Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám Ati Radeon X1950 Pro Secondary nevíte kde seženu nejnovější drivery?
    Rage ani nezapnu ...
    • no hra je super na starym dvoujádru e6750 4gb ram a gtx460 přes config na ultramax detaily 60.1 fps pořád, vypadá dobře je neuvěřitelně hratelná, ale enemies by měli být alespoň o třetinu těžši i na noční můru, no vážně good game, ale chtěl jsem jí nainstalovat kamarádovi se stejnou sestavou, akorát má právě X1950pro grafiku s včera stáhnutejma ovladačema a po normálním nainstalování mu to při spuštění hodí chybu kterou jsem vídal u quake 3a4 a na netu zatím žádná odpověď
  • Tak na tuhle hru jsem se tesil jak cip, ale bohuzel me totalne zklamala. Takto nedoladenou hru pustit do sveta, to bych se musel stydet. Mam ati 5850 toxic taktovanou na 850/5000 a hra mi jede jako by byla gumova. A jedu tu hru na ovladacich 11,6 na tech novejch 11,9 mi to jelo jeste hur, normalne se to sekalo! Katastrofa!! A po herni strance taky nic moc, jak uz tu bylo receno, 1 cesta a nic vic, zlatej bordeland.
  • Na 6950+i5 2500k hra po nainstal nových ovl jede po gr stránce bez chyb.Horší je,že při přechodu do jiné lokace přestane pc reagovat a pokračovat dál se dá pouze po restartu hry.Bohužel po projítí areny abych získal sponzora se pc opět kousne a po restartu už nepokračuju dál ale začíná znovu aréna.Takže jestli nevyjde nějaký patch tak můžu hru vyhodit.
  • Mam ATI 5770 zkousel s touhle GK nekdo hrat? nic moc to teda nejede.. ale spis bych tak rekl ze uz mi nestiha procesor.. mam zastaraly dvoujadro
  • Abyss control this is 1134, i played this game and its sh.t. Signing off. May we live to see Doom 4 *5*
  • mno nevím nevím .... nemám odehráno moc,ale můžu s jistotou říct,že RAGE je docela solidně vyhypovaný... obyčejně lineární Fallout 3 střelený špetkou Borderlands...akorát zapomeňte na náhodný "loot" nebo podobné... jednoduše - to,co autoři nechtějí abyste dělali, dělat nemůžete. doufal jsem v trochu sandboxu (to,že si z bodu A do bodu B můžete dojet buginou sami, a mezitím nemáte žádnou jinou možnost,neznamená volnost). id mají prostě dobré nápady i hezkou fantazii,ale jednoduše to neumí komplexně využít (viz jejich nový Wolfenstein). pro mě docela zklamání, a absolutně je mi jedno,jak hezké je intro,o hře to nevypoví ... pro mě docela zklamání (prozatím) ...

    edit: a i když vlastním podporovanou GF grafárnu,tak mě ničí veškeré ty grafické kixy a bugy... naštěstí, HW nároky nejsou tak pekelné ... a btw,nechápu těch 20 GB na disku....
    • Je fakt, že v takovéhle hře bych očekával, že když je vedle cestičky bude zábradlí nebo schůdek, že na to budu moci alespoň vyskočit nebo dokonce to přelézt či přeskočit (tak čtvrt metru vysoké)....ale to né, ta hra vás nepustí nikam kam vás pustit nechce....je to trošku hodně zastaralý způsob...
      • je to neskutečná s.r:a:č.k.a. .... vyhozené prachy ... k čemu velký svět,kde jde vidět na kilometry daleko,když tam nemůžu jít.. úkoly stupidní (GTA má teď navrch), cesta k jejímu splnění je jen jedna (a kdybych byl náhodou extrémní k.r.e.t.é.n.,tak mě ještě navede šipka). ale zlatý hřeb je,že nemůžu vzít zbraň od zabitých nepřátel (musím si počkat,až mi to ve hře po splnění nějakého "úkolu" hra dá za odměnu)... aspoň počasí se mohlo dynamicky měnit,místo té přiblblé statické textury ... samý podělaný skript,bug,linearita a smrad z konzolí .... obyčejný Doom 3 co se tváří jako něco, na co nemá. kdybych tyhle peníze dal za flašku jégra,tak investuju rozumněji.... zklamání roku.... teď jen čekat na to,co vyleze z TES Skyrim ...
        • je fakt, že od spolupráce s bethesdou bych očekával trošku více inovací než jen....nic?
          • http://www.metacritic.com/game/pc/rage ....
  • Lawliet
    jako textury vyřešeny hoďtě tento soubor http://www.uloz.to/10522748/rageconfig-cfg do rage/base .. ale teď řeším jiný problém hra mi po pár minutach freezne a konec nehledě na config ..
  • Achjo, dnešní hry stojej za velký ho*no. JEDNO ZKLAMÁNÍ ZA DRUHÝM !
  • no mam tyto drivery, ale hra "jede" tak 0,5 fps na ati 5830 X .. dx apod nejnovejsi.
    • Mam ten isty problem na 5850. Najnovsie ovladace a stale to neskutocne seka.
  • Hanzales
    Prosím pěkně, pokud má někdo nv a nejlépe taky poslední beta drivery, můžete hodit echo až vyjde patch a bude to fungovat bez chyb? (myslím origo) Snad vyjde doufejme co nevidět (ten patch).
    Mám taky předobjednáno, ale s vyzvednutím bych taky ještě rád počkal třeba do pondělí, nebo středy. Podle toho, jestli se to stihne do té doby opravit. Do toho týdne jsou většinou tvůrci her schopni nějakou tu závažnější chybku odchytit a poté se soustředí na ty menší. Stahovat se mi to na zkoušku nechce, páč to má GFWL a tam ani firewall nepomůže, prostě se to zašpásuje do mého legal účtu.
    Já na tu hru nespěchám, radši si ji vyzvednu po výplatě, když budu vědět, že je už patch opravujcí ty chyby venku, než pro to běžet dnes před výplatou a případně třeba čekat do té středy s né úplně dobře fungující hrou...
    • Já sem měl taky předobjednané, ale dnes sem to zrušil. Hru sem zkušebně stáhl a kromě již mnohokrát zmiňovaného problému s texturami je hra dost zabugovaná. Takže až uvidím že to opravi patchema, tak potom koupím origo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit