Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Singeplayer je cancer absolutní shit, a multiplayer je sice zábavný ale casual. Sorry tohle je výsměch všem co padli v první sv. válce.
    • Tak si běž zahrát COD 1 na cd a nepruď tady ;)
    • Je moc hezky jak se tu lide zastavaji padlych v prvni svetove valce. Skoda ze takovy zastani nemaj lide co padli v jinych valkach....
      • Srandovní na tom je, že podobné umělce s podobnými tezemi horkotěžko potom najdeš někde u pomníků na státní svátky nebo dokonce i ke dni veteránů. A tak, hlavně že mají jasno, která hra se čemu vysmívá. Jen trolové, víc bych neřešil.
  • Máte také vadu grafiky v misi :

    https://www.youtube.com/watch?v=w5p54ex0kpY

    nothing is written

    Při pohledu na zem pod váma se rozmaže zrněním...,na videu to není moc vidět,ale ve vaší hře?
    Mě se to rozmaže uplně celé...a co vám?
    • Další věc ,který xxx tam dal ty červené tečky nad napřátelama?Jak se to vypne?Není to k hrraní ani za darmo s těma tečkama jsou všude vidět,nejde si užít válku.
  • Řeknu jenom jediné, WELECOME BACK, BATTLEFIELD!
    • ravux
      Welle said!
      • Zajímavé, můj komentář má více nesouhlasů než tvůj, a to jsme stejného názoru :D
        • zaty
          A nebude to tím, že si ravux dělal srandu z toho, že neumíš anglicky? ;)
          • A nebo to tím že tu jsou COD kidi kteří brečí že jejich série už je teď mrtvá?? ;-) Mimochodem, neposerte se....WELCOME BACK BATTLEFIELD
            • Welecome*
  • Máslo: kdyby to jinak byla výborná, inovativní fps se skvěle vybalancovaným mp, vyladěným netcodem, zajímavým singlem, dechberoucí gunplayem, hromadou obsahu a zábavy, buď si jistý, že by jim tu historickou nepřesnost lidi odpustili, sakrq, kdyby hra vinkala aspoň v jedné z těch věcí, dalo by se o tom přemýšlet, ale bohužel, není, je to veskrze průměrná nudná střílrčka, která v žánru ničím nevynika a nepřináší nic nového, jenom mraky starých chyb, keré se EA ani nesnaží opravit, protože moc dobře ví, že stejně najdou mraky jednodušších hráčů, kteří se chytí na jejich nablýskané kulky a budou pěkně poslušně lízat a cucat a mlaskat, tak proč by se snažili něco opravovat. Tato hra si zkrátka zaslouží 6/10 maximálně

    Ja_nic_nevim: jediná ambice je vydělat mraky peněz, na to jestli je hra dobrá či ne se kašle
    • Já s tím souhlasím. Zůstávám u PR a docela mě mrzí, že jediná alternativa je RO2 (která naráží na přemrštěný počet hráčů na mapu). Proti arkádě nic nemám (třeba Planet side 2 se nehrál špatně). Ale na tomhle nevidím zase nic tak zajímavého.

      A co se týče úrovně grafiky. Právě u PR člověk ocení, že se dají dělat mapy 4x4, či 8x8 km (ne placky) a hráči mají možnost taktizovat.

      Chápu, že většině vyhovuje se spawnout nepříteli přímo na hlavě a být neustále v akci.
    • člověče, nevšiml jsem si na diskuzních fórech beta testu, že by lidé nadávali na nějaké staré chyby, ty spíš BF 1 opravilo, ale nadělalo nové s novými mechanismy, ale ty už budou pravděpodobně opraveny. Spíš než chyby bych shledal tebou zmíněné věci, jako mechanismy které ti vadí, nikoliv jsou chyby v designu.
    • Jo ? Tvl a ktera hra se ti libi co ?? jooo ta ješte nevyšla, nooo tak na tu se moooc tešim, jenom jesli se dožiju...tak takle se da voprcat každa hra jen si rekni ja ji tak pomluvim že nepochopiš...blby žvasty nic vic...
      • Chceš po mě seznam fps, které jsou podle mě lepší než Battlefield 1? Tak moment, to chvíli zabere, než to sepíšu *1*
        • TheGGG
          hlavně né retro h*vna jako doom, protože u toho jsem tak maximálně usnul... zlatá kampaň v blbým hardline ve srovnání s doomem....
        • Jo počkam si moc se netrap stači deset *1*
  • Batl byla pecka a bude pecka !!!!!!!!!! Jinak Klr Saboton je super a máš můj palec nahoru :-)
    • Jen si tu opatrne propluju kolem tehle navnady...
  • Kdyby měl někdo čas po večerech - cca 20:00 - 23:00 čas popařit, budu rád za někoho schopnýho do squadu na PS4. (ideálně jiná classa než já - hraju za assaulta). Na PSN jsem jako KarlosCZE.
  • no prekvapujuco tento tipek toho vie dost o 1 svetovej, takze recenzia posobi profesionalne.
  • Jako je to dobra Battlefield hra, bohužel ta první světová je jen skin, nic víc, nic míň
    • Jako to bejva že hra je se skinem, napodobeninou nečeho, když chceš realitu, musiš jet do Sirie... *1*
      Jako nejvic k tomu čemu se rika "valka" je ta Arma 3, no ale bavi vas taka simulace ?? Muj kamoš rika že božejši gamesu nehral, hra hlavne MP, mne osobne ta "realita" pripada dost nudna.
      Holt každej ať si rozhodne, jakou davku reality chce hrat, vono v skutečnosti ta realita neni žadna sranda !! *1*
      • TheGGG
        arma je dobrá díky editoru a v mulťáku je to asi taky sranda, zvlášť když u toho lidi roleplayujou skutečnou vojenskou akci (na YT jsou fakt cool videa) ale singleplayer kde vás cheatující AI zabije přes dvacet keřů a pět kopců moc s realitou společného nemá...
  • TheGGG
    Dneska koupeno v krabicové verzi v jednom nejmenovaném shopu co začíná na X....
    Začal jsem pěkně hrát na PC po 33 % stažení mě umožnili hrát prolog, hru jsem si nastavil na ultra (gtx 1070 si to dává naprosto bez problému) řeknu jen, že když se hra poprvé spustila, tak mě spadla čelist až do sklepa a oči vypadly z dulku do země Oz... něco takovýho jsem v životě neviděl... jako wau, to bahno a kaluže jsou neuvěřitelné... skutečně hra kterou bych si zahrál ve VR.
    • Dneska budu mít asi k večeři rajskou, pak se vykoupu, vyseru a podívám se do mísi a náhle mě spadne čelist až do sklepa a oči vypadly z dulku do země Oz... něco takovýho jsem v životě neviděl... jako wau, to bahno a kaluže jsou neuvěřitelné; kouknu z okna na nové Subaru WRC (které si vše dává naprosto bez problému), pak mi dojde že stará není doma tak pohoním (v klidu ho mám 55 cm) a půjdu spát. Vím že nikoho z vás nezajímá můj soukromý život, ale měl jsem hroznou potřebu vám o tom napsat.
    • vlecna hra ve vr bez emitoru bolesti, nuda
    • si dej do kyblu bahno a muzes mit aj VR..
      • TheGGG
        oh haha, tvl to jsem se nasmál...
        • Tvl omg my všichni rofl lol.
  • Magister_Peditum
    Bohužel od Bety/dema se nic zásadního nezměnilo. Ale mě už je to tak nějak fuk, hlavně když to nikdo nebude vydávat za první světovou... *15* Bohužel z mise na kterou jsem se těšil (Avanti Savoia) udělali jednu velkou parodii na terminátora. Škoda, ale alespoň vím, že nestřílím skutečné C. a K. vojcli, ale nejspíš jen nějaké roboty z Westworldu, kteří mi zjevně nemohou, jako návštěvníkovi nijak ublížit. 9/10 bych tomu nedal, ale v rámci objektivity to na tu sedmičku určitě dosáhne. V rámci série to je podařený kousek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit