Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle recenze jedna z nejlepších her roku, ale známka jen o bod lepší než rozporuplný Rage, trochu divný, ne?
    Rage 6, Batman 9 by sedělo mnohem víc a ještě odpovídalo těm slovním vysvětlivkám známek , co tu máte.
  • Proc se recenzují verze pro různé platformy dohromady?Je tam napsáno PC,XBOX 360,PS3.Copak PC verze bude naprosto stejná?Co vím tam se může u PC do výsledné recenze může projevit ovládání,grafika a optimalizace.To jsou nejběžnější úpravy z konzolí na PC.
    • sleepless
      Recenzovana byla X360 verze, je to jasne uvedeno. Ze plati hodnoceni i pro ostatni platformy, je neco jineho. V textu je uvedeno, ze az vyjde PC verze, tak udelame videorecenzi.
    • BoB.2
      Myslím že změny budou minimální.
      • jindra.veliky
        jako třeba při konverzi GTA IV?
        • Abych pravdu řekl tak jsem recenzi na GTA IV zde nečetl.Je to ale dobrý příklad.Na PC to zpočátku fungovalo různě....Je sice pravda jak psal BoB.2,že očekává minimální rozdíly.Ale mne osobně i drobnosti ovlivní výsledný zážitek.Někdy málo jindy dost.Třeba když jsem hrál Oblivion tak mne vadilo jak velká jsou písmena a menu hry.Přece hráč PC nesedí několik metrů od obrazovky jako v případě TV.Nebo samotný pohyb a styl menu hry je jiný když má člověk třeba XBOX ovladač a nebo myš.
          -To,že by vyšla PC recenze později tedy kolem data vydání PC verze mne nevadí.Lepší než konzolová recenze dříve a PC video recenze zase pár dní po datu vydání.
      • Tedy je to prostě proto aby byla práce jednodušší.To chápu.
    • Jenže to by byla recenze o měsíc později.
      • jindra.veliky
        takze misto toho to zrecenzuji aniz by to hrali? *11*
        • BoB.2
          Dobře tak si přičti lepší grafiku co to bude mít na PC a dej tomu 91/2 z 10
  • Odulin
    Prostě pařba jako sviň *3* Užívám si to.
  • 10 se přece schovává pro "úžasné" Battlefield 3. Proto v hodnocení to "Nejlepší hra roku 2011? Kdo ví..."
    • Ten spíš dostane cenu za nejvíc přehypovanou hru.
      • Ringwraith
        Ale co pak zbyde pro Skyrim?
        • Druhý místo taky pěkný. Na Battlefield totiž nemá.
  • H4wk
    Len 9 ? Hm..
    • michaliuz18
      9 je akurat pre tuto hru :) nech je uz na pc a hybám do obchodu :)
    • Prosímtě, i hra s hodnocením 5/10 tě může skvěle pobavit, takže nevím o co ti jde.
      • H4wk
        Ide mi o to, ze by sa malo poupravit hodnotenie na tiscali, 9 je malo, 10 je vela, 9.5 je akurat.
        • Ringwraith
          Sorry, ale osobně nevidím rozdíl mezi 9 a 9,5.
    • Jn, 9/10 je fakt strašně málo....To asi nebude nic moc hra, když to nedostalo desítku...
      • (Šlo o ironii, kdyby nááááhodou někdo nepoznal) BoB.2@tiscali.cz: Vážně? A je známo, kdyby to mělo bejt hotový?
        • BoB.2
          na jednicku trval překlad mam pocit něco přes pul roku,hra musí hlavně vyjít aby se na to mohly vrhnout. *4*
          • Aha, já myslel, jestli třeba nezískají podklady ještě před vydáním, jak to tak někdy bejvá. Škoda, snad to v en zvládnu :D
    • BoB.2
      Jenom 9/10? Si dělaš srandu to je bombasticky hodnocení jsem jenom rad že už se chystaj lidi na překlad tehle skvělé hry *3*
      • Ringwraith
        V dnešní době je stupnice hodnocení posunutá a začíná sedmičkou.
        0-6 = totální sr4čka
        7 = sr4čka
        8 = průměr
        9 = dobrý
        10 = skvělý
        • Já mám teda jiný názor. I hry, které mají 6 nemusí být strašné- viz Duke, který mě i přes hodně chyb celkem bavil- grafiku neřeším. Taky 7 hry mohou být skvělé jako PES nebo Alpha Protocol, který měl hodnocení taky velmi nízko. hey 8 mohou být hotové klenoty ze straší doby uvedu třeba Max Payne 1 i 2 který na ty 9 prostě (je mi záhadou proč nedosahoval. Z dnešní doby bych uvedl Dead Island nebo RAGE ty jsou taky skvělé, když z nich odstraníte chyby nebo pro mě absolutně zatím skvěly (ppořád ho hraji) Alan Wake. 9 Mají úplně skvělé hry které jsou kandidátewm na hru roku: Infamous 2, Gears of War 3, Forza4, nebo právě možná Batman i když hodně z těchto her by si zasloužilo 10. 10 Hry by měly být takové které se Vám zaryjí do paměti na hodně dlouho a to je pro mě z nedávné doby Uncharted 2, Mass Effect 2, Heavy Rain, God of War 3, Deus ex: HR, nebo možná i ten Alan Wake. Zdá se mi že 10 se rozdávají málo a takové hry jako ME, GoW, nebo HR by si ji zasloužily- na tiscali dostali 9. Vždy by se našli rýpalové, kteří by říkali, že ta hra na 10 nemá, ale obecně si myslím, že se s hodnocením 10 moc šetří. závěrem bych chtěl říct, že 7 hry určitě nejsou špatné, 8 hry můžou být skvělé a devítkové jsou v mnoha případech legendy, takže tvoje stupnice není na místě. Je to můj názor každý má jiný, ale většina z Vás by měla souhlasit s tím, že 10 her je opravdu málo- mělo by jich být více.
          • Duke byl proste jen spatnej. Mozna kdybych prekonal odpor a hral ho dele nez pul hodiny ale to co jsem si zkusil bylo tak priserny ze to byl hodne rychlej uninstal.
          • Ringwraith
            Sorry jestli jsem nebyl dost jasný, ale já to myslel jako konstatování stavu se kterým také nesouhlasím. Prostě stupnice se dnes uvažuje špatně. Původně jsem reagoval na to, že "devět je málo". Devět je málo možná podle té pokřivené stupnice, kterou jsem popsal výše a která chytá právem mínuska. Já s ní také nesouhlasím.

            Takže tento dlouhý referát jsi napsal možná zbytečně, protože já mám stejný názor jako ty.
            • Nevadí já píšu dlouhé texty rád :D. taky bych řekl, že pokud má dnes hra 7 tak si lidi řeknou, že je k ničemu a pokud má 8 tak není nic extra. Boužel je to tak ale není to pravda. Pokud máme stejný názor tak sem za to jen rád, ale stejně si myslím, že více her by si zasloužilo 10 (HR, Mass Effect2) nebo 9 jako Alan Wake, protože potom si hodně lidí myslí že ty hry nejsou úžasné. Redaktoři by si to měli uvědomit a dávat Buď více vysvětlivek nebo lepší hodnocení skvělým hrám. Nejlepší ale je když se člověk podle recenze moc nerozhoduje- udělá si vlastní názor na hru až si jí zahraje a poté až porovná názor s tím v recenzi, ale neřídí se jim. Protože mnohdy s recenzemi nebo s hodnocením nesouhlasím. Holt každý má jiné priority.
        • BoB.2
          Pro mě je 9/10 maximální hodnocení 10/10 je jen opravdová vyjímka označující opravdu něco vyjimečného *5*
          • Tka proc pak 10/10 dostal deus ex?
          • Ringwraith
            Ano, já souhlasím. Jenže uvažování stupnice je prostě posunuté. Možná ne až tak, jak jsem napsal já, to byl extrémní případ, ale v dnešní době prostě 5tka neznamená průměrnou hru, ale špatnou. 6tka taky znamená špatnou, aspoň v myslích běžných čtenářů. A tak by to být nemělo.

            Takže devítka pro Arkham City znamená skvělou a perfektní hru.
            Desítka by měla být rezervovaná pro revoluční počiny o kterých se bude mluvit i za deset let. Pro hry jako Deus Ex, Ocarina of Time, Super Mario 64 atd.
        • Naprostej souhlas ;)
  • Hm devitka, tak to by se na ten kupon ke stazeni od Nvidie kupec najit mohl?!
  • Technická stránka hry je skutečně tragická. V dnešní době bych takhle hnusný textury čekal jen v "novým" Call Of Duty.
  • Uz se nemuzu dockat 18. 11. kdy to konecne vyjde na PC *14* Kolektorka na PS3 my dosla vcera, tady je par fotecek s moji kolektorky https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=e9c3fda87f&view=att&th=133270043393d987&disp=imgs *15* Tu blu-ray kolekci STAR WARS na konci si nevsimejte *1*
    • mě steam hlásí 15.11. ;-)
      • To se jeste zmeni, jak je na steamu dobrym zvykem (.
      • Me zas esop s ktereho to mam predobjednany hlasi 18. 11. *15* Asi na steamu to bude o par dni driv, kdo vi... Ja mam predobjednanou krabicovku.
    • Sry dal sem blbej link *15* Tady je spravnej link --> http://www.ulozisko.sk/450258/BATMAN_ARKHAM_CITY.zip <-- *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit