prosím nepokaz si to, nesnaž se to zalepit DLC i když věřím že většina lidí a potencionálních zákazníků na to moc dobře slyší. Pr*ser se nežehlí ani nezažehná je třeba tomu čelit.

    Je třeba přestat dělat už z hráčů blbce a toyovat s nimi... šak jsme taky lidi jako vy. Nebo ne? nebo je hráč jen přítěží která sype nemalé peníze. Zasloužil bys za uši. Pro výstrahu, jako varování. Do příště.
  • zadne historicke pozadi AC nemá cele to je nejaka virtualni realita která vlastne neexistuje, nebo existuje? Je to jen test nejake hry?..kdo vi..co to vlastne je..nejake historicke nepresnosti jsou vlastne uplne jedno..cele to je blbina postavena 6x na hlavu..
  • TheGGG
    lepší než vepřo, knedlo a křupanský zelo
  • Musím autorovi vyseknout pochvalu. Všechny pozitiva a superlativy o hře nám byli celé měsíce servírovány PR Ubisoftu ale on pojmenoval l i tu stinnou stránku hry. Od Revelations sem žádného AC nehrál a tak sem vážně zvažoval že výlet do Paříže by mohl obohatit moje herní zážitky.
    Můj postoj nekupovat hry od Ubi v launchi se opět ukázal být tím správným a když už budu čekat až se z beta verze stane gold tak si rovnou počkám až do doby kdy bude i nová GK. *6*
  • Takže to nejde dohrát na 100%? Pouze pokud si dokoupíš výbavu? To je od ubi naprostá ubohost. Samozřejmě to zas bude jedna z nejprodávanějších her, protože děti a vánoce. Tím pádem to odstartuje novou sérii pay2 win AC. *11*
  • Vogon
    Vždyť hrdina je to samé už po sto padesáté.
  • Napriklad jsou ohozy, který se ti odemknou kdyzmas dohrano na 100 procnet, to ale znamená ze je nelze ziskat bez investice do hry
  • TheGGG
    to néé. Valve řídí Gabe a ten by si i divočáka od pusy utrhl pro dobro hráčů. Valve miluje své zákazníky a vše dělá jen pro jejich dobro. Díky valve jsem ve slevách nakoupil desítky titulů a stálo mě to jen pár desítek tisíc. Kdyby ty slevy nebyly, koupil bych si tak 1/10 těch her co teďka nenainstalované čekají v knihovničce. Na Valve je spoleh.
  • martin.mares.984
    Nejhorsi je, ze zatim Unity na me dela v porovnani s AC IV: Black Flag dojem jako "chudy pribuzny". Spousta moznosti, aktivit a mechanismu zmizela bez adekvatni nahrady nebo inovace, ktera by zapadla do kontextu "Revolucni Parize". Parkour a soubojovy system bylo potreba uz delsi dobu predelat, tak jsem schopen tolerovat, ze nejake experimenty v Unity vysly mene a jine vice. Motion capture je super, obliceje hlavnich postav nadherne a Pariz taky stoji za to.... ale sakra to je zoufale malo. Hudbu, dabing, sikovne vyuziti historickych postav a zajimave hlavni postavy - to vsechno mel Black Flag lepsi. I ten mobilni companion byl v pripade Black Flag naopak k uzitku, jen pomahal a daval moznost grindovat zlato, ale v Unity je to spis prekazka a vopruz plny "pay to (quickly-easily) win".
  • GamerGate v praxi nebo konečně Ubisoft zašel tak daleko, že už se Games nevyplatí je hájit?

    Až už tak či mak, děkuji velice moc za povedenou recenzi, přispíváte svým Metacritic hodnocením ke zkvalitnění herní tvorby do budoucna.
  • Ilusiveman
    Co jsem pochopil, tak ti to fyzicky znemožní otevřít truhlu, pokud nemáš dostatečně drahou verzi hry a dále taky nepochybuji, že zde bude kord, či cool ohoz, který bude mít pouze člověk, který do hry nasype peníze. (znovu)
  • oktavius66
    Myslíš si, že UBISOFT je na peníze ? Tak si zjisti věci o VALVE. Kdysi, takové nebylo, ale poslední dobou... no však si spusť CS:GO.
  • Jsem rád, že se na to Miloš dívá kritickým pohledem...hra je to bezesporu krásná ale uspěchané vydání to pohřbilo..Kdyby někdo chtěl mám na prodej nerozbalenou special edici ze sběratelky pro PC za 900 + pošta je vaše.
  • mel bys vedet ze nejlepší obliceje ve hre delaji japonci, uz před peti lety mela FF 13 obliceje které byli jen o něco horsi nez ty v AC:unity. A jsou ted zhruba na tehle urovni..
    https://www.youtube.com/watch?v=xbFBEjlKtpY
  • TheGGG
    *9* *9* Todle by se u indie hry nestalo. Zpropadený ubisofte, už si uvědom, že peníze nejsou vše. V první řadě jde o lásku k řemeslu a radost zákazníků. Nu co, alespoň ušetřím peníze na dragon age 3.
    PS: snad v ubi nep*serou far cry 4.
  • Mají ty mikrotransakce nějaký velký vliv na hraní? Jakože bez peněz není možno si odemknout nějaké to oblečení či zbraň nebo to je jen pro urychlení postupu ve hře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit