Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Ezio je jako dobré víno, čím je starší tím je lepší... *5*
    • já víno nikdy neměl rád..
    • MidnighT91
      Hele ví někdo od koho je hudba v tom cgi traileru ???
      • MidnighT91
        tak už nic už jsem si to našel je to od Woodkid song Iron pro ty co to chtějí taky http://www.youtube.com/watch?v=bvx-lbBZVMg...
  • Otravnejsie reklamy na sklade niesu ? fakt hrozne toto...
  • Otras, mam 60tku net a video natiahne asi tak cele za hodinu a pol + reklamy ..sry ale to je desne. *9*
  • Danieledl
    Jak už tu padlo, nebaví mě furt odklikávat ty reklamy, nebo aspoň kdyby nebyly přes polovinu videa. Na seznamu jsou taky, na youtube jak by smet. Chtělo by je udělat nějak chytřeji, nebo třeba vůbec. *3*
    Co se týče hry (videa), tak se na tu hru moc těším, to co říkal, že nás budou chtít vtáhnout do mnoha historických událostí nezní vůbec jako špatný nápad a postupně stárnoucí hrdina má jednu nevýhodu, že umře po tom všem co jste s nim zažili/co jste s ním nahráli, ale jinak mi to příjde jako dobrý nápad, obzvlášť, když se vývojáři postarají o pokračování.
    • PRISPEVEK OBSAHUJE SPOILER>

      Vsak pockej az nam zabjou Solid Snakea. To teprve bude mazec. Ezia mam rad, ale preci jen nema jeste takovy status jako Snake, a vzhledem k tomu ze mu vlastne vyvojari pripravili "klidne" stari (animovany film), tak to podle mne hraci prijmou v klidu. Vetsi humusarna by byla, kdyby ti zabili herni postavu primo na obrazovce a ty bys stim nemohl nic udelat (a takovych her par je, a nemyslim tim jen MW2)
  • tie otravny reklamy, hlupy prehravac videi vam daju tolko rpace, ze nemate sancu citat tie titulky.... naco ich ta potom davate ? aky je problem hodit video na YT ?
    • Mensi (ci dokonce zadna?) provize z te reklamy?

      Reklama pres prehravac je celkove demence, ale jeste vetsi je jeji zdejsi neustale vyskakovani i po zavreni a pro me nemoznost diky tomu posunu ve videu...
  • Tak jsme se dozvěděli asi největší SPOILER jaký jsme mohli :D
    Ezio v Revelations nezemře, juchů :D
    • Hairy_Ass
      Vždyť tady nedávno byl trailer na ten animák, co o něm mluvili v tomhle rozhovoru, takže se to ví už delší dobu, že Ezio tenhle díl přežije. *3*
    • Ehm...Proč by měl umírat když potom bude ještě film Embers? *15* Ten už je ohlášenej docela bodu jestli jsi o o nevěděl.
      • Cosi
        Vim, že byl ohlášený film ale, zase nechtěl jsem vědět čem bude.

        Edit: Jinak, než začnete zase rejpat. Věta: "obsahově se bude zabývat závěrečnou kapitolou života Ezia Auditora da Firenze." Neznamená že přežije Revelations, může se třeba odehrávat před finále Revelations.
        • "Film se bude odehrávat několik let po Revelations", tuším že tam říkal 14 nebo 16
    • Cosi
      To tenhle příspěvek musela redakce vypíchnout na hlavní stránku kde je to všem na očích. Mě jako člověka co si nepouští žádné trailery aby nevěděl nic o příběhu hry to pěkně nas_ral_lo. *16*
    • skoda, alespon by s nim zemrela dalsi trapna hra (pro flamery: nejsem zastance cod a podobnych blbosti)
      • Unsuccessful troll is unsuccessful. http://goo.gl/nfGT8
  • No vidím že relevations asi nebude poslední díl série AC a jde poznat že s tím mají velké plány. No těším se na to moc ! Ale ty reklamy jsou fakt otravný :/
    • Však Revelations není poslední díl série. Má to takový název, který tomu napovídá, ale až v AC3 se ukončí příběh Desmonda a spol. :)
      Podle mě série Assassins Creed nabízí tolik možností, že ji budou vývojáři stále rozšiřovat :)
      • Budou se posunovat stále dál a dál v dějinách, až dojdou do přítomnosti a budou čekat až uběhne rok, aby mohli jeho události zpracovat v novém assassínovi :D Takže se těším, až půjdem oddělat Usámu *1*
  • Hej Games.cz , ty reklamy co tam neustale lezou do titulek, sou faaaaaakt skvely... to nebyl nejlepsi krok!
    • To vis, uz jsem psal ze si je pan Polacek muze strcit treba do nosu, evidentne to jeste neudelal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit