Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim ze je tady novej trend a standard, viz Crysis 2 port a pote vydani hires texture. Proste ted hry na Pc budou vychazet jako port konzole, tj. hra se bude primarne vyvijert na konzole, a az pak potom mozna se doupravi pro PC, (nekolik mesicu po vydani konzoloidnich verzi). Primarne vyjde samozrejme holy port, viz Crysis2 a rage, a na to se pak patchema neco nabali pro PC. jde to uz vazne do sra....
  • To video mi připadá, že je od typického konzolisty. Neprozkoumává, nekouká kolem, dělá jen co mu hra řekne. Nemyslí.
    • Ataker
      A ty snad myslíš, když píšeš takové hovna?
  • Achjo, dnešní hry stojej za velký ho*no. JEDNO ZKLAMÁNÍ ZA DRUHÝM !
  • Podla mna to bezi v emulator mode XBOXU, pretoze ta hra robi uz par rokov, neviem si predstavit ako by hra vyzerala, keby ju robili na dnesny HW, teda chcem povedat iba to ,ze konzola je brzda pre vyvoj hier a predaj noveho HW ako takeho, vsetko co sa tyka PC ide dolu vodou a predaj, ceny ... kedy sa to vrati do starych kolaji???? asi nikdy
  • Autore odrstran si tam tu chybu. Není to Radeon 500x a 600x ale 5x00 a 6x00 nebo jsi snad viděl někdy Radeon 5008 nebo Radeon 6008 ? *5* *3*
  • Mam kartu od nvidia a dejou se tam stejne veci jako u AMD.Bylo to zde na strankach na videu - po nejake chvilce se dohravaji textury.Nevite nekdo, kde je zakopany pes?Karta je 8800 GTS + posledni beta ovladace.
    • pockej si na patch co maji vydat k rage
    • A skusal si pouzit ovladace ktore niesu beta?
      • Ano.
      • fallout
        Dělá to se všema ovladačema...
    • Já mám taky GeForce GTX 560 TI, nejnovější ovladače a taky mi to dělá s těma texturama... budeme muset počkat buď na PATCH, nebo na nové ovladače... *7*
      • Tak jsem klidnejsi.Tyka se to asi vsech, hra je festove zabugovana *10*
  • Lawliet
    jako textury vyřešeny hoďtě tento soubor http://www.uloz.to/10522748/rageconfig-cfg do rage/base .. ale teď řeším jiný problém hra mi po pár minutach freezne a konec nehledě na config ..
  • Gratuluji iD. Dalsi zpraseny port z konzoli pro PC. Od Carmacka jsem toto necekal. Velky EPIC FAIL a velke ZKLAMANI. Na DualCore 3.3 GHz nesnesitelne doskakovani textur + 10 sec zaseky kdyz se rychle otocite + blbne zvuk. Betatestovali to vubec ???
    • no ja s tim takovej problem nemam , jen co se tyce tech textur tak to fakt solidne podelali takhle vydat hru to sou borci no :) , ale brzo to daji dokupy a hra vypada opravdu skvele bavi me :)
  • ATI? to uz je zanikle jmeno! Ted je to AMD
    • Pravda. Docela velká hrubka.
  • mno nevím nevím .... nemám odehráno moc,ale můžu s jistotou říct,že RAGE je docela solidně vyhypovaný... obyčejně lineární Fallout 3 střelený špetkou Borderlands...akorát zapomeňte na náhodný "loot" nebo podobné... jednoduše - to,co autoři nechtějí abyste dělali, dělat nemůžete. doufal jsem v trochu sandboxu (to,že si z bodu A do bodu B můžete dojet buginou sami, a mezitím nemáte žádnou jinou možnost,neznamená volnost). id mají prostě dobré nápady i hezkou fantazii,ale jednoduše to neumí komplexně využít (viz jejich nový Wolfenstein). pro mě docela zklamání, a absolutně je mi jedno,jak hezké je intro,o hře to nevypoví ... pro mě docela zklamání (prozatím) ...

    edit: a i když vlastním podporovanou GF grafárnu,tak mě ničí veškeré ty grafické kixy a bugy... naštěstí, HW nároky nejsou tak pekelné ... a btw,nechápu těch 20 GB na disku....
    • Je fakt, že v takovéhle hře bych očekával, že když je vedle cestičky bude zábradlí nebo schůdek, že na to budu moci alespoň vyskočit nebo dokonce to přelézt či přeskočit (tak čtvrt metru vysoké)....ale to né, ta hra vás nepustí nikam kam vás pustit nechce....je to trošku hodně zastaralý způsob...
      • je to neskutečná s.r:a:č.k.a. .... vyhozené prachy ... k čemu velký svět,kde jde vidět na kilometry daleko,když tam nemůžu jít.. úkoly stupidní (GTA má teď navrch), cesta k jejímu splnění je jen jedna (a kdybych byl náhodou extrémní k.r.e.t.é.n.,tak mě ještě navede šipka). ale zlatý hřeb je,že nemůžu vzít zbraň od zabitých nepřátel (musím si počkat,až mi to ve hře po splnění nějakého "úkolu" hra dá za odměnu)... aspoň počasí se mohlo dynamicky měnit,místo té přiblblé statické textury ... samý podělaný skript,bug,linearita a smrad z konzolí .... obyčejný Doom 3 co se tváří jako něco, na co nemá. kdybych tyhle peníze dal za flašku jégra,tak investuju rozumněji.... zklamání roku.... teď jen čekat na to,co vyleze z TES Skyrim ...
        • je fakt, že od spolupráce s bethesdou bych očekával trošku více inovací než jen....nic?
          • http://www.metacritic.com/game/pc/rage ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit