Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovy maly dotaz.to jako na windowsech XP proste nespustim ?
    • nepustis... lebo XP ti nedovoli pouzivat viac ako 2GB ram. velmi som protestoval ked mi moj technik nanucoval Visty64 ale musim povedat ze mi komp nepadol uz 2 roky a najblizsie si dam urcite v7. robim aj na macoch a tam uz tiez neplati ze ich system bol stabilny MACOS lev ci co to je najnovsie za zviera pada jak drble V98cky.. XP su uz iba dogma. daj si 7cky a mas po dileme.)
      • v tomhle pripade souhlasim s MMX.mam Macbooka a v zivote bych to uz nevymenil za jiny notebook.ten OS je tak vyborne udelany a vyoptimalizovany, ze se mi stava jen jednou za uhersky rok, ze mi se mi to sekne.jinak ho muzu jen chvalit
      • Ak myslis OSX lion, tak to je len beta, samozrejme ze to ma problemy. No OSX snow leopard, co je posledny oficialny release, mi v zivote ani raz nepadiol. Mam aj Win 7, tie sem tam bohuzial padnu, no stale su asi 2x stabilnejsie vista a celkovo vyborny OS.
    • smejki
      ne. WinXP je technologicky tak zastaralý, že na něj nebylo možné napasovat DX10 (ani
      11, samozřejmě)
  • Tak jsem si pusil trailer ještě jednou, hory jsou OK, ale ten statický dým to hrozně kazí, protože to vypadá jako byste jeli k obrazu, a to je chyba snad to opraví, neb kdyby tam byla celá kampaň s tanky tak by to bylo supér !
  • Niekto si pletie bf 3 s realitou?Máte šedý zákal, alebo ste ešte nehrali hru podobnú realite?Ovládanie nejak divné, objaví sa éčko, potom červená myš a každý zvyknutý mačkať v čom najvačšiom počte, navyknutý na hry, len umiera.Stačí podržať raz a všetko v cajku.Že Vás zastrelia, aj keď ste za rohom, či troj metrovým balvanom, pohoda, realita, že vy neprestrelíte cez nepriestrelné sklo a oni Vás cez dva, zas realita?Obyčajný skok z mosta, neviditeľná demarkačná čiara?Nepustí za vymedzenú nerealitu.Niekto sa škrabe po zdi a ona sa deformuje ako fatarmogána?Prečo diky kolies na náklaďáku tvoria šesťhran, čo dokonca osem a nebudem upresnovať full nastavenia.Ten kto je tou mediálnou masážou vymastený, nech ochká, nad realistikou, ale mne je to všetko hodně, hodně proti srtst..
  • Chápem ten posledný odstavec správne, že teraz sa budú nielen že samouzdravovať nielen hráči, ale aj vozidlá? Že nám tie hry ale zbuzneli, čo?
    • Dufam ze to spravne nechapeme.Autoheal na tanku?No kde sme?Nakoniec zniceny tank jednym supnutim ozivy medic defibrilatorom.Mrzi ma ze BF3 sa snazi kazdym trailerom upozornit na to ze aj ich single dokaze byt akcny a rychli ako COD.Tato znacka by sa mala pravom a hrdo prezentovat uplne inak a distancovat sa od stylu codu a nie ho napodobnovat.Zaberou so siglu (kotry mna osobne vobec absolutne nezaujima a keby som dostal poskodenu verziu bez neho ani by som si to nevsimol) uz bolo dost. Ozaj by som rad videl riadne boje s multy v tankoch vo vrtlunikoch a na stihackach a poritom sa vsade mozne motat pechotu to je bf.
      • To je tim,ze EA se proste snazi jak jen muzou prekonat prodejni cisla poslednich COD her a ocividne tomu podridi vse vcetne zparchanteni zname znacky.Ostatne tenhle jejich ultimatni cil dokazuji kazdou chvilou ruznymi prohlasenimi jak cod chteji prekonat.
        BF 1942 a BF2 byly paradni hry,BC serie uz byla tak trochu neco jineho a me prijde,ze ten novej BF by se mel spise jmenovat BC meets CoD.Ach jo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit