Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že taky nejsem jedinej kdo si BF 3 videa plete s realitou :-)
    • mas to asi na zahrade cooo? ))
      • kéž by :o)
  • Team Deathmatch v battlefieldu? No fuj! *7*
  • "Update (7.6., 11:40) - Uvnitř článku najdete systémové požadavky hry"

    hladam, hladam, no nenasiel som ich :/
    • ales.smutny
      Šotek, zabijeme, usmažíme!

      Opraveno, přibalujeme omluvu a šotčí hlavičku.
      • dakujem :) nemyslel som to zle, ani nic :) mam rad tento web a kazdy obcas spravi chybu, len som sa bal, ze som slepy :D
        a som rad, ze chybu si viete priznat aj vy....a s humorom, samozrejme :D
  • sidi
    Nechapem co sa na tom niktorim ludom nepaci ved to ma vsetko co ma mat skvela FPS ma to vozidla, stihacky atd ... ma to najrealistickejsu balistiku co sa tyka MP hrania ma todestrukciu okolia MP pre 64 hracov no co viac si priat? je sice pravda ze z tohto traileru to vyzera tak ze sa to priblizilo COD ale podla mna to tak vobec nebude. jedine coho sa ako tak oba su HW naroky aby to nebolo az privelmi prehnane ....
    • To jsou ti CoDčkaři...každej tu dělá chytrýho a říká jak to je špatný aby ukázali jak jsou skvělý...
  • Ty HW jsou fake ne? http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1403762-official-bf3-hw-requirements.html#post19378232
    • ales.smutny
      Citujeme seriozní zahraniční web, což nevylučuje pomýlení i z jejich strany, prošetříme, prozkoumáme:)

      Edit: Řetězec webů tohle uvádí, nicméně raději přidáme do článku poznámku, že čekáme na oficiální potvrzení. Ona ta E3 je v tomhle dost chaotická.
  • Drom
    BF3 pusobi jako seriozni valecny film, MW3 jako film od Machaela Baye.... preplacana sragora, over the top. Kazdemu sedne neco jineho a bavit se muze clovek u obojiho. Skoro mi to prijde, jak jine zanry.

    Ovsem co se grafickeho zpracovani tyce, tak BF3 jasne vitezi.

    Trochu me prekvapilo, jak mohli vybrat jako demo ukazku 10 minut jizdy tankem po pousti.. vic nudnou cast hry uz asi vazne nemohli vybrat. *7*
    • Napíšeš, že obojí se může někomu líbít, ale CoD je srágora. Please.
      • Drom
        to ze se to nelibi me, neznamena, ze se to nekomu jinemu nelibi
    • výstižný srovnání..rozhodně Battlefield než zastaralá jednorázovka..CoD pro masy..
  • Nejlepsi wargasm co jsem zatim mel a to jsem to jeste ani nehral! Boha to vypada tak skvele az se mi nedostava slov jak moc skvele to vypada ale vypada to fakt supr skvele!
  • Proboha prosim at jde ukrokovat za behu! Vlastnim originalku BC2 a na tohle jsem si proste nedokazal zvyknout.
    • vybehni ven a zkus sprintovat a ukrokovat zaroven ;)
      • smejki
        to se dělá tak, že běžíš a natočíš trup, výsledek je stejný *3*
        • Je videt ze nevis o cem mluvis. Vysledek neni vubec stejny, jde v prve rade o to ze nejsi schopen utikat jinym smerem nez se koukas.
          • Hahaha...hahaha...ty si mě dneska fakt dostal. Zkus někdy až bude zoráno(nemusí být ani zoráno) dojít na pole a přepelášit ho jako o život, aniž by ses díval kam běžíš. Držim palce. rofl
      • Nemám s tím problém :) Pokud si chceme hrát na realitu myslím že prostoru pro zlepšování na jiných frontách je dost tak proč zrovna strafování při běhu. Do nedávné doby to ve všech FPS šlo. Asi to jde na gamepadu špatně tak to zrušíme úplně.
  • Mahcake: Proč by takhle měla vypadat s prominutím sra*ka jako je CoD MW?
    • jedine BF3 je pekna sra*ka plna sprejeru...Nejspis toho o MP fps hrach moc nevis :D podivej se na uspesnost predeslich dilu cod a srovnej to s ubohou minulosti BF a pak mluv... *1*
      • Ano cod má naprasto užásnou historiii se stejným enginem a stejne krásnou koridovku , říkáš že je bf3 sra*ka ale nikdy si ho nehrál ale jo vlastně ty si v LA a dost pochybuju že si hrál vubec mp bfka
        porovnát prodejneosti .. bože když si to kupuje každé dítě tak se nediv , když se podívám na nějaký gameplay většinou tam řvou .. ale furt je prostě COD super mega paradní že jo .. jsem rád že tě nepotkám v multaku aspon o jednoho vola mín *3*
        • Doktore ty to fakt kazíš, nech ho, hňupa... *1*
        • 1. CoD v singleplayeri bol, je a bude koridovka. skoro kazda fps je koridovka, stym nic nespravis, aj "SP" v Bad Company 2 je koridor, ktory ti vo vacsine pripadoch nedovoli obist protivnika. to nie je chyba, ale realita, ktora ma poskytnut oddych, zabavu. na hlbsie premyslanie su urcene ine hry.

          2. Multiplayer. ja osobne som dlhe mesiace hraval BF1942 (moja prva originalka), no teraz hravam CoD MW2 koli ludom ktorych som tam stretol. obe hry ci uz CoD alebo BF maju v MP kvalitu a rozhoduje hlavne skym hras. preto mi pride dost divne, ked ludia hodnotia MP, pricom vo vacsine zalezi prave na tebe, ci budes mat v time random hracov, alebo si najdes shopnych a tebe rovnako zmyslajucich ludi.

          3. Predajnost. dost klucovy faktor, a zaujimave je, ze to vytahuje hlavne EA, ktora aj prave koli tomuto aspektu vyvija BF3 a tym nepriamo priznali uspech CoD.

          4. engine, moze byt v zaklade stale rovnaky, pokial splnuje to co splnovat ma.

          5. ja sa tesim na BF3, ale iba na MP cast. a ako som pisal vyssie o kvalitu v MP sa nebojim, zalezi na ludoch. dufam, ze sa to v Dice podari a BF3 bude titul, ktory zase zdvihne latku v MP.
          • Erien
            4. Engine u Cod už dávno nesplňuje to co by měl :D. U BF je to ale naopak, kompletně zničitelné prostředí, to je to co má mít správný engine. Žádné kempy celou mapu, protože příjdeš s RPG a barák mu zničíš. A k tomu MP nevím no, ale jak už jsem psal kompletně zničitelné prostředí, obrovské mapy, bojová technika, Squady a respawn u přátel a spoustu dalšího. Jestli Cod nepříjde s něčím novým, tak nevím.
            • ...uvidime no :) nie som clovek, ktory je verny nejakej serii, hrajem to co mne vyhovuje, momentalne je to CoD MW2, aj z dovodu super partie ludi. mne kupa originalky problem nerobi, len dufam, ze sa najde super partia.
              ...s tym engine mas pravdu, akurat dnes rano som pozeral co zvladne frostbite2 a je to fakt masaker. dufam, ze priorita ostane MP a single bude iba do poctu.
          • no obejít protívnka to je spíš pro stealth akci ale v bf3 by mělí např nepřátelé takticky ustupovat atd. v bc2 v některých častech šlo obejít protívníka mohl si proste jít vicemi stranami
            • BC2 som hral, kedze som ju dostal zadarmo pri kupe grafickej karty. SP cisty script, MP som nehral velmi, lebo ja nemam velmi rad random hracov vo svojom time. CoD v SP je tiez hard script, preto tiez SP nehram.
              pre mna pojem Battlefield bude stale vryty s multiplayerom, mapy ako Wake Island, Midway, Iwo Jima, Omaha Beach, Guadalcanal, Kursk su mapy, na ktore mam doteraz nezabudnutelne spomienky. preto mna velmi nezaujima nejaky npc sniper, tesim sa ze ten sniper budem ja :)
    • Mahcake
      Myslel jsem to tak , že takhle by měla vypadat Modern Warfare a ne jako to co předvádějí v CoD.;)
      • Ataker
        Ty jsi chlapče uplně mimo...
        • Mahcake
          Tady asi někdo neví co Modern Warfare znamená. *7*
  • bmarg
    Uz tedka jsem mel nějakych 62*C na grafice když jsem hrál Zaklínače 2, ale tohle zapnu a už se rovnou odkouří! Úžasná grafika, jen co je pravda a zvuky... no sakra :-D BF jsem nikdy nehrál, u CoD jsem skončil u Modern Warfare a poslední MOH jsem tak nějak přelouskal, protože jsem zrovna neměl co hrát :-D Ale toto... jsem omámen :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit