Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Verdun, nicméně ani tam a ruku na srece v žádné Mp hře to prostě pomalu, tahově a takticky fungovat nemůže protože narozdíl od skutečnosti se hráči budou vrhat v před. Aby měli na kontě co nejvíce skalpů... tahle taktika je známá max u Rusů nebo u Korejců ale nikde jinde se v před nikdo nevrhá... jako ve hře nikdo nebude čekat hodiny a hodiny v zákopě kdy se nebojovalo třeba několik dní.
  • Až na to, ze to neni rytir ,ale jen obrnený kulometcik , ktery se ve WW1 normálně vyskytoval.
  • TheGGG
    a to je snad špatně, že to vypadá jak Hollywoodský blockbuster? Někdy mám pocit, že jak je v traileru trochu akce a explozí, tak hipsteři syčí víc, než upír politej svěcenou vodou... hádám, že zábava je pro hipstery něco jak svěcená voda pro upíra...
  • TheGGG
    nechápu, co tu anonymci brečí, chtěli jste WW1, máte WW1. Možná se dočkáte i WW2, ale něco mě říká, že budete zase zkuhrat. Jestli čekáte, že velké studio udělá superrealistickou a ultra-hardcore válečnou hru, která bude bavit těch pět lidí v každé zemi, co poznají vojáka aj podle knoflíku na košili, tak to jste dost slušní naivkové. 99% lidí se chce u hry normálně bavit a vzhledem k obrovskému počtu liků u traileru na BF 1 je zřejmě většina lidí spokojená. Osobně se těším kvůli singleplayeru a možná dám i výjimku a dám si aj mulťas, už jen pro ten pohled jak týpek na koni skáče ze vzducholodě a za letu rozdává headshoty bude stát za to... Trailer vypadá suprově, rytíř s kulometem pobavil... Rozhodně tento rok vychází pár zajímavých FPS her...
  • Jsem na tu pseudo WW1 zvědav
  • Myslím, že jim nejde o "realistické" zachycení první světové. Klidně tam můžou prdnout růžový samopaly. Není problém.
  • Ne, ale budes umirat za rohem zakopu.
  • zajímalo by mě jestli po vydání BF1 budu čekat na BF2146 2měsíce nebo 2 roky :-)
  • Pravda je takova, ze trailer vypada jeste oneco hur.
  • Souhlas. Nevkus jako neco, na co jsou tvurci hrdi? Je mi trudno.
  • jelikož při pohledu dolů jest zorný úhel vyplněn asi-metrickým bachorem *5*
  • DonVirtuous
    Pokud bude mít finální hra hlavu a patu, je mi jedno že trailer vypadá jak na Hollywoodský blockbuster...
  • ZvacA
    V pořádku. Utřít slzy a můžeš vysvětlovat.
  • Co to je za hollywood?
  • NEEEEEE *1* *1* *1* *1* *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=9fohNO3_1rU
  • Hlavní hrdina: Švejk.
  • zajimalo by mna jestli budou i ve hre s 1 svetovej FPS dropy:)
  • eStar
    Ach jaj,tohle je totální pitomost. Zkus si o vedení války v první a druhé světové válce něco zjistit, z tvého příspěvku se mi chce brečet.
  • Cod
    http://i.imgur.com/c2ofdAl.jpg
    Vs
    BF
    https://i.ytimg.com/vi/l0tQQiR3L54/maxresdefault.jpg

    Myslim ze zo screenshotov je jasne ze ide o uplne odlisne hry. Tj ak mam zrovna chut na cod, nemusim mat na bf a opacne
  • u jedne je to ok, u druhe je to spatne ... jestli ona nebude chyba jeste nekde jinde :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit