Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší hra roku 2011? Vůbec, to je Battlefield 3 *5*
    • Vsichni vime ze to bude Uncharted 3 *4*.
    • Bude to propadak, zakulisni informace to naznacuji.
    • Generalmagor
      Co sem kur*a cpeš BF3?? Táhni.
  • bohajeho... "Rage dostal moc!" "Batman malo!". Udelejte si ctenarskou recenzi a dejte si tomu treba 15/10... . Jinak na hru se moc tesim, prave hraju Arkham Asylum (steam) pecka...
    • Konečně rozumnej koment. Díky
  • Trol.diskuzni
    Co tady řešíte - 10ku prostě dostal Duzex, protože to měli redaktoři zaplacený, aby si to vůbec někdo koupil... *3*

    Takže i kdyby byl Batman sebelepší, těžko může bez tučných dotací splnit rovnici 10 = cash. *5*
    • Generalmagor
      wtf?
    • Hairy_Ass
      Tuzex? *7*
    • Erien
      Co tady děláš když je to tak hrozné a podplacené? Můžeš jít a založit svůj vlastní web, kde můžeš udělovat svoje nezkorumpované hodnocení. Ty budeš mít klid a tady na diskusi bude o deb*la míň. Výhodné pro všechny.
  • Já už jenom koukám kdo má nejvíc mínusek.. Ty jsi prostě populární *15* *15*
  • Games by mělo zavést půlky, pokud autor nechtěl dávat 10, tak 9 je podle mně zase "málo". Tohle je ideální hra na 9.5/10
    • idealni je si precist recenzi a cislo brat jen orientacne ;)
  • Nevím co se recenzentovy nelíbí na predator modu? Ten neomrzel ani v jedničce.

    10/10 GOTY 2011
    • BoB.2
      Jde o to že v něm strávíš většinu času hraní abys něco vyděl teda co si pamatuju v jedničce
      • jesusek
        To je detektivní mód. On myslí stealth pasáže. Pokud se nepletu.

        A s Martinem musím souhlasit, že už v jedničce to byla asi nejslabší část hry. Na Arkham City se už ale nemůžu dočkat a je mi jedno jestli dostalo 1,2..,9 nebo 10/10. Jináč by mě zajímalo, jestli nám ve hře připraví zajímavé momenty taky Scarecrow jako v jedničce. *4*
        • naopak: http://spokojeny.blogspot.com/2011/06/batman-arkham-asylum.html
      • mluvíš o něčem jiném...Predátor mód je steatlh část hry, kdy se pohybuješ po chrličích a likviduješ tiše nepřátele
        • BoB.2
          Aha sry tak to mě nevadilo to je v pohodě *5*
  • jindra.veliky
    *1* nejdriv meleta o tom jak se vam nelibi kvalita portu RAGE a ted tvrdite ze to nehrozi u batmana?

    mozna jsem dite ale nejsem hlupak *16*
    • Bohuzel uz tam ty minusy jsou ://
    • fallout
      Jindro to vypadá nadějně, ještě jeden hlas a máš svůj prvni komentář bez mínusek *3* BTW: tak bohužel, ještě si budeš muset počkat...
      • Jindra tady neni na soutez v popularite, cerve! ; D
        • To se obávám že by tady moc nezabodoval :D
    • RavenHolm
      "mozna jsem dite ale nejsem hlupak" Odvážné tvrzení:)
      • Ringwraith
        A také s největší pravděpodobností lež.
    • BoB.2
      Protože jsou to dvě rozdílné věci optimalizaci RAGE sprasili (do tetka čekam na PATCH kterej me spraví grafiku) u batmana to nehrozí jednou už vyšel a změny byli minimální.
    • Ringwraith
      Jindro, brácho.
      Batman Arkham Asylum mělo skvělý port. U Arkham City se nemáš čeho bát.
      • Shodou okolnosti usem si vcera poridil batmana arkham asylum na pc. Hral jsem ho uz na ps3 a hodnotil maximalne: http://spokojeny.blogspot.com/2011/06/batman-arkham-asylum.html

        Z te pc verze jsem ale strasne zklamany. Za prve to vyzaduje priserne windows live ci jak se to jmenýje a take to ovladani na klavesnici je desive. Zbytecne utracenych 6€. Jak se blbe hraje fps na gamepadu, tak se blbe hraje batman na klavesnici. Jde to, ale dre tom
        • Jediný problém je, že to prostě neumíš.
  • Batmana dabuje ten stejnej chlapik, co minule?
    Samotnej jeho hlas mi ani nevadil, ale ve spojeni s tema imbecilnima replikama, co mu vkladali do huby, a tim ultranamachrovanym tonem, mi nektery jeho vyzblepty zpusobovaly obtisk dlane na cele, a zkazenou naladu.
    To byl teda fakt des. "Did they succeed?" "Bah! Oh course not! Its me, remember?" Fakt napreshubu.
    Ja jsem teda asi batmanovskej kacir, kterymu se zdaleka nejvic libi to soucasny Nolanovo pojeti. Ale zkratka me zajima, jestli je v tyhle hre batman zase takovejhle trapnej überfrajer.
    Podle me to kazi nejen sziti s postavou (sam jsem o fousek mensi überfrajer), ale i nejaky napeti. Komiks nekomiks...
    • blixa
      Jo, Batmana zase namluvil Kevin Conroy, jako v jednicce. Ty repliky o kterejch mluvis pochazej myslim z toho Riddler's módu a ve dvojce jsou taky.. Ale tam je to spíš nadsázka imho - přímo ve hře je takovejch okamžiků minimum - nebo me to alespon nejak neprislo.
      • Ne - to co zminuju byly normalni pribehovy (pa)dialogy. Pritom v jinejch chvilich bylo AA napsany na pomery her dost dobre.
        Samotnej batman mi ale dost vadil - v lepsich pripadech byl nijakej, v horsich kycovitej namachrovanej ultrakladas, umocnenej na patou, a obranej o jakykoli jiny charakterovy rysy (krom "zlocinci, treste se") : / Mozna to patri ke klasickymu pojeti batmana, ale pro me to je odstrasujici priklad napsani, a "zrezirovani" charakteru.
        Tady to asi (?) bude podobny, ale urcite si tim nenecham skazit pozitek ze skvely hry. Stejne jako v Asylu.
        • ///delete

          ...prihlasenej vlastne muzu editovat : D
  • skvělá recnze, skvělá hra. Ale v tom velkém počtu superlativ nechápu, proč jste tomu nedal desítku. Budu hrát pc verzi a těším se na videorecenzi....
  • Jedine 10 a to sem to ani nehral ;) PC verze bude urcite za 10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit