Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Lidi, je to Bf. Už v 1942 se dělaly kousky, které s realitou mají asi tolik společného, že Jack je učitel češtiny. Jako pokud čekáte realitu včetně autentických zbraní atd, tohle není hra pro Vás. To je Verdun. Ne Bf1. Tohle je jenom pokračovatel série, co občas objeví realitu, ale jinak se posadila na hlaveň tanku a střílí růžové poníky. Navíc byla otevřená beta, kde jste si snad mohli ověřit, jak se to hraje. Pokud očekáváte realitu, realismus, tak Verdun. Tohle je čistá arkáda, která má pár realisticky zpracovaných věcí zabalených do nádherné grafiky, ale tím to asi končí. Jestli jste očekávali to, že se budou držet historie, pušky opakovačky, 5% vojáků se samopaly, kulomety, rychlost tanků do 10 km/h atd., tak jste byly docela naivní. Beta ukázala, co je hra zač a pokud někdo čekal Verdun, co si to rozdal s Battlefronten a vyjde z toho Battlefield, tak zákonitě musí být zklamaný.
  • WTF?
    Totalbiscuit k singlu: "You are a super-hero nonsens... and the game is full of it... it is complete waste of potential"
    • "I am a Space Marine" hahaha ten to zabil *1*
      • Tenhle je lepší "DICE neselhává ve vyobrazení první světové války v mnoha jejích podobách"
        :-))
    • no a pak se divíme proč se zdejší recenze nedají brát vážne...
    • Neměl už dávno zkapat?
    • TheGGG
      on ještě žije---?
      • Nejdříve se tu ze sebe uděláš pitomce, který nerozumí slovu autenticita a teď přeješ aby člověk s rakovinou umřel, jsi klasický klávesnicový válečník, kterej by nikomu v reálu nic neřekl do očí, protože na to nemá.
        • TheGGG
          LoL, ty jsi ten hejhula co neví co znamená autenticita? Pěkně střídáš nicky... Jinak ten brit mě je úplně ukradenej, rakovinu má spousta lidí, ale jak to není celebritka nikdo se nezajímá a upřimě mu to nepřeju, jen jsem se ptal, protože říkal že už přestane dělat videa a eště očividně pokračuje
    • To jsem zvědav co řekne na nové Call of Duty...

      Totalbiscuit má zvláštní kouzlo ti hru nedoporučit, ale když to takhle půjde dál, tak nám už nic nezbyde. Ledaže by ten cynicalbrit udělal něco sám. Každopádně se pohybuje mimo hype-train, což jej poměrně dost zdobí. Já jako ne-gamer si rád poslechnu sem tam tu zdravou selskou kritiku na hru, kterou bych třeba prolomil prokrastinaci.
    • Zdenda666
      Kdo to je ?
      • TheGGG
        takový hater co si založil youtube kanál na tom, že na vše nadává a retromilníci mu to žerou...
        • Zdenda666
          Kousek jsem si poslechl a pak ještě ten závěr.
          Když už takoví experti co kritizují, ale nedokážou navrhout nic lepšího.
          Nebo jak by měla vypadat kampaň ? Jakože každých 10 minut bychom měli umírat, protože to tak tehdy bylo ? Co takhle rovnout zakempit tak hodku v zákopu pak vyběhnout a hned umřít.Ne ?
          Ne nikomu se nezavděčíš.
          • ale nekritickým konzumentum se zavdečíš snadno *3* mimochodem tam navrhuje jak by kampaň mohla vypadat.
            • Zdenda666
              Navrhuje, ale jen málo kdo pochopi, že to prostě jinak nejde popřípadě jde, ale lepší to prostě nebude.Poslouchat to už nebudu, ale i kdyby to někdo udělal jak navrhnul tak si stejne zase něco najde.Je to pořád dokola.
              Nikdo neudělá kampaň, kde budeš pořad umírat a switchovat vojak po vojákovi.Nikdo neudělá kampaň kde je dohromady 10 nepřátel, protože to bude buď krátké nebo moc dlouhé, stejně jako nikdo neudělá kampaň s hromadou cut scén.V každe single hře si hrdina.Tak to prostě je tak to bylo a bude.
              Zrovna sem tam měl puštěnou tu část jak byl v letadle a strašně ho štvalo, že je nezničitelný atp.
              Red Baron byl hrdina i když ve finále umřel tak tam prostě udělali taky někoho takového a to snad není špatně nebo ano ?
        • Rekl konzolista, hrajici v 640x480 upscalovanym na 720p?
          • TheGGG
            to hrají tak leda retromilní anonymci jako ty...já mám doma kromě konzolí i PC s gtx1070 a i7 skylake, na kterém si dávám BF1 na ultra s 60fps. Ovšem nemám problém si zahrát i luxusní exklusivity na konzolích... ty budeš ale nějaké malé kiddo, co má PC co utáhne sotva Dotu a YT, na kterém závistivě koukáš na jiné lidi s lepším PC...
            • TheGGG
              děda...
            • sranda že nadavaš do kiddos zrovna ty kteremu to koupil taťka.
            • TheGGG
              nemám, mám locknutý fps na 60, protože stejně už nevidím rozdíl mezi 60fps a 100fps... v-sync zapínám vždy...
        • až vyjde total war nebo wargame na konzole a bude osekané na kost, taky se ti budu posmívat že jsi retromilník.
          • TheGGG
            a další komentář ze zlatého fondu bobových blbostí... jak remcání toho brita nad vším souvisí s konzolemi...? Rozhodně nijak, protože na konzole vychází spousta neořezaných luxusních exklusivitek nad kterými PC only tardi jako ty mohou jen závistivě slintat, viz RDR a doufejme i RDR 2. Mě je to jedno, já si klidně zahraju na svém novém PC s gtx 1070 a i7 skylake a pak si zapnu ps4 a xbone...
            • TheGGG
              to je pokud vím každého věc, co ho na hře baví, navíc jaká hloubka u total waru, však to hrajou aj důchodci...
            • aha no ja myslel že te na tom zajímají ty strategicke možnosti a hloubka. dobre vedet, co jsi za hráče
            • TheGGG
              špatně, total war schytal hate kvůli spoustě věcí a mimo jiné i kvůli překopaným mechanizmům... jinak ať si total war klidně ořežou, já to hraji hlavně kvůli pohledu na epické bitvy a né kvůli deep hratelnosti... a wargame je jedna z těch her pro militariky ala arma, o kterou stejně davy nemají zájem. EA by nikdy takový titul nevydalo a ani to nidko nemůže čekat
            • ok tak upravím otázku, kdyby vyšel Total war exkluzivne na pc a orezali by z toho 90% obsahu aby to zpristupnili širokému publiku, jiste by se ti to nelíbilo.

              Takže pak by jsi i ty byl staromilec. Takže jsi pokrytec. (btw rome 2 schytal hate kvuli bugum ne kvuli hratelnosti). Tady tohle není z me strany reakce ani tak na Battlefield, jako na to, že podobne hazíš všechny do jednoho pytle i u jiných her, treba u rpg.

              Jinak jsou mi konzole i RDR u zadele není to muj šalek kavy když budu chtít klidne si tu konzoli koupím. (i když by mi tam vadilo hlaven tech 30 fps)
            • TheGGG
              totiž né každý bobánku si potřebuje boostovat ego tím, že se bude týdny učit milion kombinací kláves, jen aby rozjel tank...
            • TheGGG
              Nice tráj bobánku, teď si hraj jak je RDR jednoduchá konzolovka, škoda že po tom s brekem ještě dnes tolik PC master race prahne... a tvá otázka je kompletně mimo, wargame a total war jsou strategie a na konzole by nikdy vyjít nemohly, nemluvě o tom, že PC exklusivní total war schytává kvůli posledním dílům (ne total war warhammer, ale kvůli těm starším jako ROME II) dost hatu, takže ta pc exklusivita žádnou zárukou kvality není. Jinak BF1 není ořezán kvůli konzolím, ale protože takový byl BF vždy a lidé ho tak chtějí... kdyby z toho udělali druhou armu, tak ani na PC nedosáhnout 1/3 prodejů...
            • P.S.
              RDR prej neorezana exkluzivitka, i lold. vždyť je to jen GTA z divokeho zapadu co jsem četl. Čili jednoduchá konzolovka. Ja se te ptam kdyby orezali na kost tvuj oblíbenej TW jestli bys nenamítal.
            • lidem kterým se nelíbí orezání nekterých prvku v battlefieldu nadavas do staromilcu (podobne to deláš i u jiných her). tak se ptám kdyby orezali tvuj oblíbený TW nebo wargame, kvuli zpristupnení širšímu publiku a ty by jsi namítal, jestli bych ti potom i já mohl nadávat do staromilcu.
              S konzolemi to souvisí tak že mainstream = hlavne konzole. (Jinak se te zeptám jak remcání souvisí s PC, když každeho kdo remcá označuješ za PC tarda?)
              taky je rozdíl když vyjde neorezaná exkluzivita a hra s historií (nekolik dílu v serii) kde postupne orezavali prvky a nekterým se to nelíbí.
  • to same po ctvrte, fakt inovace, blahopreji
    kampan absrudne spatna
    multak tupej jako v kazdem dile
    9/10 - ha ha ha
    • TheGGG
      chill out m8...
  • Zdenda: Jedno je taktická stŕílečka, druhé je pro 64 hráčů, ale já míchám jabka s hruškama, tak to jo, tušíš aspoň trochu o čem mluvíš? Moc to tak zatim totiž nevypadá *1*

    Není důvod, proč by hra pro 64 hráčů nemohla být taktická, když by tak byla od začátku koncipována tak, aby hráči museli k dosažení cíle spolupracovat, ale ne jako Battlefail, kde půlka hráčů pobíhá naprosi zmateně po mapě a druhá někde kempí se snajperkou. To je fakt hra dělaná pro debily tohleto, což by možná vysvětlovalo, proč tě tak moc baví

    PS dle toho co píšeš o CS a Quake je zřejmé, že jsi tyto hry nikdy nehrál, doporučuji zkusit, ať vidíš jak vypadá pořádný multiplayer *3*
    • V Quakovi je team deathmatch dost random i při 4v4, takže v 64 lidech to snad ani není možný.
    • Narozdil od tebe hraju 3d akce dele nez ty si na svete.
      Co nechapes na tom ze 5v5 strilecka je se hraje jinak nez 32v32.Proste nemuzes na publicu skoordinovat 32lidi aby to melo uroven to proste nejde.Leda ze mas 30 kamosu kteri to budou hrat s tebou.
      Mimo to CSko na publicu je uplne stejna demence kdyz to hraje 20+ lidi.
      Mimochodem kdyz uz poukazujes na debilitu publicu BFka tak zkus WoW a ten jejich public, 25tkovych raidu. To je neco extra.
      A kdyz uz se snazis tak hezky co sem hral nebo nehral ver ze CS jsem hral kdyz byla beta 0.7
      • 0.7? Tak to si pěkný máslo já hrál od 0.5 *1*
        • Tezko v te dobe si nebyl jeste na svete trdlo :)
    • ...prece nemužeš lidem nalinkovat co maj, nebo nemaj delat, když sou blbi hrači je blba zabava, ale hrou to neni ! BF je jenom hrište, jak si budeš hrat je na tobje, mužeš akorat remcat, že je tam malo šouchaček a chtel bys ješte jedno piskovište *1*
      • ale jistě že jde, stačí to nastavit tak, aby hráči chtěli spolupracovat sami od sebe, tak aby to pro ně bylo výhodné při splnění úkolu mise, copak jsi v životě nehrál žádnou hru *7*
        • ZvacA
          Hráli jsme a proto můžeme věřit ve spontánnost, kdy hráči právěže spolupracují sami od sebe, zvláště ve hře, jakou je Battlefield. Naopak je děsivá ta představa, že hráč musí být hrou limitován a jeho postup nalinkován, jinak není schopen vlastního rozumu a akce na mapě. Opravdu mi nikdo nemusí říkat, abych spustil krycí palbu, podpořil jakkoliv útok na nepřátelský post nebo pomohl na nohy vedle padnuvšímu spolubojovníkovi z týmu, to vyplývá ze situace.
          • JE to proste tak, nekdy se mužeš treba pokrajet a voni si hrajou svoje nepodpori te, hraji si svoje a je to k breku, asi nechtej vyhrat...a pak prijdou jini hrači treba za hodinu a to je pak mazec nahravate si a von vidi, chape voco ti de a podpori te a vo tom je BF...bodiky jooo bodiky co by ja dal za bodiky *1*
        • Koukam ze ty se v Battlefieldu dost vyznas. Battlefield 1 odmenuje snad uplne vsechno co nejak souvisi s hranim v tymu... assisty, leceni, ozivovani, doplnovani munice, zachranu spolubojovniku pred zabitim, plneni rozkazu, opravovani, rizeni zabiti nepratel spolubojovnikem ve stejnem vozidle, plneni cilu mise (za ty je opravdu HODNE bodu) atd. Co by pro to mohli jeste podle tebe udelat?
          • ok, jsou tam odměny, jen na ně všichni hráči kašlou a zmateně tam pobíhaj jak magoŕi a kropí vše okolo ze samopalů, inu, první světová jak vyšitá, to si pak člověk říká, kde udělali soudruzi z Dice chybu, protože taktiky v té hře není ani co by se za nehet vešlo.. podle mě méli ještě přitvrdit, udělat to tak, že bez spolupráce a taktického postupu si neškrtneš, zmatené pobíhače kropiče naučit, že takto to hrát zkrátka nejde a nepiš že to je nemožné, jsou hry co toto dokázaly
            • To ze na ne vsichni hraci kaslou vubec neni pravda. Nevim kde jsi na to prisel ale z toho co tu pises mam takovej pocit ze hranim BF to nebylo... btw. jakym zpusobem bys neceho takoveho chtel docilit protoze jedina hra kterou jsem zazil ze by u ni neco takoveho opravdu fungovalo je Squad a i tam to zdaleka nebylo na 100%.
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                Podle mého, zvláště na veřejných severech, to je a bylo vždy o hráčích, hra samotná může být sebelepší a seberealističtější a sebesvazující. Je to však o nich, o tom, jak se s hrou seznamují, jak ji znají, jak se na ni jsou ochotni se adaptovat a přizpůsobit svůj herní styl celku a kolik takových se ve hře setká. Verdun, RO, Arma je taky plnej pobihajících a nespolupracujících maníků, přesto to těmto hrám nějak neubírá na kráse, protože momenty součinnosti a pěkného gameplaye tu pořád mohou najít své místo. To platí právě i pro Battlefield hry.
    • Hmmm zvlastni... moje zkusenost z BF:BC2, BF3, BF4 i BF1 je ze tym kterej spolupracuje a hraje objectivy tak vdyzcky zvitezi nad tymem kde pulka lidi jen zmatene pobiha po mape a druha kempi se sniperkou.
  • TheGGG
    To je zase diskuze LoL *1* *1* *1* Najednou jsou všichni v šoku, že BF není arma... hlavně až oznámí, že další CoD bude z vietnamu a bude se snažit navodit autentické pocity této války, tak všichni nezačněte hned vytíkat a uvědomte si, že to bude zase klasické CoD tzn, žádná arma... Jinak BF1 je naprosto super, grafika je na PC na ultra neuvěřitelná...
    • Ty asi nechápeš o co tady jde, že? Jde o to, že EA využila lži o autenticitě, aby měla lepší prodeje než konkurence, to se jim z části povedlo. EA také používá své fanatiky k očerňování konkurence (COD). Takže jako se EA má nechat, když udělá dva trestné činy? (nekalá soutěž a lživá reklama). Mimochodem říkat, že hra je dobrá kvůli grafice je jasná ukázka, že jsi ten typ zákazníka, co EA chce. Nikdo nebude chtít po COD autenticitu, protože se o ní COD nesnaží.
      • TheGGG
        ty nevíš co je autenticita, to je tvůj problém.... EA slibovala navození autentické atmosféry první světové a to hlavně v kampani. Tzn. pocit deprese, zmaru a ukrutnosti války... že se najde nějaký military geek, co si to vyloží tak, že ve hře bude dodržena rychlost tanků a vojáci budou mít přesný počet knoflíků na vestě není jejich problém...
        • http://www.slovnik-cizich-slov.net/autenticita/
          Nikde v téhle hře nevidím pravost, původnost nebo hodnověrnost.
          Proč není ve hře kampaň za Trojspolek? Proč jsou ve hře černí Němci, co mluví německy jako rodilý Němec? Proč vojáci R-U mluví s německý dialektem a mají německé uniformy? Proč má opakovačku jenom scout? V kampani za Arditi máš armor z tvrzeného adamantia, který váží tak málo, že v něm jde sprintovat a plavat, a také to odrazí 200 mm náboj z pevnostního děla, a vrcholem je střelba z 20 kg kulometu od boku. všechno tohle navozuje pocit superhrdiny, to nemá, co dělat v podle tebe autentické kampani.
          To ty nerozumíš slovu autenticita. Autenticita neznamená, že vše bude 100% podle reálu, Arma, Red Orchestra, Insurgency nebo Verdun jsou autentické a taky tam není vše reálné.
          • Zrzzek
            Ty ale opravdu nevíš, co je tím myšleno *1*
      • lziva reklama neni trestny cin
        • Neumíš občanský zákoník:
          http://zakony.centrum.cz/obcansky-zakonik-novy/cast-4-hlava-3-dil-2-oddil-2-paragraf-2977
    • Zrzzek
      Ještě je dobrý, že Battlefield je vždy jen reskin. Čtyřka reskin trojky, hardline čtyřky, battlefront hardlinu a teď tohleto battlefrontu. Lidi už neví, jak jinak to pohanit...
      • Veskoslav
        Reskin u Battlefrontu by znamenal, že jede na stejné verzi enginu jako Hardline, což nejede. Takže o reskin se jednat nemůže;) Battlefront byl nově vytvořený včetně modelů a pohybu postav.

        Takže bych spíše napsal:
        1. BF3 dala reskin pro Bf4, z kterého vyšel Hardline.
        2. Battlefront dal "reskin" pro Bf1.
        • Zrzzek
          Spousta lidí je to ale schopná napsat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit