Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi, jak 2 lidem to jede, 8 ne, ale těch 8 jsou ty "kreténi, co píčujou" (cituji). Faktem je, že si Blizz myslí jakej je übervývojář a přitom neexcelují nikde. SC i Diablo, obojí jsou jen slabé odvárky starých pecek.

    A že jim prostě zlobí servery. Jo, to se od firmy, která provozuje prakticky nejhranější MMO dá čekat. Vůbec přeci nemohli čekat větší nápor hráčů, že?

    Problém je jinde - proč je potřeba, aby všichni hráli online? Aby nikdo necheatoval. A proč si ve svých hrách hráči nesmějí cheatovat? Protože by pak nefungovala aukce za reálné peníze, o které jde Blizzu nejvíce. Z každého obchodu bude mít procenta a penízky jen potečou.

    Vzpomínám, jak jsem nadával na online ochranu Ubisoftu. Sranda, Ubisoft je dnes pomalu nejlepší producent her.
    • Uz zase picujou? :D
      • Njn, psi štěkají a karavana jde dál...
    • Jo jo, Ubisoft vydává fakt perfektní nerecyklovaný hry bez bugů a problémů s připojenim... Jo, a taky s perfektní podporou!!!
      • Perfektní? Rozhodně ne. Recyklovaný? Ano, drží se svých sérií. A upgradují je. Diablo 3 je downgrade jak prase.

        Když mě u Assassina nebo Anno vypadne připojení, příjdu o online featury. Když u Diabla, příjdu o postup a nemůžu hrát. To podle mě rozdíl je.
        • Zahraj si AC2 a pak uvidíme. Ubisoft je průkopník týhle strategie. Že je to downgrade je tvůj názor. Taky se mi to nelíbí a ta aukce jak jsi psal je určitě hlavní důvod tohohle rozhodnutí.

          Ale stejně jako tobě vadí lidi, co píšou že ostatní jsou "kreténi co picujou", tak me zase vadí když někdo kvůli tomuhle odepíše celou hru.
  • Alex81
    Diablo: Lord of (t)error 37 *1*
  • Pro změnu mi to jednou hodilo error 73,pařbaaaaaaaaaaa *1*
  • Spades
    Já nevím co tady všichni QQujou :D
    Hraju celý den, hra spadne, jen když jsem ve městě, a dlouho nehraju (třeba sem se psem), což je logické, pak se do 5ti minut naloguju zpátky...

    Mám dojem, že je tady hodně hloupých lidí, co si zkopírujou místo hesla ty hvězdičky co se objeví v políčku Password, a pak se diví, že se nemůužou nalogovat, a semtam jim tam vyskočí hláška o špatném hesle, kterou ledabyle odkliknou, a snaží se dále nalogovat hvězdičkama :D

    Jinak lagy taky nemívám... Maximálně se mi laguje komp, nebo když sem tam dlouho nebyl, tak se to na chvilku trošku lagne, ale pak už to jede celou dobu v pohodě. Nechápu jak tady někteří říkají, jak jsou ty lagy tak strašně, až je to nehratélné... To je naprostý nesmysl.
    • Tak se zkus nalogovat teď, ty chytrolíne...
    • Tak to uděláme takhle... Já se teď budu snažit další 3 hodiny přihlásit a celý to nahraju. A vy? Vy se na to budete muset 3 hodiny dívat. Yes? :D
    • ok, zkus ted odlognout a nalogovat se zpet.
      • Spades
        Teď nalogovaný nejsem, takže se du nalogovat, a napíšu, až se naloguju.
        • Spades
          OK mrdám to :D
          Je pravda, že teď se tam nalogovat nejde no... Já mám holt prázdniny, tak hraju přes den :D

          Problém dneska bude ale spíš v tom, že tam blizz dal ten limit hráčů. Včera když sem dostával 37čky, tak když se objevila první zelená fajfka, tak stačilo počkat a nalogovalo se to samo. Teď to vyhodí hlášku plný server, což je novinka :D
          • zkontroluj si, jestli se nesnažíš nalogovat hvězdičkama :-P
            • Spades
              Neboj, to by hlásilo špatné heslo... Bohužel jsem na to příšel včera, když jsem se tak párkrát snažil příhlásit :D
        • No me se stridaji error 37 a error 73. A co tak sleduju reakce lidi z EU na chatech tak zdaleka nejsem sam.
          • Už sem to sem sice dával, ale neodpustím si toještě jednou :)) :

            Tohle je poslední stránka topicu Error37 (Přeji příjemné čtení, na 20 komentů/strana):
            http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4064636470?page=1385

            A tohle je docela vtipný video:
            http://indavideo.hu/video/Error_37_Error_3006_a_Diablo_III-ban
    • Kolik ti dali za tenhle lobbing? :D
      • Vrook
        Co? Jako já taky nechápu co všichni hrotěj. Hraju vždy s bezproblémovym lognutím a zadáním čísla z authenticatoru a za poslední tejden jsem měl odhadem tak 2-3 lagy, každej odezněl po zhruba 3 sekundách.
        Kdybych měl ty problémy, co tady všichni píšou, tak bych byl samozřejmě taky na*ranej, ale spíš nechápu, jak je můžou mít. Je blbost, abych měl takový štěstí, že jsem se pokaždý za posledních cca 10 dní nalogoval napoprvný, když se ostatní nemůžou lognout vůbec, ne?
        • Na to existuje jedno starý, ale výstižný úsloví: Sytý hladovému nevěří....
          • Vrook
            Tak ještě že jsem ten sytý. *4*
        • Odulin
          Ano máš štěstí a logujueš se ve správnou chvíli na správnym místě:) Brácha na druhym konci města teď taky jede a já tu kua čumim na blbej chybovej mesičbox.
      • Proč ... má pravdu, celkem v této hře problémy nejsou. Je nově vydaná a pár problémů se dalo čekat - Blizz na opravách pracuje. Zajímalo by mě co by si říkal na bugfest v Arma sérii :-)
        • Nic, protože bych si ji nekoupil ;) Tady remcám, protože to hraju a už druhej večer to prostě nejde!!! Přez den je to ok, ale třeba teĎ je to v ////
          • Hele já to taky hraju, ale když je problém, který se řeší tak dokážu počkat. Oni ty výpadky neplánovali, snažili se na to připravit (stress test), ale nevyšlo jim to. To že to okamžitě řeší je jen k jejich cti. A ohledně Army ... když ji miluješ není co řešit *1*
            • czlukas: To že při ostrém startu bude víc hráčů než při open betě, by předpověděl i zaměstnanec z chráněné dílny, takže to jako omluvu Blizzardu, neberu a už vůbec jim za tohle nebudu tleskat nebo je omlouvat, jako místní fanboys.
            • Spades
              Ty srovnávás auto, produkt který projde testováním (větší zátěž, než u cílového zákazníka) před uvedením do provozu s produktem, který se takto otestovat nedá (byl stress test, tak přidali servery, ale u plné hry bylo více lidí jak ve špičce na stress testu)
            • Aha, takže by sis koupil auto, kterému by občas vynechával motor, ale ty by sis říkal, že jim to "prostě nevyšlo" a jak jsou ti vývojáři skvělí, když pracují na nápravě. *15* Neuvěřitelný, jak jsou někteří lidi splachovací, pak se nelze divit co všechno si, díky vám, tyhle firmy dovolí...
            • Déčko sem si koupil hned v den vydání a to už je všeho všudy 16 dní. Tohle mělo být vyřešený do prvního tejdne od vydání. Tak sakra už jim nějakej čas běží WoW, tak tohle musej mít v malíku.
      • Spades
        No dali mi hru, a já jim za ni dal prachy O.o
  • DeDy
    Číňani mají posunutý termín nástupu do nové hokny.
  • Ze se nestydite tuhle trapnou, beckovou,strohou napodobeninu nazyvat Diablem, tohle je opravdu nejvetsi fail co, kdy blizzard vydal a na poli her od tohodle pseudostudia, bude daleko hure, jelikoz stado si to preje.
    • Veskoslav
      Jo taky si říkám, datadisk Sc II toho bude důkazem.......dej si hard na hlavu, studený, pomáhá to:)
      • Lepší hadr na hlavě než lejno v puse. *15*
        • Lepší lejno v puse než rozum v prdeli. Takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. Co tak nějaká konstruktivnější reakce na cizí příspěvek?
  • Veskoslav
    A po pravdě, v Blizzardu se to aspoň řeší (nevím, jak). Takový Ubisoft dělá mrtvého brouka dva týdny, po dvou týdnech mi konečně napsali, že to začínají řešit, po dalších dvou týdnech napíšou, že patch bude brzo. Jo jejich MRD sytém je dokonalý, všechny tyhle hry mám s crackem.
    • Je to sice pravda, ale to nic nemění na tom, že i tahle situace je pěkně na hov*o :-D
      • Veskoslav
        No to jo, ale tady je aspoň šance, že se tam dostaneme:-D
  • Aby to vubec za 2 tejdny melo jeste nejaky hrace :)
    • budem tam aj ja, pustím to raz za týždeň na hodinku, keď už som za to vyhodil také prachy, tak to snáď dajako dohrám :D
    • Veskoslav
      Já tam určitě za dva týdny ještě budu.
      • ..cekat az zkonci error 37?
        • Veskoslav
          Proč? Po třech dnech hraní mi vyskočil error 37, za 10 minut jsem byl zpět.
  • Veskoslav
    Error 37, ksakru:-D Po třech dnech hraní:) No nic kamarádi, zařadil jsem se do řady.
    • Já teda ještě nejsem doma, ale eu forum o tom píše docela dost... :)
      A víte co je zajímavé...v Koreii je snad za to padání připojení žalují...Prý to mají o dost horší než my tady a také asi trošku jinatší zákony...
      No, na foru se o tom jen píše, ale kdyžtak se koukněte sem: http://gamingbolt.com/the-fair-trade-commission-raids-blizzards-offices-and-launches-an-investigation
      Snad sem nepíšu nějakej hoax :-D
      • Veskoslav
        Korejci dokonce žalovali už kvůli Sc II, když je vyloučili z turnaje, protože je nepovažují za hráče, ale zaměstnance, co je živí:-D
  • Tak zase Error 37 *10* Takze vsichni zastanci servrove autetifikace vylizte mi p*****
    • ok jdu zkusit lognout
      • Tak na 6 pokus jsem ve hře
        • tyjo na patej mne to taky po minutovem zaseku prihlasilo dam hru a vyskocil Error 300008
          • Uz jsem se lekl, ze error 300008 vidim jenom ja ;-)
        • Tak to ses velkej kluk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit