Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já toho o bednách moc nevim, ale pokud si ji majitel (NCP) nehlídá tak at se nediví že mu věci v ní uložené vybere kdejakej nýmand.

    Chci tím říct, že hráč nenese žádnou vinu pokud se takto chová, chová se totiž reálně. Vývojáři by měli místo psaní banů změnit umístění bedny nebo ji nechat hlídat a takové chování hráčů spíš ocenit neboť jim poradí co ve hře změnit.
    • Stačí jednodušší řešení a to svázat bednu s lokací. Když je slabej bednu neotevře a basta. Je to univerzální takže, kam píchnete bednu tam se nastaví odpovídající level a beztak to takhle synchronizovaný musí mít aby jim tam padaly věci z danýho levelu tak jediný, co by mohli přidat je tohle omezení.
    • zdeeneek
      Presne, kdyby vedle tech beden dali nejaky NPC na vysokym levelu, tak hrac se svou postavou na nizkym levelu ji nema sanci vybrat, protoze ho NPC sejme jednou ranou. Nebo to je nejaka pusta planeta kde se vali bedny nebo co? Jeste jsem to nehral tak si nejak nedovedu predstavit v cem je problem ...
    • Mluvil tady někdo na mě? :D
  • Ellendway
    Dostáváte xp za vybrané bedny?
    • co já vím, tak obdržení xp je ve hře SWTOR považováno za mírný exploit s možností banu na několik dní. Do příště je potřeba levelovat se přes in-game store prosřednictvím EA kreditů. Samozřejmě je možno na stávající stav vznést námitku, ovšem následovat pochopitelně bude ban.
      Máte už zaplaceno tento půlrok???
      • Ellendway
        Jde o to, že pokud se dostávají XP za loot bedny, tak to chápu, protože XP budou zvýšeny. To ale neznamená, že to nejde opravit do pár minut. Pokud ne, tak to nechápu a směji se.
        • Nedostavas xp za bedny
          • Ellendway
            V tom případě se musím smát... hodně smát.
  • Masa-san
    A udělit ban za vybrání beden aniž by loot porušil nějaké ze systémových pravidel hry,to je podle mě trestání nevinných a přesouvání zodpovědnosti na jiné, co hůř na své zákazníky!? *12*

    (Je tak obtížné omezit loot itemů lvlem postavy/loot z těch beden lvlem postavy/atd ... ?)
    • Ellendway
      Však to distribuuje EA. Co jiného čekat...
    • pro někoho ano, pro jiného ne. Záleží na firmě.
  • v té stupiditě není item označen jaký lvl ho muže nasadit ? a pokud nemáte dostatečný lvl nemužete to nosti ? okopčej s wowka všecko ale tohle ne ? nebo co ?
  • Uvazoval som nad tym, ale kym vyslo SWTOR som skusil Eve online...a zostal som pri tom, po 3-4 mesiacoch sa aj mesacne poplatky stanu bezpredmetnymi, clovek si zarobi dost obcasnym hranim, kto chce predlzeny trial (21 namiesto 14 dni) - napiste mi mail na risochras@gmail.com
  • A proč to jednoduše neudělaj tak, že z beden budou padat věci adekvátní levelu postavy? To si myslim snad neni tak programátorsky neřešitelnej kousek a hráči díky tomu nebudou nijak omezeni v tom, jak můžou hrát a vývojáři budou spokojení, že jim nikdo nenarušuje ekonomiku..
    • Zamyslel ses nad tím trošku hlouběji (a ti co ti dali pluska)? High levely by pak rabovali lokace pro nízké levely, kde by se za zlomkovou snahu dostali ke stejnému lootu jak v high level lokacích...;)
      • Tak ještě jinak, hráči by jednoduše z beden dostali maximálně věci adekvátní jejich levelu, ale když by to byla bedna pro level 20, šlo by zároveň dostat maximálně level 20 věc. Hráč na levelu 10 by ale dostal maximálně třeba věc pro level 15, ať to zase není až tak moc přísný..

        Samozřejmě, že nejlepší varianta je nechat každýho ať si dělá co chce, ale když už to chtějí autoři nějak omezovat, tak ať to udělají nějak systémově a ne tak, že za to budou lidi banovat.
    • Veskoslav
      Nevím, jak je to s bednami na té planetě,(osobně se tam vydám později, není čas na hraní) ale pokud po vybrání tzv. zminí, tak by mně jako 40 štvalo, že mi nějaké 20 vybírají krabice, i když jim z toho padají "pouze" věci pro jejich level.
      • Tak je myslim jedno, jestli to vybere dvacítka a dostane z toho předmět level 40 nebo ho vybere dvacítka a dostane level dvacet nebo ho vybere třeba čtyřicítka a dostane z toho předmět level 40. Tak jako tak ta bedna bude vybraná..

        Tady prostě platí kdo dřív přijde, ten dřív mele..
      • Masa-san
        No ty dvacítky by už tam v podstatě nic netáhlo, pokud by dostali to samé jako v jejich levelové zóně. Maximálně si udělají výlet po pamětihodnostech.
        A kdyby z nějakého důvodu stále preferovali tyhle bedny před úplně stejnými v jejich lvlové zóně, dá se to prostě udělat tak, že jen 40lvl muže vybírat bedny pro 40lvl.
    • Masa-san
      souhlas, není to nic převratného, všude možně se toto již dlouhodobě používá.
      • v mmo hře jsem to teda ještě neviděl a doufám, že nikdy neuvidím... :/
  • Veskoslav
    No moc bych nespoléhal na morálku lidí a podobné věci. Lidi jsou s prominutím prasata a kde jsou prachy, byť virtuální, tam je nejvíce nával. Jistě, najde se spousta slušných lidí, budu tvrdit většina, ale pak je tu pár oněch sviní, kterým je naprosto jedno, že by destabilizovali či něco podobného. Jim jde pouze o ně, nikoho jiného a když to hra nabízí, tak proč ne nevyužít a nejít si udělat "rýžové" pole na ithemech pro 40. Osobně bych planetu neuzavíral či nijak neomezoval, kvli pár lidem to nemá smysl. Ono je celkem potupné, když si o Vás potom píšou, že to či ono děláte a lidi si to řeknou a 20 s věcmi pro 40 je jaksi více než nápadná.
    • Aha takze kdyz lootnu bednu na 40tce tak jsem nemoralni prase ale kdyz to lootnu na 50 tak je to ok. Weird logic.
    • Kori
      S morálkou to nemá nic společného. Já třeba necheatuju ani v SP a snažím se hrát RP a ohleduplně, ale v životě by mě nenapadlo že lootování volně přístupných beden je proti pravidlům.
      • Veskoslav
        Tak já to znám v podobných případech z jiných MMO, kde se některé věci atd. určené pro vyšší level dali získat podobným způsobem zadarmo. Naopak, když si třeba skupina troufla na nějaké monstrum pro vyšší level, tak o tom se mluvilo, ale když jsi ukázal předmět, co máš z "bedny", tak se ti všichni vysmáli, co to jsi za trosku.
        • Kori
          Hm. Mé zkušenosti jsou takové, že pokud jste se dostali k lootu pro chary o 20 levelů výš (Tj promlátit se pro daný char extrémně těžkým dungeonem/koupit věci na trhu), tak byly stejně víceméně k ničemu (nízké atributy apod.) no a když ne, tak si o něm lidi řekli max to, že je děsně bohatý, děsně dobrý, či má štěstí. Zprvu vůbec nechápu jak je možné, aby se 20cítky lehce dostávaly k lootu pro 40cítky. Pokud je systém tak špatně nastavený, pak je to jasná chyba na straně vývojářů.
          • Veskoslav
            Chyba to určitě je, to máš pravdu. Chce to prostě čas.
  • Odulin
    Postavil bych se za hráče. Takovéhle případy by měli podle mě řešit tvůrci...prostředků a řešení je dost. No nicméně předevčírem jsem koupil a taky začal, tak jsem zvědav..hlavně pozor na bedny na Ilum.
    • Pro jednu až dvě si tam zajít můžeš, možná i víc, než dostaneš první varování *1* *1*
      • nevim jak vy ale ja tam jedu se napakovat a co nejvic to pude nez mi daj ten warning
        • Já bych z těch lokací s truhlami udělal open PvP zónu, to by bylo maso *1*
  • Pozor na ně příště dostanete ban jen za to, že jste zabili a lootly monstrum které bylo o pár úrovní výš. Biowar naprosto nezvládá, možná se do toho neměli pouštět a zůstat u toho jde.
    • Veskoslav
      Proboha to je naprosto něco rozdílného. Chápeš to vůbec? Ono je snažší vybírat bednu pro level 40 než zabít monstrum pro level 40. Shválně jestli ten rozdíl najdeš.
      • A oni, místo aby okamžitě přišli s nějakým řešením, tak si vybíjí svou zlost na hráčích. Kdyby čas, který věnovali banováním hráčů, raději strávili na opravou chyb ve hře, udělali by lépe. A to je podle tebe v pořádku? Kdyby opakovaně exploitovali např. nějakého bose, nebo by využívali chyb v grafice, terénu apod. ale tohle *11*
        • Veskoslav
          Nevím jak ty, ale mně se v životě nepodařilo zabít bose na 40 s věcma pro 20 a 20. Třeba ve 4Story(relativně zadarmo MMO, slabší grafika, ale silná CZ komunita) to teoreticky šlo, když jsi měl maxiálně zlepšené věci a ithemy, ale to by tě vyšlo pomalu na malé auto, aby jsi je mněl. Tudíž je mi mnohem milejší, když někdo zabije montrum 40 (bosse sotva) než když vybírá krabice, což umí i cvičená opice.
          • Do vlákna už to nešlo. Proč do toho motáš pořád ty levely? Jsi natvrdlý nebo co. Já tu jen porovnávám exploit bose vs. lootování truhel (ke kterým má každý ve hře naprosto volný přístup). O levelu nepadlo ani slovo.
          • Tobě je tedy milejší, když někdo zabije díky exploitu bose (a pak se tím občas ještě chlubí jako "first server kill") než to, že někdo lootuje nějaké přitroublé bedny? No tak s tebou bych nechtěl být na serveru.
            • Veskoslav
              Nikdy jsem nezažil, že by 20 zničila 40 bose. A to jsem hrál dost MMO. Ty si snad zažil?
      • Jenom bych dodal-opakovane vybirat a nereagovat na varovani. Nedostal ban pri prvnim zjisteni ze to delal.
        • Ano, to už je zase věc druhá.
    • Haha, to je fakt, z té potvory ti taky vlastně padne loot, který je pro vyšší level než tvůj aktuální *1*
  • Kori
    No to je teda solidní kravina... Ban za to, že jsem lootoval něco v lokaci, kde můj level nemá co pohledávat? Uff... pokud se se svým charem k lootu dostanu, tak si můžu lootit co chci. SW:TOR jsem nehrál a tak netuším, jaký je tam systém, ale pokud nechci aby se určité levely dostaly k lootu pro mnohem vyšší, tak k němu neudělám tak lehký přístup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit