Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Že by se to dálo hrát na gamepadu? *15*
  • Thorleif_cz
    Ovládání je stejný, přibylo jen pár butonků na levý liště (jak je autorem zmíňený v recenzi).
    Zajímalo by mě, co máš tím vylepšením na mysli? A to nemyslím nijak rejpavě.
  • To je dotaz asi spíš přímo na GOG. Ale chvíli jsem googlil a třeba u remasterovaný Broken Sword byl ke stažení k původní verzi (http://www.gog.com/news/broken_sword_the_smoking_mirror_remastered_is_now_on_gog_com).

    Těžko soudit jestli to bude stejný případ. Bylo by to ale fajn. Mám tam jedničku i dvojku a ještě jsem se k nim nedostal. Když jsem se dozvěděl, že bude Enchanced i dvojka tak si počkám na obě nový verze. Možná proto GOG i otálel s releasem jedničky - asi chce uvést obě verze najednou.

    Doufejme, snad tomu nic nebrání :-).
  • Robotron3
    Tak to musí bejt hodně velká prasárna mít problémy s opengl u prakticky 2d hry.
  • Thorleif_cz
    EE se prodává jako celek. EE patch pro hru z původní distribuce se jmenuje widescreen patch. A tím nechci práci Overhaulu shazovat. Osobně si velmi cením toho, že se kolem mé oblíbené série konečně pohly stojatý vody a doufám, že to touto reedicí neskončí.

    Právě ten příslib nového dílu mě dost hřeje u srdce. Moje zážitky a vzpomínky, který jsem načerpal v původní sérii nesmaže a může tak jen překvapit.
  • Jo nejspis paradni hra, ale nefunguje mi na PC ani notebooku. Maji problemy s OpenGL, co jsem cet tak to prestali resit protoze se nedohodli s Intelem a tim padem jsem vyhodil 20$....
  • ucho
    ne
  • Mají tyhle remastered edice stějné ovládání jako původní BG nebo ho již vylepšili?
  • Jak je to s remastrerovanými nebo enhanced edicemi, co se týče GOG? Je možné dostat k základní hře tyto verze za pomocí dalšího setupu jako v případě u her, když vyjde nový patch? Ptám se ze zvědavosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit