Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bafací scény sou ok, jen nevím, esi přímo v týhle hře
  • Jack1947
    Jednoduche, mozna az primocare... jenze v tom by mohla prave byt sila tohohle dila. (nebo taky maler).
  • oktavius66
    Ale jo, vypadá to fajn a strašidelně. Mám rád takové hry. Outlast byl skvělej a tohle vypadá podobně. Rozhodně se těším. Co moc nechápu, tak nevím kde vzala ty mapy v mobilu ? To tam někde mají počítač USB v té staré nemocnici *15* ? Osobně bych více uvítal nějaké papírové plány nebo nějaké poznávací značky na zdech podle čeho bych se orientoval... Ale budiž, je to hra a tam je možné všechno !
  • Keyz
    Nechápu proč bych měl hrát pořád dokola tento styl hry. U rubaček to je honba za předměty a zde abych se pokaždé lekal bubáka za jiným rohem? To nedává smysl.
    • GlaDOS
      Abych se bál? Explorace? Popravdě mi to přijde jako mnohem lepší motivace, než bezpředmětná honba za virtuálními předměty.
      • ty se chceš bát? proč?
  • Nejděsivější bylo, když na mě trailer vyrukoval s pojištěním od Allianz
  • h0p3
    Proč knihu? Raději komiks!
    http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&seq=31
    • Málem jsem dostal infarkt. :D
      • Malleth
        Taky sem se asi "trochu" lek
        • já se regulérně pos*al
          • h0p3
            :D nejseš sám
  • Lightdead, Lightdeath, Light & Dead, Light ft. Dead, Light & Death, Light ft. Death, Lightdie, Lightdying, Light and Dying, Dielight, Dying Die, Dying Dead, Dying Death, Dying Dying, Die Die, Light Light... rychlo na petentovy urad !
    • Malleth
      jj, Dying Die zní jako klasika
  • Možná stojí za zmínku, že za scénářem stojí Jessica Chobot (modří už vědí)
    • Šukézní prcina.
      • Bože, tohle není druhý facebook *7*
        • tak určitě, tohle je spíš druhý Xchat říznutý Alíkem
    • Proč, aby to odradilo ještě víc lidí?
      • No, hlavně proto, aby se měli kde projevit chytráci, co jsou přesvědčení, že když pěkná holka dělá něco jinýho, než stojí před kamerou, tak to musí být zákonitě propadák.
  • Pete.palis
    mně tam moc nesedí ten mobil s navigací, už jsem jen čekal, kdy přepne na Féjsbůk chat...kde jsou ty časy papírových map a nesrozumitelných čmáranic *16*
    • Horst_Fuchs
      Nejlepší byly stejnak ty Garretovy čórkařský nesrozumitelný čmáranice z prvních dvou Thiefů, moc se podle nich orientovat nedalo, ale mělo to styl. *5*
  • Whoossain
    Pokud to bude aspoň tak dobrý, jako Outlast, tak proč ne. Počkat na setmění, zhasnout, nasadit sluchátka a hurá za duchy :-)
    • Pethulla
      ...nasadit oculus, obléct hnědé trencle, pro jistotu mít po ruce defibrilátor a hurá na to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit