Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Niekto si pletie bf 3 s realitou?Máte šedý zákal, alebo ste ešte nehrali hru podobnú realite?Ovládanie nejak divné, objaví sa éčko, potom červená myš a každý zvyknutý mačkať v čom najvačšiom počte, navyknutý na hry, len umiera.Stačí podržať raz a všetko v cajku.Že Vás zastrelia, aj keď ste za rohom, či troj metrovým balvanom, pohoda, realita, že vy neprestrelíte cez nepriestrelné sklo a oni Vás cez dva, zas realita?Obyčajný skok z mosta, neviditeľná demarkačná čiara?Nepustí za vymedzenú nerealitu.Niekto sa škrabe po zdi a ona sa deformuje ako fatarmogána?Prečo diky kolies na náklaďáku tvoria šesťhran, čo dokonca osem a nebudem upresnovať full nastavenia.Ten kto je tou mediálnou masážou vymastený, nech ochká, nad realistikou, ale mne je to všetko hodně, hodně proti srtst..
  • Kua to bude parada...tesim *1*
  • Ten první trailer je zvukařské veledílo. Naprosto neuvěřitelná práce.
  • Swato
    Inak ak niekto chce vediet dovod T-rexa na zaciatku tak ->
    http://www.gamefront.com/wp-content/uploads/2010/11/4chan.png
  • ak si niekto po vzhliadnuti tohto videa a precitani toho infa (64 ludi, aircrafts, frostbite 2) chce kupit este COD tak to uz fakt nechapem...jedine ze by nechcel kupovat kvoli tomu nove PC
  • Tak jsem si pusil trailer ještě jednou, hory jsou OK, ale ten statický dým to hrozně kazí, protože to vypadá jako byste jeli k obrazu, a to je chyba snad to opraví, neb kdyby tam byla celá kampaň s tanky tak by to bylo supér !
  • Pustil jsem si to ve full HD ale musím říci že i když je to pěkné tak do reality to má daleko. Co třeba netasalovaný kanon (Koukněte na obrubu na hlavni) a hlavně - co ty divný mraky či kouř, který trčí vepředu namalovaný na obloze ? Vždyť se to vůbec nehejbe, hory v pozadí vypadají taky jako omalovánka. Tank má sice super vymodelovaný anti-skluzový povrch a i interiér je super, ale pořád mám pocit že tomu něco chybí, prostě u mě se ten pravý Wau efekt nedostavuje...
    • Tak na skutecne fotorealisticky vizual si musime jeste nejakej ten rok pockat.Vzdyt i avatar misty porad pusobi umele a to je na hony vzdaleny soucasne urovni realtime renderingu v soucasnych hrach.
  • boudou tam sthihacky jako ve dvoujce nebo ne ?
    • Ano.
  • Viděl jsem dobře ??? On se tam plazil ? Že by už EA konečně došlo že plazení nebo zalehnutí je k Battlefieldu prostě potřeba.
    • V BF (ne BC) šlo vždycky zalehnout.
  • vsiml sem si zmeny, pri strelbe z tanku nemusim zvedat kanon nahoru abych vystrelil dal, nez u dvojky
    • ano pretoze tak je to spravne abramsy to vypocitavaju automaticky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit