Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Jojo, Skyrim je dospělácká hra pro největší bomba dědky, jak už jsem říkal.
  • Souhlas Eště bych připojil Mass Effect 2 Tak byly prvky který já osobně považuju za rozhodující pro RPG, tedy možnost rozhodování a dopad rozhodnutí na výsledek hry zastoupeny silně. hlavně ke konci to člověk pocejtil.
  • Zaklínač mě moc nechyt už po začátku takže sem ani nestih moc ochutnat možná ho zkusim znovu když na něj furt slyšim tolik chvály . Ale někdo tu psal Risen a ten byl vskutku kvalitní i když oproti Gothicu 1a 2 to už stejně neni ono.
  • V moderech vidím poslední zbytky lidí, kteří opravdu dokáží v herní branži udělat něco od srdce a ne jen a pouze kvůli penězům. Ale vždycky se mi zasteskne po časech, kdy jsem to samé mohl říci o vývojářích.
  • Opět si nemůžu klást otázku - kde se proboha vzalo na internetu to přesvědčení, že KAŽDÝ názor musí být vyjádřen?
    Já třeba nesnáším hip-hop, ale to neznamená, že budu lézt ke článkům o hip-hopu jen abych do komentářů napsal, jak moc mě štve.
    Věru Ti z celého srdce závidím množství volného času, které máš.
  • jak by to někoho mohlo štvát? To je přece snad jedině dobře, že vydá polotovar, který pak dialogem s hráči dodělává, popř. dá samotným hráčům možnost si cokolik upravit k obrazu svému. To všechno jenom přidává hře na hodnotě. Ostatní rádoby "dodělané" hry si člověk zahraje a už nic nového od nich očekávat nemůže, u Skyrimu je pořád možnost, že za rok si ji rád zahraju a budu se těšit co je nového...
  • Záleží na tom co podle tebe je RPG. Podle některých lidí je RPG třeba i Diablo který já osobně považuju za tupou klikací mlátičku přesto že je to zábavná tupá klikací mlátička a líbila se mi jako tupá klikací mlátička, neni to RPG. Co já po hře požaduju abych jí považoval za RPG je naznačeno v mém postu, dole v té části kde píšu co mi tam chybí. Souhlasit se mnou nikdo nemusí.
  • Mne sa Skyrim aj Oblivion pacili preto, lebo klasicke hardcorove RPG ma nebavia, ale mam rad tu tematiku v akcnejsom podani, a su to jedine hry co nieco take ponukaju *4* Este sa mi pacilo Dark Messiah of Might and Magic, to vsak bolo bolo linearne a po jednom prejdeni to uz nebavilo, ale Skyrim a Oblivion vdaka otvorenemu svetu a viacerym moznostiam hram stale. Je tam samozrejme zopar veci co by som pomenil/pridal, ale tak zbytocne o tom polemizovat, treba si uzivat take ake je *3* Oblivion mam vytuneny dobrym modom, Oblivion Oscuro Overhaul, Skyrim zatial len HD textury sveta a rastlin, ale ked vyjde nejaky Overhaul za rok za dva tak si ho zahram odznova *3*
  • Ahoj lidičky. Mě osobně strašně chybí poškozování ( ničení ) zbraní a zbrojí a dále nemožnost sbírání a opětovné kladení pastí a ani jedno jsem v tom videu nepostřehl.....najde se tu ještě někdo s podobnýma představama??? :)
  • Ano,to je presne Bethesda. Hry hotove z pulky. Bohuzel si to muze dovolit. Jeji jedinou konkurenci byl Fallout:New Vegas a i ten bezi na Bethesdackem enginu,byt hra samotna neni od Bethesdy. Neni konkurence,neni snaha....
    A s temi mody to taky neni tak ruzove. Kdyby si clovek mel doplnit skutecne vse co chce,tak mu hra zacne padat a blbnout. Nektere mody se navzajem nesnasi,neustale si musite hlidat aktualizace a o cestine do naproste vetsiny modu si muzete nechat jen zdat.
  • Mě ten výčet připomněl Arx Fatalis.
  • Bav mei pozorovat, jak se dnes autori snazi objevovat prvky, ktere jiz ve hrach kdysi byly. Pozdeji je v ramci zjednodusevaciho procesu, kvuli zpristupneni hry masam, z her odstranili. Napr. v jednom starem RPG bylo – opotrebeni zbroje i mecu, zasahove zony protivniku i Vase, nutnost pit a jist, moznost se otravit napr. i ze stareho jidla,omezena nosnost, nemoznost davat prilis mnoho predmetu nebo nespravne do vaku, fyzikalni system - na ledu Vam to klouzalo, veci se odrazely od sten, mohly se rozbit, nemoznost udelat superhrdinu se vsemi statistikami na max, reakce prostredi na Vase skutky – kradeze, ci zabiti atd. Neverite? V roce 1992 vysla Ultima Underworld 2. Skoda, ze se dnes takove hry nedelaji.
  • Nemuzu si pomoci, ale vzdy, kdyz vyda Bethesda hru, tak ji vyda nedodelanou a pak to flickuje. Alternativne spoleha na hrace, ze si hru vlastne dodedalaji. Pak se sejdou a ukazuji, co tam vlastne jeste mohlo byt, ale oni chudacci to tam nemohli dat. Tak to chodi od staricke Areny. Proste jejich hry se vyplati kupovat 2-3 roky po vydani, az se najde dost fans, kteri hru dodelaji, tak ze je hratelna. Nestve Vas to? A to jeste musite prijmout fakt, ze hlavni dejova linie je bohuzel odpad.
  • Temne dungeony pamatuji naposledy v Gothicu 1. Od te doby marne vzpominam na jinou hru...
  • Děkuji za snahu pomoci, o tomto pluginu vím a používám jej, ale řeší můj problém pouze částečně - že světla svítí méně a některá zákoutí jsou díky tomu temná. Moje představa ideálu dungeonu je taková: úplná a naprostá tma, kterou prosvěcuje pouze mihotající plamínek mé lampy. Naslouchám každému šustotu. Občas narazím na zhaslou louč na zdi, lustr či lampu, kterou mohu rozsvítit a teprve tehdy se ze tmy vyloupne starodávná nádhera trpasličí architektury...
  • Já to chápu, jseš spingfieldskej jouda a polovině textů a dialogů ve hře nerozumíš. Proto tvoje herní portfolio končí u Call of Duty a podobných "jednodušších" her - nic proti nim. Hráče a fanoušky složitějších her urážíš, protože máš prostě komplex.
    Předpokládám, že jsi nikdy nehrál žádnou z předešlých TES her. Nebo hrál, ale nerozumněl jim. Nebo hraješ lokalizovanou verzi, čímž hra docela ztrácí svoje kouzlo.

    Hodně štěstí při hraní "dospěláckého" Call of Duty, AC nebo co to vlastně hraješ.. *3*
  • StanleyCZ
    Nejvíce z toho všeho mě zaujala adopce, stavba domu a über-mudcrab. Doufám že to nějakým způsobem přidají co nejdřív - už se těším, až si v lese postavím domek, adoptuju dítě a půjdu se pozdravit s mudcrabem velkým jako čtyř patrová bytovka. *1*
  • Divna otazka od cloveka co ma odehrano pres 300 hodin. Hodne divna....
  • Na tyhle otázky víceméně odpovídá celé to video.
  • Hlavně si představuj, jak hraješ nejlepší hru ever, protože bez fantazie to normální člověk vypne po pár hodinách *1* A taky musíš udržet pokrface, když třeba zabíjíš draky 30cm mečíkem zatímco oni usilovně couvají v letu a svou AI tě nutí s*át magi v kostkách *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit