Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • untentrauer

    A kolikátý že je to díl? Vikingové jsou atraktivní to ano, ale proboha Ubisoft už rýžuje nehorázně. Pro mě poslední dobrý díl byl Black Flag. Ostatní díly jsem zkusil, ale většinou ani nedohrál....

    • 0011

      Za mě byl Black flag z těch horších, to že jsem ho musel přestat hrát protože se mi dělalo špatně z houpání lodí byla jenom třešnička na dortu. Od Origins změnili soubojový systém a vůbec hru překopali, za nejlepší díl považuju dvojku ale nejvíc mě bavil hrát Syndicate.

  • Jez3vec

    Dokud budou v AC ty vyprcaný lodě, tak ne díky. Stačil mě předchozí díl.

    • CRYPT

      To zrovna u Vikingu places fakt na spatnem hrobe :D

    • Ve Valhalle mají být lodě hlavně dopravní prostředek pro cestování mezi lokacemi a převoz posádky pro plenění a útoky. Jinak by tam mělo být jen minimum námořních bitev.

    • lode v Odyssey byly paradni

      • Jez3vec

        Lodě jen natahovaly herní dobu umělým grindem.

        • mam rad lode a more a ztvarneni plavby bylo paradni, bavilo me prohanet se a potapet ostatni

          • Jez3vec

            Však nic proti, ale pro všechny upgrady lodi, jsi celkem potřeboval více surovin, než ti hra dovolila držet v inventáři.

            • twicer

              Kravina. Normálně hraješ a z přebytků surovin si děláš upgrady lodí, stejně tak jak sis za ně upgradoval bayeka v AC origins. Železa máš víc než potřebuješ tak ho prostě prodáš za zlato aby si na tom netratil. Nějak nevidím ten grind a omezení inventáře. Vkrádá se mi otázka jestli si to vůbec hrál. :)

              • Jez3vec

                Reakce na příspěvek:

                No vzhledem k tomu, že jsem chtěl přeskočit grind lodi jsem si stáhl trainer. Namackal jsem do polí samý 9 a pak jen koukal jak dokážu vylepšit loď tak na 3/4. 

                Ale jestli tě baví bezduché pobíhání po krajině a mačkání "F" pro sbírání klacků tak prosím.

                • twicer

                  Reakce na příspěvek:

                  Mě zase často nebaví omezené inventáře na váhu a tím spojený managment, takže já si stahuju trainer zas třeba na tohle, tudíž chápu že sis odstranil věc co tě otravuje.

                  Často je součástí úkolů napadení pevnosti v které jsou 1-3 truhly se zásobami kde každá dá 10-30 surovin když je vybereš předtím než je spálíš. Dále cestuješ mezi úkoly, tak prostě běžíš rovně a po cestě 3 x zmáčkneš F, jde to dělat i z koně takže no štres.

                  A hlavně s upgrady lodě jsem byl vždycky napřed než co sem vybavoval postavu, takže mě nijak nebrzdil nedostatek surovin, ale spíš nedostatek zlaťáků. Tohle mi třeba v Origins přišlo horší, jelikož tě to nutilo vylepšit si Bayeka naplno skrz poškození aby si zvládal na vyšší obtížnosti, v odyssey sem ten pocit neměl protože se to vztahovalo jen na lodě.

        • Lukass

          Presne tak,  silena mechanika,  a nekdo tomu jeste tleska. 

  • Ilusiveman

    Gimme!!  Vždycky raději koukám na ženské pozadí, ikdyz oddysey to byla jiná. Zde už asi váhat nebudu. Kožešiny na tebe! 

    This Is the oldest way 

  • A bude kromě achievementu raper i achievement rapist? Když teda budeme moci sack and plunder?

  • Corvus

    Jen si tu něco odložím, aby se autor článku drobátko přiučil a nepovažoval sérii Assassin's Creed + seriál Vikingové za akademicky neotřesitelná historická fakta: http://sagy.vikingove.cz/stitonosky-a-bojove-zeny/

    • ales.smutny

      Já bych zase nebral obskurní weby s dvěma citacemi jako nezvratný akademický důkaz. Faktem je, že ohledně bojovnic je samozřejmě hodně idealizace, ale fakticky nemáme příliš relevantních zdrojů kromě anglosaských, velmi limitovaných písemných, archeologických dokladů (kterých mnoho není a proto je třeba že Sutton Hoo tak výjimečný nález) a utržků severských ság.

      Takže, možná by to chtělo nečílit se pokaždé, když se ve hře, kde je První civilizace, skáče se do sena z padesáti metrů apod, objeví hratelná ženská postava. AC

      • TheGGG

        v tom případě ať ubisoft přestane šaškovat s edukativními mody a tvářit se jaké je to historicky věrné, když je to jen další blábol ala fan fikce na twitter.

      • Ilusiveman

        Tím posledním odstavcem pláčete na prázdném, bezduchem hrobě. 

    • iSpirit

      a pak kolik štítonošek se dožilo důchodu, aby mělo hrob? Je to tam v článku? 

      • Člověk se musel dožít důchodu, aby měl hrob? To je velmi rafinované...

        • Ilusiveman

          Jono 🤔 oni vikingove probírali nějakéj důchod? Zdroj prosím? (ne exkrement, co se jmenuje ságy.vikingove.cz)  materiál od profesionála na vikingy s dohledatelnou minulosti? Rád počtu o zase Něco, co třeba nevyužiju, ale víis jak 🤷‍♂️ Dík 

    • Je to marné, je to marné ... je to marné. Že vikingové nebyli vražedné mašiny s cool haircutem a nechodili 2x týdně do barbershopu, ale byli to i obchodníci a mořeplavci se dneska nenosí :-)

      • Ilusiveman

        Se to nějak vylučuje? Teď nemyslím barbershop a haircut, ale to být lovec, rybář, obchodník a vražedná mašina? Odkaz? Dík 

      • No, ani to byli vražedné mašiny a 2x týdně chodili do barbershopu protože vlasy, vousy a hygiena byla u Vikingů velmi ceněná.

        • clovicekO

          ? :D

  • Joshua

    a) dva clanky o traileru na tu samou hru za sebou? delate si srandu? hlavne ze o hodne hrach tu neni ani zminka (schvalne kolik tu bude jeste clanku nez hra vyjde)

    b) hra nebude mit ceskou lokalizaci, a zda se ze se uz ubisoft na preklady vysr..

    • Carnage666

      Důvod nepřekladu je prej nízká prodejnost v ČR :D

      • Ilusiveman

         asi na tom něco bude? 😀 

    • pod kazdym z tech clanku je desetkrat vic prispevku nez pod clankama o tech super neznamych hrach :D

    • Lukass

      Tak nejak sem ty hry od Ubisoftu hral i diky cestine,  bez cz uz nemam zadne duvod jejich hry na jedno brdo hrat. 

      • CRYPT

        lol, super ze ti cestina zavdala duvod ke hrani her od ubisoftu. Vlastne sis mohl koupi knizni kopii se sepsanym pribehem, kdyz cestina byla primarni duvod ke hrani.... o_O

  • BlackenedHalo

    Neznie to zle, ale kedze je to Ubisoft, ocakavam tupy otvorený svet, hrozne questy, fetchquesty, pouzivanie vtaka na odkryvanie mapy,... proste Assassins Creed


    ..... ja som na ten nazov uz inak alergicky... je doslova synonymom tupeho a leniveho mainstreamoveho hraca striekajuceho nad jednoduchou hernou strukturou, ktorý je zaroven uzasnuty nad vsetkymi tymi znackami a otaznickami zobrazenymi v hernom prostredi

    • Tady, tady! Další mainstreamový hráč, který se na tyhle věci vážně těší. A kromě toho patřím do té skupiny lidí, která má dost inteligence na to, aby si našla nějakou komplexní a těžkou hru, když zrovna takovou chce hrát, a nechodí komentovat články o hrách, které vlastně nemá rád, ani ho nějak nezajímají, natož série, na které už je alergický, to prostě obejdu. Ale tak co, každý máme něco 😀

    • Carnage666

      "Stop having fun!"

    • yeniczek

      Veskere ukazatele slo treba v poslednim dile vypnout. Mohl ses ridit jen tim, co ti postavy rekly. Ale tak kdo chce psa bit...

      • Effect

        Ne, markery nešly vypnout. Strávil jsem nad tím hodinu, i jsem to googlil, takže nemáte pravdu. Markery questů má člověk celou dobu na očích, to bylo příšerné, jak to někomu může nevadit mít markery uprostřed obrazovky. Jediná možnost, jak je vypnout, bylo vypnout veškerý HUD. No naprostá demence. Takhle si představujete normální hru, jo?

        • yeniczek

          Jakto? Vždyť na to byla jedna celá záložka v nastavení a i v recenzi se nad tím mlaská, bych si to nejradši kvůli tobě stáhnul znovu :D OK, to by mě teda zklamalo. Já to zaplý měl, protože bohužel tolik času už nemám a jsem rád, že jsem to po tom roce a půl konečně dohrál.

          • Effect

            Tak mě ještě napadá jedině, že se od sebe liší verze, já hrál na PS4. A vypnout markery questů prostě nešlo, jedině s veškerým HUDem. Na tom trvám.

        • Lukyz

          Tohle používám já a nemůžu si to vynachválit. Je to trochu složitější na ideální nastavení dle představ, ale jde to a je to naprosto super. V podstatě hraju bez HUDu, který se mi zobrazí jen z pohledu Ikara nebo předem nastavený prvky na stisk tlačítka 👌🏻

          • twicer

            Supr, dík za odkaz to určitě využiju.

        • iSpirit

          a co teprve Zaklínač 3,  že ? :D. Tam ti ta debilizace hráčů určitě nevadila dle tvého avatara.

          • Effect

            "Debilizace" hráčů v Zaklínači 3 mi vadila velice, vnímám to jako největší zápor  hry, ještě teda spolu s nízkou a velmi nevyváženou obtížností. Nicméně mluvíte naprosto off topic, v Zaklínači člověku nic nezavazí uprostřed obrazovky.  Nebo jste mě nepochopil. Tady vůbec o existenci navigace k cíli, to  je naprosto v pořádku. Jde  o způsob - uprostřed obrazovky, kde mě to neuvěřitelně otravuje a zcela to zabijí jakoukoliv snahu o ponoření se do hry a její atmosféry.

    • Jevo83

      Ahoj, ja sa hlasim k tupemu mainstreamu a po krasnom zobrazeni Jeruzalema, Renesancneho Talianska, kolonialnej Ameriky, piratskeho Karibiku, revolucneho Francuzska, industrialneho Anglicka, starovekeho Egypta a Grecka sa uz tesim na masivny a krasny open world vikingov, v ktorom si oddychnem z kazdodennych pracovnych povinnosti.


      A skus otvorit Options, najdes tam moznost otaznicky komplet vypnut ;)

  • TheGGG

    otřesná hudba, hidden blade úplně mimo a celkově hodně cringe fest.... no mohlo to být i mnohem horší...

    • Ilusiveman

      Ok dík za názor, tady máš klíčenku. 

      <>o

       (i s krouzkem) 

    • Tak zrovna hidden blade je tady normální

  • tomekbobek

    Ach jo. Ani jedna rohatá přilba. :/

    • twicer

      po zkušenostech z posledních dílů bych se nebál že ve hře nebude deset variací na rohatou přilbu ^^

    • 0011

      Jako že když už je to historicky nepřesný tak ať pořádně? 😀 vikingové neměli rohaté helmy, to je výmysl z 19. století, v rámci snahy Germánů vytvořit legendy o svém původu něco jako Romulus a Rémus.

      • tomekbobek

        Ano, když už nepřesné tak ať pořádně! Nedělat žádné kompromisy! :D

  • Corvus

    Rapovat = rabovat?

    • Ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit