Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no hra je super na starym dvoujádru e6750 4gb ram a gtx460 přes config na ultramax detaily 60.1 fps pořád, vypadá dobře je neuvěřitelně hratelná, ale enemies by měli být alespoň o třetinu těžši i na noční můru, no vážně good game, ale chtěl jsem jí nainstalovat kamarádovi se stejnou sestavou, akorát má právě X1950pro grafiku s včera stáhnutejma ovladačema a po normálním nainstalování mu to při spuštění hodí chybu kterou jsem vídal u quake 3a4 a na netu zatím žádná odpověď
  • Mám Ati Radeon X1950 Pro Secondary nevíte kde seženu nejnovější drivery?
    Rage ani nezapnu ...
  • zdravim taky hraju na numu :D
  • Tak na tuhle hru jsem se tesil jak cip, ale bohuzel me totalne zklamala. Takto nedoladenou hru pustit do sveta, to bych se musel stydet. Mam ati 5850 toxic taktovanou na 850/5000 a hra mi jede jako by byla gumova. A jedu tu hru na ovladacich 11,6 na tech novejch 11,9 mi to jelo jeste hur, normalne se to sekalo! Katastrofa!! A po herni strance taky nic moc, jak uz tu bylo receno, 1 cesta a nic vic, zlatej bordeland.
  • Na 6950+i5 2500k hra po nainstal nových ovl jede po gr stránce bez chyb.Horší je,že při přechodu do jiné lokace přestane pc reagovat a pokračovat dál se dá pouze po restartu hry.Bohužel po projítí areny abych získal sponzora se pc opět kousne a po restartu už nepokračuju dál ale začíná znovu aréna.Takže jestli nevyjde nějaký patch tak můžu hru vyhodit.
  • "znalec" nebo troll? *7* hlupáku..
  • Mam ATI 5770 zkousel s touhle GK nekdo hrat? nic moc to teda nejede.. ale spis bych tak rekl ze uz mi nestiha procesor.. mam zastaraly dvoujadro
  • Mam ten isty problem na 5850. Najnovsie ovladace a stale to neskutocne seka.
  • GlaDOS
    Aby se cítil jako hustej megaborec. Pokud tedy nedělá 3D modely ve vysokém rozlišení nebo svůj pc neprovozuje jako server, o čemž pochybuji.
  • Myslel jsem samozřejmě Johnyho.....to je jasnej duševní invalida.
  • Vždy když zde čtu tvoje příspěvky, tak nevím, jestli se nad tím smát a nebo brečet...
  • http://www.metacritic.com/game/pc/rage ....
  • je fakt, že od spolupráce s bethesdou bych očekával trošku více inovací než jen....nic?
  • Ta grafika co mas je low end a oni zvycajne kaslu na taketo karty .. do ... aj z ati
  • "priznani,super diky." .... ty si koupis auto,ktere i pres sliby vyrobce ma mensi maximalku, klepe v motoru,ma opryskany lak a o kolo min,bez toho abys ho videl a projel ses v nem? ... evidentne chlapce nevydelavas ...
  • kazdopadne, SKIDROW evidentne umi udelat vic,nez samotni vyvojari ...
  • je to neskutečná s.r:a:č.k.a. .... vyhozené prachy ... k čemu velký svět,kde jde vidět na kilometry daleko,když tam nemůžu jít.. úkoly stupidní (GTA má teď navrch), cesta k jejímu splnění je jen jedna (a kdybych byl náhodou extrémní k.r.e.t.é.n.,tak mě ještě navede šipka). ale zlatý hřeb je,že nemůžu vzít zbraň od zabitých nepřátel (musím si počkat,až mi to ve hře po splnění nějakého "úkolu" hra dá za odměnu)... aspoň počasí se mohlo dynamicky měnit,místo té přiblblé statické textury ... samý podělaný skript,bug,linearita a smrad z konzolí .... obyčejný Doom 3 co se tváří jako něco, na co nemá. kdybych tyhle peníze dal za flašku jégra,tak investuju rozumněji.... zklamání roku.... teď jen čekat na to,co vyleze z TES Skyrim ...
  • Abyss control this is 1134, i played this game and its sh.t. Signing off. May we live to see Doom 4 *5*
  • Je fakt, že v takovéhle hře bych očekával, že když je vedle cestičky bude zábradlí nebo schůdek, že na to budu moci alespoň vyskočit nebo dokonce to přelézt či přeskočit (tak čtvrt metru vysoké)....ale to né, ta hra vás nepustí nikam kam vás pustit nechce....je to trošku hodně zastaralý způsob...
  • k čemu máš 16gb ram ? O_o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit