Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    Mamimka tě snad neučila slušnému chování? Tak ti to připomenu já! P*čo se neříká Bohuslave!
  • Krásnější příklad je SWTOR :)
  • To není ani tak o zlepšování hry jako spíš o dodělávání po vydání *1*
  • Kinet1c
    Skyrim nie je zly ani ako bol, ani keby boli tieto vylepsovaky hm nejake, ale co ma velmi stvalo na skyrimu su peniaze, celkovo ekonomika JE O NICOM, ale asi tolko je co mozem zle povedat o nom, naopak, na konci ten nadherny obry krab sa my pacil asi najviac ztych veci co tam bolo, uz len preto, ze vzdy ked som sa tam brodil v tych vodach, cakal som nieco obrovske sa na mna vyruti a ono nic, skratka som tam cakal nieco ako bolo v gothic 2, ci to bolo v gothic 1, ked si odplaval dalej od brehu, zrazu sa spustilo video a nieco z hlbin ta zchmatlo :), sice ten krab nie je to iste, ale uz len ta velkost
  • máš tak trochu pravdu, skyrim je krásný příklad toho,že hráči dostanou betu kterou vyvojáří dolaďují až po vydání ....
  • Děkuji, toto považuji za fór měsíce. Tak dobře už jsem se dlouho nezasmál :D
  • Však tady jsou tři stránky internetových orgasmů, jak je to úžasné a skvělé. Nic skvělého se mi na tom nezná, když to dokáže udělat nějaký amatér lépe a rychleji.

    Se podívej třeba na HD pack. Trvalo jim to půl roku, než to vydali. Hlavně že mod od fanouška je tu 3 měsíce.
  • Táhni do pyce ty zmrde jeden zas.ranej!
  • Já ti nevím třeba ty mínusy značí že si úplnej b*l*b?
  • rhaegar
    Chlapče... pomodlit,vyčůrat a spát a na dobrou noc si nech zdát o Dovahkiinovi v těsných trenkách.
  • Tak ak niekto na konci DB vyvraždil celú loď omg, nie je vrah ale řezník, klúč od kajút mal kapitán, zavraždil som len cisára a aj to po rozhovore, keď sa otočil k oknu, čiže som ho podrezal. Ale to iba d*b*lom, akú si hru urobíte tak takú ju máte ....
  • JohnyTheZik
    Wanna hear a joke?
    Gayrim!
    Badum tsss!
  • Mahcake
    A normální modder to zvládl za mín jak týden. *7*
  • i konzole mají patche *1*
  • ani tady nejde o mínusy ty patnáctiletej harante jako spíš o to že jsi jeden z mála haterů co neumí ohodnotit hru a ten kdo chyby hledá tak je najde...
  • troll má další account
  • nelíbí :-X
  • Co se lidem na tom líbí? Trvalo jim půl roku než vydali HD textury... jinak když říkal, že jim dal týden na vyblbnutí, čekal jsem něco zábavnějšího než tuto blbost.
  • pani to je husty kdyz sme dokoukal video tak me to navnadilo Skyrim koupit ale bohuzel to co sme videl ve videu tam neni :/ a odmitam si to dokupovat formou DLC kezby to daly do hry patchem (ale tim padem by to neslo do konzoli???)
  • Všechno z toho je absolutní bomba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit