Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som bol nadseny jedine vtedy. Uz ked zvolili bf1, cakam nejaky novy nextgen bf nie to co tu bolo doteraz.
    Vsak to je uplne jedno ci to bude vo svete warcraft, starcraft alebo doby dinosaurov. Ak sa rapidne nezmeni aj styl hry.
    Ja si predstavujem blato, srapnely, krik, chaos, ohlusujucu delostrelbu padajuce trosky a ne tyvole arkadu ktora tu je uz roky
  • KrPa
    Jenze do NND si pozvou jen romy a hlupaky.
  • Veskoslav
    Nebudou. To by jsi musel kompletně překopat hratelnost. Ale pokud to udělají, tak klobouk dolů. Já to neočekávám, takže můžu být jenom mile překvapen:)
  • Paulcz
    Výbuchy, šílená nereálná akce, přepálený kontrast a další parametry obrazu, děsná hudba.. Stále nic :)
  • Vsak bf boli tiez len reskiny. Kde mas istotu ze toto nebude ? Krasny priklad farcry primal
  • Lol co je primitivne, vsak je to hra. Uz ti nacisto drbe ?????? Trapny komentar
  • Tak dětičky, BF vás nebere, chápu. Není to tak primitivní jako CoD, nemusíte se strachovat oni vám vydají zase nějaký re-skin COD.
  • Ide o to ci budu zasadne zmeny.
    Ak to bude rovnaka arkada, moze sa to konat aj v praveku alebo fantasy svete je to absolutne jedno. Cakal by som ovela lepsie zapojenie fyziky a stym spojeny vynikajuci akcny zazitok a nemusi to byt zrovna simulator.
    Podobne prvky boli v bia
  • ZvacA
    Pro zajímavost kulturní vložka, kdo by si chtěl trochu zpestřit trailer klasickým hudebním motivem a upravenými zvukovými efekty, tak doporučuju https://www.youtube.com/watch?v=nYN1tHbqi6E . K traileru ale nezní špatně ani tahle splácnutá věcička - https://www.youtube.com/watch?v=Q5MgXEOjDBc .
  • Lukass
    Jo kampan o ktere Battle nikdy nebyl bude uricte povedena.
  • Veskoslav
    Tak jelikož je nový engine, který je mnohem stabilnější a nabízí lepší podmínky, tak o reskin se už nemůže jednat. Stejně jako se to tvrdilo o Battlefront, tak se to bude tvrdit i tady. Za reskin považuji Hardline, to je mizérie strašná a nudná. Možná proto jsem tam byl já a dva další chudáci na mapě pro 32 hráčů *1*
  • Pozor.

    Ja napr by som ocakaval od nazvu bf1 restart serie.
    Moze to byt stale ta ista arkada ale po vybuchu ta zrazi na zem, kludne ti aj vypadne zbran, rozne uskoky do zakopov, smyky apod.
    Proste ovela viac prvkov. Arkada stale zostane rovnaka ale malo by to brutalne chytlavu atmosferu.

    Cakam viac ako preskinovanu stvorku
  • Veskoslav
    Mě zase přijde, že si tu spoustu diskutérů spletlo arkádů, což Battlefield série byla včetně skvělé Bad Company 2 se simulátorem jako Verdun a spol. Jako chtít, aby reálně zobrazil Battlefield bojiště 1. světové je asi ten samý požadavek, aby se Jack naučil psát česky. I Verdun není přesný a přesto je to sakra těžký "simulátor".

    Osobně si myslím, že to bude něco mezi klasickým pojetím Battlefieldu, co známe, změn, co vychází z Battlefrontu a k tomu navíc nějaké reálie jako rychlost tanků atd. Jinak jak se tady někteří podívují nad tím, že britský tank jede přes britské zákopy. Mnohdy se stávalo, že jednotky se navzájem pozabíjely jenom proto, že prostě bojiště byl takový systém chodeb a zákopů, že orientace byla naprosto šílená. První světová nabídla zcela jiný pohled na válku jako takovou a nabídla ty nejničivější zbraně současnosti, které do té doby neměly obdoby. Není tudíž nic překvapivého, když např. RU armáda zmasakrovala jinou posádku, co byla o 2 km dál v zákopech jenom proto, že informace pro dělostřelectvo bylo chybné. Stávalo se také to, že jednotky záškodníků měli uniformy nepřátel, kdy svlékaly mrtvoly v zákopech.

    Ale to je pouhá spekulace. Trailer se mi líbí, zasazení mě nadchlo:) Neočekávám od toho nic jiného než BF3/4 v reáliích první světové a Vy by jste také neměli.
  • Mart9
    Viděl jsem jenom půl minuty, ale pokud se nepletu, všechno to dělá hráč že?
  • Ide o ten chaos. Cod cs, stretli sa dva menej pocetne specialne tymy, ok ?
    V bf sa stretli armady.

    Jednoducho je to vojnovy chaos, ktory ale herne nieje az tak napinavy. Chapes ma ? Vsak si staci pozriet nejakych profikov v cs, cod.
    Taky adrenalin v bf nikdy nezazijes.

    Proste to tam lieta, spawnuje sa to hocikde ani netusis odkial pride znova. Proste bordel
  • Vo vojne sa nespawnujes
  • Magister_Peditum
    Jen abys nebyl překvapen odpověďmi, kdyby se podobně někdo ptal kolemjdoucích u nás. Stačí se podívat na Nikdo není dokonalý... *15*
  • Mnoho lidi tohle ale povazuje za epic a "skill". Pro mne je to znamka spatne hry. Necekam simulaci ale tohle je moc.
  • A toto ma nikdy dlho nebavilo.
    Je to moc random.
    Obcas sa odreagovat hej.
    Ale nemas pocit ze mas situaciu nad tou hrou, je to ako vojna si len pesiak a nic z toho behas strielas spawnujes sa

    Ja mam rad ked je hra napinava ako slak. Ved to je hra nie simulator
  • ZvacA
    Škoda, že si nezačínal s Bf1942, tam když se Američani vysazují u Arnhemu nebo Japonci bojují s Mp18 v ruce (v původní verzi měli v prackách dokonce Mp44), tak to by si zešílel. Ale zrovna u této hry, když se tam bojuje, nad tím moc nikdo nepřemýšlí i když moc dobře vědí jak se to má. Jde jen o zábavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší