Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Já jsem takřka maximálně spokojený a upřímně nechápu ty nadávky na to, že je to dost podobné Arkham City...lidi tu nadávali a doufali, ať to nezkazí a ať to má arkhamí tvář. A přesně to jsem dostal! Jinak mohu říkat mnoho pozitiv - délka hry je poměrně solidní, hudba je krásná, atmosféra pohlcující, nový dabéři mě velmi potěšili(!), příběh je super a neuvěřitelně mě dostal Joker, který byl fakt morbidní! Souboje s bossy mě hodně bavily a hra celkově mi přišla o něco těžší než hry předchozí.
    Ale přesto mám pár výhrad: rozjezd je takový hrrr a přesto dlouhý ... zvuky při mlácení jsou takové duté a oproti dunivému a mohutnému zvuku z předchozích her to zní suše ... batcave je nevyužitá ... riddle se pořádně ještě nerozjel a docela bych ho uvítal ve větším množství (scanování jeho hádanek mi hodně chybí) ... nové gadgaty nejsou nové, ale vlastně staré, akorát místo např. freeze granátu máte granát, který vám udělá nějakou hmotu, ale jinak to je úplně to samé ... pak bych našel pár dalších drobností, ale nestojí moc za řeč...
    Pro mě je hra hodně příjemným překvapením a dal bych ji velmi dobrých 8, s tím, že Arkham serii to nedělá ostudu, naopak je to více než důstojné a jsem prostě spokojen...
  • langustyn
    Pro mě, po 2 hodinách, mírný zklamání... Je to stejný jak City, ale zabugovanější :( S tou 7čkou souhlasím. Jinak graficky mě to ze začátku překvapilo, interiéry jsou fakt pěkně nasvícený, ale jak jsem se dostal do exteriéru, tak je vidět spousta odfláknutejch věcí.
    No jsem zvědavej na čem dělají Rocksteady.
    • cumpi3
      Zpočátku jsem byl taky na sedmičce, ale poté hra dostane strašný koule...já to dohrál na jeden zátah *1*
  • S recenzí souhlas / nesouhlas.
    O tom, co je psáno v prvním odstavci a geniálním systému soubojů nemůže nikdo pochybovat.
    Jinak příběh je podle mého názoru lepší než v předchozích dílech a souboje s boss jsou opravdu povedené ( takhle jsem si je představoval ). Zejména deadthstroke je fajn :).
    Co zamrzí je fakt, že je to prakticky stejné jak předchozí díly ... trošičku lešpí grafika než v AC. ale jinak žádná změna.
    Za mě 8/10 a příští díl od rocksteady očekávám opravdu přelomoví hlavně co se týče grafiky a především snahu vytvořit trochu "živoucí svět", protože ulice gothame city jsou opravdu mrtvé. Žádná doprava, žádný civilisté .. prostě nic, ale to bych chtěl od hry asi už hodně :). Tak snad někdy příště, ale hra je to opravdu fajnová ;)
  • je to rovnake jak asylum a city..ale mam v ppp....vobec mi to nevadi :)
  • Preco Rome 2 ktory przni seriu omnoho viac dostal 9 ????? A dostojne pokracovanie jednej s najlepsich akcnych hier dostane len 7? Nevadi mi to len chcem povedat ze mame zas dalsi priklad preco sa neda verit recenziam.
    Alebo je to len v tom ze Rocksteady nemastili vrecka tak ako CA??
    • LOL niekto tu odstranuje komenty?? zeby naozaj zasah do ziveho Ringman????
    • Ristoro
      Přesně tak. Stejný případ tu byl s AC3. Už jsem to tu psal. Ta hra byla zabugovaná, ale byla solidně hratelná na rozdíl od Total Waru II. Co se týče nového Batmana, tak je pravda, že chyby mohli spravit, ale hře, která má vynikající příběh a hratelnost to klidně odpustím. Za mě 9/10.
      • prudislav
        no on je ten batman tou zabugovaností dost blízko právě rtw2
        • Ristoro
          Jako nevšiml jsem si, že by mi to místy běželo na 5-10 fps jako TW II. V zabugovanosti a optimalizaci TW II nemá momentálně soupeře.
          • prudislav
            empire,shogun 2 i napoleon an tom byly při launchi hůř
        • No u mna zatial v ziaden bug. To Arkham City - 2x corrupted save problem.
      • 9/10
  • Noveho Batmana som vyfasoval zadara ku novej grafike a tak som ho skusil. Nooo zaba je to dobra hral som este asi len nejaku hodinku a skoncil som po Crocovy ale ze som sa pri nom fajn vyblaznil to musim povedat rovnop a ked som sa vratil do Bat jaskine a vydel som kto ma este caka tak nemozem povedat ze by som sa netesil. Ale povedal som si ze si to dam pekne poporiadku takze asylum uz hram a potom city a nakoniec origin. Snad dovtedy bude aj cz
  • michaliuz18
    prva grygarova recenzia po dlhom case s ktorou suhlasim, na tej hre mohli troska viac pracovat vela veci je odflaknutych, a posobi to ako dlc na AC , ale inak fajn :)
    no ono by sa to dalo povedat ze v assaaasssiiinss creed tiez kazdeho nebavi skakat kazdu novu hru do sena :D
    trilogia by batmanovi stacila
  • maros.goc
    "Zdlouhavé a ubíjející souboje s bossy tou výzvou opravdu nejsou." ...ale však sú skvelé!!! :)
    • Ristoro
      Taky se mi líbí. Hned souboj s Deathstrokem je strašná bomba na pohled.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit