Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za 1. Hráči jsi můžou za ochrany Denuvo+ sami. Kdyby jste konečně přestaly používat crack, různe mody atd. Pak by tyhle ochrany nemusely vůbec vzniknout. A na patchu se už pracuje, který to má opravit.
    Za 2 microtransakce řešíte jako u signle hry proč? Vás někdo nutí to kupovat? Ono je to online hra kde je to pay to win? Ne není, koupíš tak koupíš, nekoupíš tak nekup. Hrát se to dá i bez toho. Je to jenom šetření času a zbytečné.
    Za 3 už vidím vás jako majitele studia jak vydávate hry bez ochrany a třeba i bez microtransakci. At jsi to každý stáhne na černo.
    Jo už to vidím, jak byste řekli jo tak chceme co nejmín peněz z toho. To určitě.
    Každý jsi chrání svoje.
    Jinak hra je asi nejlepší díl série assassins. Daleko lepší soubojový systém,lepší grafika i hratelnost. U mě nejlepší hra roku i série.
    • Crack pouzivam, mam po nem skvele stavy, ale ty koukam jedes na necem mnohem tvrdsim *15*
      • Takovým lidem jako ty bych dal na online účtu pernamentní ban.
        • Ja bych daval ban lidem co se nenaucili i/y. *5*
    • DRM je v hrách kvůli modům? Takhle nějak si představuju stereotypního fanoušeka série Assassins Creed. Úroveň inteligence voličů ANO, kradem líp.
      • Já jsem tam psal jenom mody? Já jsem psal obecně. Hlavně kvůli crackum. A už vidím vás jak to nabízite za 1kč a bez ochrany.
        • Ne, píšu to proto, že do toho pleteš mody, protože ani nevíš, co to mod je. Mraky her vychází na gogu bez DRM a publisheři na tom jedině vydělávají. Za další hráč obhajující mikrotransakce je užitečným idiotem těch nejhorších publisherů v herním průmyslu - EA, Activision, Ubisoft atd. a pořád dokola jen opakujete "argumenty", kterýma vám vymyli ty vaše slepičí mozky. Jack a Bob vedle vás vypadají jako intelektuální smetánka.
          • Jo to určitě. Tebe to někdo nutí hrát nebo co? Asi jo jak to tak vypadá. Microtransakce jsou dobrovolné, jestli to vůbec chápeš. A vůbec to neovlivnuje postup ve hře. Že bych tam umřel 150 a vůbec by to nešlo dohrát. Naopak jdou levly dost nahoru. A já jsem mluvil o obecném problému podvádění, pak jsou za to trestání poctivý hráči.
            Že ty obhajuješ crack,mody a různé podvody je tvůj problém. A vím dobře co je to mod,to bez čeho se neobejde žádna lama. Jinak totiž není vůbec nic.
            • Zapinac: Hahaha no jo, to je prostě magor. Jdu radši pařit.
            • Jasny, zli hraci pouzivali mody, tak jsme tam dali lootboxy. Aby nebyli poctivci trestani a my na cheatovani vydelali. Muj petilety syn ma chytrejsi nazory nez ty. *15*
          • Na Bambuse nereaguj, bud to je troll nebo faggot
            • A ty zřejmě další lama, která schvaluje mody a různé podvadění.
      • Až jsem z toho začal taky psát debilštinou. Pardon.
    • Ono je problem prave v tom setreni casu. Totiz ze dizajn hry je nastaveny tak, aby te to nutilo grindit a koupi mikrotransakci si to uvadis do normalu. Je to skratka neferova a lehce zneuzitelna praktika a podle mne jde o poruseni prav spotrebitele (hrace).
      • Jo ja jsem to nepoužil a zatím v pohodě. Už mám lepší věci než v tom obchodě.
  • Lukass
    Takze se nic nezmenilo, plus na pc je hra v pozdnich fazich nehratelna, k tomu je narvana mikrotransakcena, a vobslehly nejaky mechaniky ze Zaklinace. Suna sumarum, nuda po desate a dalsi dil ktere me mine.
    Osobne moc nechapu popularitu tehle serie kdyz z tolika dilu co vysli, sou zabavny 2.
    • ty stupidní mechaniky spis zakinac obslehl od Assasina... *7*
  • Mikrotransakce, lootboxy atd. Za vsechno si muzou hraci sami, kdyby to nekupovali tak to tam nebude. kde je poptavka je i nabidka.

    Jinak hra je super, prvni Asasin co se mi libi a nepripadam si u nej jako idiott. Historicka akuratnost je velmi dobra, pro lidi co radi Egypt povinnost.)
    • V Egypte tenkrat frcely lootboxy? To musel byt faraon docela op.
  • Navíc to obsahuje ochranu VMProtect která chrání další ochranu denuvo a to se neblaze podepisuje na plynulosti s vytížení CPU.

    Kdo tohle dobrovolně koupí, to musí být HC fanda.

    Příště to chce dalších 10 ochrana a hra pojede 1fps
    • denuvo pouziva vmprotect. ma ho licensovany. pochybuju ze by tam byly dve takovy virtualizace.
    • Hraj na konzoli a nemusis resit srajdy na PC.
      • Jasně odborník. Až bude konzole lepší než pc tak se ozvy. Pc je a vždy bude lepší než konzole.
        • Jo, ozvy se. *15*
          • PCMR ze zvláštní *15*
      • Autoaimy, debilní ovládání, horší grafika a plynulost. Do toho to je omezené zařízení...

        Děkuji nechci. Raději si tuhle hru nekoupím a tohle svinstvo nepodporim
        • jak se projevuje autoaim u AC, jak se provuje debilní ovládaní u TPS hry desingované pro gamepady pověz..

          Díky za odpovědi trololo
          • Projevuje se to na 720p a pady k 20 fps.
            • Za 30k, ktere ti vnutil "odbornik" v Datartu...
            • jasna vec, to same jak na PC za 30K..Denuvo to zaridi..komfortni hrani na tom PC..lol
    • Kravicka
      a co to je plynulost vytizeni CPU

      vytezuje to plynule porad stejne behem hrani
      grafika na 98-99%
      hra je plynula
      ???

      2hrajou, 1 kleje ....to je cela scena okolo AC:O
  • A jéje ona to nebude hra roku?
  • No v níže postnutém videu je pěkně shrnutá situace ohledně lootboxů a mikrotransakcí nejen v AC. Zazněla od něj i pěkná věta ve smyslu, "To co jsme si dříve mohli odemknout cheat kódem, musíme nyní koupit." (v kontextu k ukrytým lokacím na mapě).

    https://www.youtube.com/watch?v=H1yxkM_St-8
    (celkově doporučuji jeho kanál)
  • Kravicka
    Na co resit mikrotransakce na suroviny, si to pridam trainerem kdyz budu chtit.
    Zatim jedinej bug a to ze mi mrtvola spadla pod mapu i s lootem.

    Nekomu se muze grafika zdat horsi, ale to dela jen to ze tam nejsou slozite a pestre saty. Diky tomu tam zase neni ale skoro videt na postavach skakani LODu.

    Ten combat bych ale zmenil zpet k Unity a navic lucistnici na velbloudech s 2 strelama za sekundu dokazou nakakat.
    • To je asi stejna logika jako naco kupovat rozky, vyloupim potraviny kdyz budu chtit
      • Kravicka
        Asi mas bobek v hlave, bobku.
    • Tim ale okradas vydavatele o penize. *15* *15*
      • Kravicka
        Nemuzu okradat zlodeje(mikrotransakce v60€+hre).
        • Jak by rekl klasik. On te to nekdo nuti kupovat?Je vzdycky sranda kdyz se z dobrovolnosti dela problem:)
          • Je vždycky sranda, když někdo tvrdí "nikdo tě nenutí" a považuje to za kvalitní argument.
            • Jo a hned potom je "neumite"
            • A jaký je argument proti? Že je to online hra? Že to bez toho nejde? Nebo je to spíš o tom, že to bez toho neumíte? *3* *3* *3* *3*
          • bezte si postezovat mamince se musite grindovat, mamanci :)
            • Dostavas ode me zlutou kartu za argumentacni faul.
            • Kravicka
              Sotva jsem zacal ACT 1 po prologu a mam asi 25% vylepseni, drzte hubu kdyz vite bobek.
          • Kravicka
            Ja nic z mikrotransakci nekoupil ani nekoupim. :D
            Jsou mi uplne u zadku, protoze me to nenudi jak Witcher 3 nebo MGSV a nemam potrebu si neco urychlovat.
          • Asi tak.
          • Jo, musels grindovat 15 hodin, ale lootboxy byly dobrovolny.
  • owny
    odečetl bych 3 body za mikrotransakce
    • a dalsí 3 za DENUEVO
      • Já bych odečetl body těm co využívají crack, různé mody a v online hrách podvádí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit