Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Bych si tu hru rad koupil, protoze mi hodne moc pripomina CoD WaW, ktere se dnes hraje minimalne a proste chybi mi ma oblibena bolt action rifle jako byl muj milovany KAR98k, ktery asi v BF1 nebude, protoze tusim se jeste nevyrabel. Kazdopadne cena je zbytecne moc vysoka, takze asi budu cekat. Pripadne zdali EA se svolni k tomu, aby se samostatne prodavalo COD MW REMASTERED
  • BF1 je neeeeej ...jako Wolfenstain *14* Enemy Territory
  • Trochu závislý na těch hrách ne? Spojovat realitu a hru. Cože? Nebo nechápu proč to vidíte tak strašně, a proč by si měli děcka myslet, že první světová válka vypadala takto. Když je někdo blbec, tak si to myslet může, ale jsou tu filmy, dokumenty apod. Když by někdo natočil dokument o první sv. v. co vypadá jako BF1, tak půjdu blít. *11* Ale toto je hra, nelíbí? Nech být. Můžete brečet nad tím jak je to špatný, ale s tím nikdo nic neudělá. Buď koupím, nebo počkám. Jak to propaguje EA, to je druhá věc, ale ta se dá prokouknout a už při prvním traileru, bylo jasný jak to bude vypadat.
    Celkově hra má větší potenciál a EA to zpackalo v mnoha ohledech, ale já té hře neodolal.
    Názory vám neberu, hejtujte, já taky hejtuji, hlavně novou mafii, pač to je solidní crap. Všichni obhahují černocha v mafii, ale nadávají na černocha v armádě.
    • A přesně tohle vývojáři chtějí,aby vseci stoho byli paf jaká je to grafická pecke,ale hratelnost je někde jinde.uz teď vím že mě to bude bavit tak měsíc a pak to hodim někam kde na to bude padat prach jako SWB
      • Vsak ano, jak by te to asi melo bavit boze muj. Po mesici je cas se presunout dal, otazka je zda vubec az po tom mesici. Za normalnich okolnosti stridam hry po tejdnu. Udivujou me lidi, ktery si tu hru kupujou s tim ze ji budou hrat do konce zivota, ze je to ta VYVOLENA hra, kterou budou hrat a ve ktery budou dobry a podobny srackomlejnky.
  • no ja hral bad company 2 a stačilo, neco jako NFS mezi auty
  • Mám pocit ze to tu někdo(dost) haní k vůli tomu ze to není simulator...avšak ta hra to ani o sobě netvrdi.
  • TheGGG
    Jinak mám pouze jednu vítku (nebo výtku, teď nevím jaký je tam i/y) k této hře. Je moc málo krvavá. Proč ve hrách nevidím víc utržených noh a rukou, tekoucí střeva, ohořelá těla či alespoň stopy po zásazích na těle zastřeleného...? To by určitě feeling z WWI vylepšilo...
    • Možná protože PG?
      • TheGGG
        stejně je to 18+
    • solomon.short
      vytka = tvrde y
  • Hmm, pekna grafika, jen je ji skoda pro takovouhle hru..teda z mojeho pohledu...po te co jsem stravil dva roky na vojne me tohle vubec nezajima..
    • TheGGG
      československá lihová konečně dorazila... *1* *1*
      • Jo, vetsina z vas tady by vojnu potrebovala jak sul, dyt si neumite ani prisit knoflik *3* A tebe G bych poslal k tankistum, šůroval bys tank kartackem na zuby..nahej, ono by te to strileni do panaku ve hre preslo..hehe.
        • Zdenda666
          Vojnu si strč do prdele.Děkuji
          • watch out, we got a badass over here
        • TheGGG
          sorry bro, ale dnešní profesionální armáda není jako tenkrát za vás v československé lihové, dneska nikdo nic kartáčkem nečistí a ani to není potřeba, když z těch tanků fungujou tak dva a to s něma vyjedou tak jednou za rok... jinak sebe bych viděl spíš na štábu...
          • No jo, na stabu by ses jako huIibrk urcite uplatnil...
            • TheGGG
              LoL, to bylo edgy jak z ústavu....
  • Jako s první světovou to má pramálo společnýho, ale beru to.Graficky a zvukově je to úplně skvělý.
  • První světová válka není hlavně o zákopech. Ty byly pouze na západní frontě. Na východní, balkánské, italské, blízkovýchodní, africké ani asijské žádná zákopová válka nebyla.
    • Na všech frontách byly zákopy.Sice ne tak rozšířené, jako na západní, ale byly všude.
    • Paulcz
      A jak to tam podle tebe probíhalo?
      • https://www.youtube.com/watch?v=irdOYTZj5b4
        Video Von Lettowovi. Který prováděl guerillovou válku proti dohodě, a vyhrál.
  • Jack1947
    Opět hra která nechápu že v DX12 nevypadá nějak extra ale padá a dokonce se i seká. Jako grafika je hodně hezká pomalu až tam není nic (v mlze)vidět ale to sekání je hrozné.

    DX11 to má trošku horší grafiku ale zase to jede i na ultra v poho. Na ULTRA na mým starým šrotu ( myslím cpu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit