Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diky za tipy!
  • https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_World_War_I_films
  • minimálně klasiky jako Na Západní frontě klid, Paths of Glory od Kubricka nebo Lawrence z Arábie stojí za to :)
  • Tak staci kdyz si nekdo vezme knihu s dobovymi fotografiemi a textem. To musi byt zmapovana jen filmem?

    Napr. pekne fotky jsou v "1914 / 1918 - Léta zkázy a naděje"
  • Proč by to měl být problém. Čeká tu někdo nějakou historickou přesnost?
  • Ja krome Svejka snad zadnej film z prvni svetovy nevidel... nebo si na nej nevzpominam.
  • Nechám se překvapit jak se s tím poperou. Hlavní problém je ten že WW1 je celkem málo zmapována. Nevěřte všemu co vidíte ve filmech co se tváří že jsou podle skutečnosti.
  • ZvacA
    Vzhledem ke gameplayei asi nebudou mít podobné prvky místo, ale šance, že tvůrci by na vybraných mapách mohli hráče nechat projít i do již připravených šachet a chodeb, aby si mohli zabojovat pod povrchem s možností třeba proniknout do zad týmu, aniž by museli projít frontovou linii, tu určitě je. Minimálně to není určitě špatný nápad pro jejich levolution systém pokud ho budou chtít mít i zde a díky kterému se tvůrci snažili o dynamické situace už v Bf4. V souvislosti s tím by třeba jedna nebo druhá strana mohla mít možnost za určitých podmínek z podzemí odpálit nálože pod jednou nebo druhou stranou a následným ohromným výbuchem tak pozměnit část scenérie bojiště. Bitva o to, komu z týmů by se to podařilo dříve by mohla být velice zajímavá.
  • TheGGG
    jo už vidím, jak děcka baví se půl zápasu prokopávat k zákopu, zatímco jejich kámoši se baví a dávaj hedšoty... i když, když dneska tak letí minecraft, třeba by se to do BF nějak dat dalo...
  • Zajímavé by bylo hru rozšířit ještě o podzemní válku, kdy by skupina hráčů byla jako kopáči a měli by za úkol položit výbušniny pod nepřátelkskou basu apod. Stejně jako třeba v tomhle filmu: Bitva o Hill 60. Určitě by to šlo zpracovat nějak zajímavě do hry :) Naslouchání, závaly, exploze uvnitř tunelů, záplava, prokopání se do nepřátelského tunelu -> přepad, atd.
  • zkus rommelovu knizku pechota utoci
  • Líbí se mě jak si tedy lidi stěžují na "realističnost". Pro takové by mohli udělat speciální edici hry, kde by se po první smrti hra vypla a už by ji nešlo zapnou (protože jste jako postava vojáka zemřeli).
  • na východní frontě se bojovalo i dost v lesích mimo zákopy, zajímavá kapitola jsou pak boje v Alpách, kde se vedlo něco jako horská válka
  • neslibovat prosím
  • "Dělaly", hrubka, sry.
  • Tak to jsem opravdu zvědav, jak to vymyslí.
    Nevím jak ostatní, ale já mám zafixováno, že první světová válka byla válka zákopová, kde vyrazila jedna strana na zteč a pohynula, pak druhá a takhle dokola *1* Takže jsem moc zvědavý, jak budou mapy vypadat, je mi jasné, že tam budou nějaké ty zákopové, ale jak budou vypadat ty "klasické battlefieldí", to se nechám překvapit *1*
  • Mám stejný názor, pokud by to bylo jako BF3,4, tak do toho jdu určitě, pokud jako Battlefront, tak rozhodně ne.

    CoD ať je CoDem, to mi nevadí, alespoň má každý na výběr dle svých chutí a preferencí.

    Na to odemykání jsem fakt zvědavej. Třeba se taky v WW1 dělali různý hlavně na jednu zbraň, nebo nějaká jiná mířidla, pažby, závěry.. Kdo ví, nejsem přes WW1 žádnej guru, takže třeba je tam potenciál o kterým nemám ani páru. :-)
    No prostě s nechám překvapit jak to vyjde a pak se uvidí jestli EA zase po letech uvidí moje love nebo ne.
  • Osobně jsem skončil na BF4.
    Hardline mě zklamal a SW BF mě nezaujal absolutně vůbec.

    Varianta 1. světové se mi líbí. A pokud to bude mechanicky jako BF2, 3, 4 tak beru premium verzi :)
    Doufám, že se CoD s tím vesmírem pěkně spálí :)

    A odemykání různých věcí bych se nebál. Oni si poradí jak se s tématikou vypořádat ;)
  • A nebo tam ke škodě žádný oživování a uzdravování prostě nebude, nahodí se automatický doplňování hp a na tyhle serepetičky z jejich strany bude kadit pes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit