Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsazovat si kolimátory na zbraně asi moc ve velkým nebudeš ( i když si DICE může trochu zašpásovat a vprdnout tam v podstatě všechno možný), ale pokud zůstane systém odemykání, potom asi v takové formě, že se třeba bodou zpřístupňovat udělátka související s tím tématem první světové. V traileru bylo vidět lopatky ale taky třeba palice a podobný improvizovaný věcičky, co vznikaly z kratochvíle vojáků na frontě, ke kterým se budeš dostávat za odměnu a zkušenosti. Možný se to bude týkat i jiných speciálních zbraní nebo techniky. Ale je fakt, že nejlepší by bylo, kdyby celý ten strom zkušeností a odemykání vyřadili, hry se bez toho obešly a akorát to otravuje, vždyť jde o to si prostě zahrát a je mi jedno, jestli mě má v mutliplayerovat motivovat dostání medaile nebo hvězdičky, abych si náhodou šáhl na další zbraň nebo si otevřel udělátko s obrázkem na flintu.

    No a co se týče to oživování spolubojovníků, defibrilátory se prostě jen odstraní a použije třeba animace s posypem nebo injekce nebo podobný srandičky. Možná to bude řešený taky tou zjednodušenou formou vyhazování "krabic", při kterých se všichni budou oživovat jen s tím rozdílem, že to bude modelem třeba jen obyčejná zdravotnická taška odpovídající době.
  • Nebo pozdější přídavek: "Hero of Švejk DLC pack" *4*
  • WW1 je dobrá volba, myslím, že CoDu vytřou zrak. :-) Po shlédnutí traileru/teaseru (to je fuk) mám ale smíšené pocity. Look to má jako SW Battlefront, což je fakt nejarkádovatější arkáda, kterou jsem doposud hrál, takže opravdu pevně doufám, že to nebude tenhle případ a zachovají mechaniky BF (balistika, ovladatelná technika atd.) SP mě osobně vůbec nezajímá a mohli by ho klidně vynechat (což v případě BF4 + Hardline měli udělat). Osobně jsem velmi zvědavej na řeení mnoha věcí - jako v dnešních BF je hromada skinů, zbraní, mířidel, zaměřovačů, dronů, opravárenských robotů, techniky, vrtulníků, typů munice, atd. S tím se váže odemykání těchto udělátek během hraní. dále takový defibrilátor na oživování spolubojovníků - jak tohle vyřeší? Nebo už měli defibrilátory v 1. světové? (upřímně fakt nevím). Nebudu škarohlíd ani fanboy, jsem prostě zvědavej jak tohle vyřeší. Po posledních kouscích od EA/DICE už samozřejmě nebudu předobědnávat a počkám an reálné informace a zejména reakce hráčů i profíků (kupříkladu NoVA Gaming). Jo a mimochodem ta hudba k traileru je absolutně nevhodná.
  • TheGGG
    i ty jsi se naučil něco nového... třeba že BF je zlatá střední cesta a CoD je arcáda... jsem rád, že se oba tak vzděláváme maxíku...
  • ty si blb a ne bob cod pojem realita nezna...
  • tak ses dneska naučil zase neco novýho... *7*
  • cod ma k realite blíže než bf, protože simuluje spíš mestský boj v stisnených prostorech. bf je superarkáda
  • Morraw
    Téma je fajn, ale nesedí mi styl prezentace. Moderní válka byla akční, plná cool udělátek, rychlých střihů a doprovázena rockem nebo dubstepem.
    Tady bych očekávál něco dost odlišného. Trailer tak na mě působí jako "moderní" první světová a né dobová jako v případě Verdunu. Ale zas to holt musí pobrat masy. A ono i ta druhá světová by dnes vypadala dost odlišně než v prvním BF či CoD. Ale moc se mi to upřímně nelíbí.
  • TheGGG
    ta helma je šílená, ale díky za info...
  • TheGGG
    superarkáda je CoD, tak buď rád za zlatou cestu v podobě BF...
  • Tohle je ale na tehle hrách zábava . vyškolit někoho naprosto šíleným způsobem . Alespon pro me je to zabava . Coz nevim jak ostatni ,ale hru kupuju kuli tomu ,ze je to zabava . nudnou hru bych nechtel .
  • Jack1947
    Nejde o to, že není realistická ale jestli to bude v duchu předchozích dílů tak je nějaká kulisa byt na pohled hezká WWI celkem zbytečná.
  • Helmu sem ti postnul níž . vypadá to ,že tu postavu seskládali z rozdilnyho vybaveni od snipera po kulometcika . Protože přilba je sniperska.
  • Realisticka hra by byla pro omezeny pocet nadsencu . Zabavnou hru si zahraje kazdej . Bohuzel na ukor reality . S tim nikdo nic neudela .
  • Taky se osobně trochu bojím, aby z toho neudělali arkádovou střílečku ve stylu Batlefronta . Na BF bylo vždycky skvělé ,že měl balistickou drahu střel a nebylo tak lehké někoho trefit.
  • chápeš že mezi superrealistickou a superarkádou existuje i zlatá strední cesta?
  • TheGGG
    ano, hrudní pancíř, ale né helma a pláty na rukou...
  • http://community.battlefront.com/topic/106976-german-sniper-mask-wwi/
  • https://www.google.cz/search?q=ww1+knight&espv=2&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj61br__8rMAhXFVRQKHU8dCwQQ_AUIBigB#tbm=isch&q=ww1+armored+guner&imgrc=rQ8Schc4ONaRkM%3A
  • TheGGG
    budu rád, když mi fotku toho brnění ukážeš, já totiž nic podobného v reálu nenašel....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit