Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo, za rok, až odstraní tu ochranu, co požírá výkon CPU a bude to stát pár stovek, asi to prubnu. DO té doby vychytají i ostatní mouchy.
  • Vražedná dovolená v Egyptě?

    Nevím, to podle mě autorka moc nedomyslela...
    • Nebuď cíťa. To by za chvíli nešlo nic psát, aby se to někoho nedotklo nebo to někomu nepřipomnělo nějakou smutnou událost...
  • Myslím si, že je správné, že je velká vlna nevole vůči mikrotransakcím a že lidé tou hrou opovrhují už jen kvůli tomu..pro vydavatele je to pak větší důvod mikrotransakce usměrnit tak, aby vyhověly větší mase a nevadily..těžko se jich teď někdo zbaví, ale věřím, že tenhle "mikrotransakční rok" je vyjímka, pojede to dál na téhle vlně max ještě ten příští rok a pak to vydavatelé vzdají, anebo překopají, protože hráčská obec je rozfašíruje zaživa.
    Krom toho ale podle mně, kdyby tam lootboxy nebyly, tak je Origins přijato daleko kladněji a Ubisoft by mohl zabodovat i zde. Podle mně teď jakýkoliv AAA tvůrce, který vytasí dostatečně pokrokovou hru, jako AC: Origins, Shadow of War, atd, a nedá do ní mikrotransakce, tak nabere hodně pozitivních bodů do plusu u hráčské obce, protože to je momentálně to nejdůležitější co hráči chtějí. Jsem zvědav jestli třeba Battlefield, co je oznámen že má vyjít příští rok, si dá na mikrotransakce pozor, obejde je a naservíruje hráčům pořádnou gameplay jízdu..jo aha počkat, tam zase řádí politická korektnost, tak nic.
    Nicméně mi je líto této hry jako takové, protože sama o sobě si kladné přijetí zaslouží, bez těch lootboxů je to příjemný pokrok od Unity a Syndicate, ale lootboxy ten enthusiasmus hold ničí.
    • AC mělo microtransakce už asi dvě tři hry dozadu a nikomu to nevadilo, proč? protože to prostě nemělo takovej dopad, trochu rychlejší levelování, možná nějaký craftovací věci ale nic extra, co se AC origins týče tak co sem viděl je to stále na stejné vlně, v žádném případě se to nedá srovnat s SoW kde vývojáři vytvořili celej jeden act kterej ti dá vybrat strávíš 20h tvrdým grindem abys viděl 5minutový videjko na konci nebo si zaplatíš za exp boost a legendary orky a zkrouhneš to třeba na 5h zábavnýho bránění pevnosti, to je obří rozdíl a nechutný nucení do nákupu boxů, nic z toho ovšem v AC není.
      • Ale vadilo...
    • ALHAZRED
      Na hračech zaleži, kam ty mikrotransakce nechaj zajit, treba za par let budou ve hrach vyskakovaci reklamni okna když si nezaplatiš, a stejne se najdou pitomci co to budou obhajovat *12* *1*
  • Zapinac ne a co asi děláš? Nevím jestli už to někdy pochopíte, ale nekupovat hru signle, že má microtransakce je hodně *3* *3* *3*
    Až to bude online hra pay to win bude o úplně o nečem jiném. A ano kritizujete tady hru, kde říkate, že vám ty microtransakce pomůžou. A bez microtransakci všechno trvá a zřejmě i nedokážete hru dohrát.
    • Porad dokola blabolis o kritizovani hry, ale vlastne nejsi schopny ukazat, kdo a kde kritizoval? Troll level -2/10.
  • Pravda bude asi někde jinde než tu. Na steamu ma hra velice dobre hodnocení 80% a nekupovat to jen kvůli microtransakcím v single hře. *3* *3*
    A na games.cz taky maji jiný názor na hru. 82% hodnocení, tak se můžete jít zahrabat.
    • Steam to je ta zhovadilost kde hru nemuzou hodnotit ti co ji dostali darem ale jen ti co ji koupili za plnou pálku no to je fakt směroplatný když nejsou do hodnocení zapojeni VŠICHNI VLASTNÍCI HRY *11* *10* *16*
  • Zapinac tak to nehraj. Nikdo tě vůbec nenutí to hrát. Běz radši podvádět zase v online hře, když to tak schvaluješ.
    Signle hra a řešíte microtransakce.
    Ještě bych řešil jestli to není pay to win. A míchate tady jabka a hrušky. Activision pokud vím tak ty microtransakce má v olnine hře? Origins je online hra? Origins je pay to win? U online hry kde to je pay to win to vadí každému. Ono totiž kecat umí každý že. Jako třeba u wotka je on jsi koupil OP tank. A jaky OP tank tam tak asi je že? Druhá věc je, že jste lamky a neumíte pořádně zaměřit a zničit ho.
    • Jako ze jsem clovek co podvadi, protoze kritizuju mikrotransakce? A neumim poradne hrat? Tvoje argumentace je uzasna.
      • Zatím co tvoje argumentace pro signle hru je taky fakt dobrá. Sorry ja zapoměl, že když jsi někdo druhý v origins koupí něco lepšího automaticky to zhorší všem hru jako v online hře.
        Už vidím jak bys nechtěl ze hry vydělat co nejvíc. To jo, plná huba keců, ale jednou se dostat na druhou stranu tak už by hra stála 2000kč.
        Stále upozornuji, že se bavíme o signle hře a ne online hře.
        • Skoda ze jsem nikdy nic takovyho nepsal. To uz jsi tak zoufaly ze musis lhat? *15*
          • Tvoje blaboly nemaji hlavu ani patu.
            • A kde vidis, ze kritizuju tuhle hru?
            • To říka ten co kritizuje, ale hru nemá. *3* *3* *3* *3*
              Jako dělat recenzi na něco co nemám. *3*
          • Hru nemáš ani nehraješ, ale kritizovat umíš, jak zajimavé.
          • Ne takže ty microtransakce tady v origins což je signle hra napadá kdo? Asi tvůj duch.
  • MickeyMutant
    Pár drobností k textu:

    "Medžaj. Což je, či byla, jakási obdoba egyptské policie, tedy spíš strážce veřejného pořádku, který má brát bohatým a pomáhat chudým."
    ??? Ne, Medžajové neměli brát bohatým a pomáhat chudým, ale fungovat jako policie, stráže, speciální vojenské jednotky nebo ochranka.

    "...mokřady obydlené zubatými aligátory"
    Mokřady obydlené zubatými krokodýly.

    "...můžete se kochat krajinou mezi hrby velblouda"
    Nemůžete, mezi hrby velblouda se můžete kochat v Asii, v Africe mají jen jeden hrb*4*
    • Bohužel s posledním bodem nemohu souhlasit, evidentně si nepochopil skrytou hyperbolu, zkus nad tím chvíli přemýšlet, jediné co ti napovím, že s tím mívají problém tenistky a cunnilingus to není *1*
    • Mart9
      A má teda i v tom AC velbloud jeden hrb?
    • wow. tu uz si koledujes o ban :D
    • ringmancz
      Protože policie odjakživa bere všem a dává sobě, že.
  • Z AC se stala gamenovela.
  • Jak si mám udělat představu o tom, jak hra vypadá, když tady není ani jeden obrázek z ní? To všechno jsou podle mně jen nějaké oficiálně uvolněné a patřičně vyžehlené "screenshoty". Rád bych se mýlil, ale tady je to zažitá praxe. Poprvé jsem si toho všiml u recenze na Dark Souls, kde ze hry nebyl obrázek ani jeden...
    • ales.smutny
      Ne, nejsou, cca prvnich 20-25 (klidne ti zitra reknu presne cislo), jsou natipane od Sarky.
    • Kravicka
      Tady mas muj :)

      https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/853856597348393754/C5A05524FDE9DCE83D2D3FC355CE88944E0BCEFB/
      • Draken69CZ
        Where's Waldo? *15*
  • zrovna ta stejna sablona je to posledni co bych odpoustel *4* ale ac uz me davno nezajima, ale jakypak odpousteni? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit