Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslal jsem mail Square Enix, jestli nechtějí zvážit pomoc Stoic games, Square totiž mají titul SaGa, co když půjde Kings příště po nich?
    Pomocí by si udělali pěkný jméno jako "Ti co pomáhají Indie developerům" a na soud by stejně nedošlo, protože Kings nemají koule na soudní při s větší firmou, trademark na slovo "SAGA" jim ještě neschválili.
    • Square mají starosti sami se sebou, ale tvá starost je chvályhodná každopádně.
    • Já bych napsal společnosti SEGA, zda se také necítí ohroženi.
  • Citace z Rockpapershotgun. King jsou ještě vychcanější než by si jeden myslel, ale podle všeho mají smůlu, pokud se toho ujme rozumný soudce.

    "King have certainly attempted to trademark “saga”. But they haven’t succeeded in doing so. The mark is currently in the status “SUSPENDED”. You can look through the history of their attempts to claim ownership of the word since 29th November 2011, here. There’s a whole bundle of legalese in there, but the short of it is, they don’t have it. They do have marks for specific game titles like Candy Crush Saga, Bubble Witch Saga, etc, and with repeated use of “saga” in their trademarks, they appear to be arguing that other games using the word “saga” are therefore confused with their own."
  • Hlavně že King v těch svejch blbostí používá slova jako Pet, Rescue, Heroes, Farm, Bubble, Witch apod. *7*
  • solearis
    Reakcia firme zaslaná. Dúfam, že keď dostatočný počet ľudí zareaguje správne negatívnym spôsobom, tak sa ľudia vo firme King uvedomia a odvolajú tento nezmyselný súdny spor.
  • Kallessin183
    Prachy hýbou světem... bohužel. Už se těším na soudní spory, až si někdo zaregistruje THE *4* *4* a bude se soudit s půlkou herního průmyslu.
  • Vitekb
    To už tu jednou bylo. S Bethesdou a slovem Scrolls.
    Takže doufám, že asopň zde ktomu souboji v Quake dojde. *3*
  • maros.goc
    sv*ne sv*nske zasvin*ne!!! poslal som im pekny mail ;)) ...tych hier so slovom Saga je milion, to chcu vsetky zalovat? :) ...su to sv*ne hnusne! obyvkle sa taktko nevyjadrujem, ale impotenti ktori sa snazia takto pokrytecky ryzovat a obmedzovat kreativitu nejakymi pochybnymi sv*nskymi zakonmi mi neskutocne piju nervy...
  • jmenuji se Jan, můj otec byl Jan a můj syn se bude jmenovat Jan. Takže si můžu nárokovat Jan jako rodinný trademark. Každý Honza ať mi pošle tisícovku nebo ať se nechá přejmenovat, jména jako je Ředkvoň nebo Tykvovník jsou ještě volná... prostě absurdita. Bohužel tohle hrabaní na vlastních písečcích je důvod, proč jako lidstvo ještě nekolonizujeme vesmír.
    • Kozy
      Stejně tam neni nic k vidění, na Zemi je nejlíp.
  • Penězuchtivý sv*ně, vím, že si to ani nepřečtou, ale poslal jsem jim v mailu, co si o nich myslím.
    • Nikdy jsem podobný hate mail nepsal, ale tohle je už natolik absurdní, že jestli ten soudní spor vyhrajou, tak si jako lidstvo nezasloužíme nic jiného než vymřít.
  • kostejnesmrtelny
    Google -> DDoS attacks for dummies -> Search


    Parchanti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit