Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Swato
    Inak ak niekto chce vediet dovod T-rexa na zaciatku tak ->
    http://www.gamefront.com/wp-content/uploads/2010/11/4chan.png
  • Odulin
    Ale jo, tady nejde nic namítat. Buď mám válečně FPS rád a pak BF3 žeru nebo nemám a pak držím hubu.
    • ale u COD kdyz ho nemam rad tak hubu drzet nemusim vid? a muzu si zanadavat jak je to tady furt
      • Jistě BF je úplně jiná liga.
  • ak si niekto po vzhliadnuti tohto videa a precitani toho infa (64 ludi, aircrafts, frostbite 2) chce kupit este COD tak to uz fakt nechapem...jedine ze by nechcel kupovat kvoli tomu nove PC
  • Ok myslel som ze grafika ma uz dnes u ziadneho titulu nejak EXTRA nenadchne ale... teda toto je fakt sila. Neviem aky bude single player ale ak aspon ako prvy BF ktory som i normalne "presiel" tak to hned berem!
    • Prvni BF?Od kdy ma bf 1942 sp?Pokud nemas na mysli mp s botama?
      • Presne to som myslel, bavilo ma to dokonca i sameho. *1*
  • boudou tam sthihacky jako ve dvoujce nebo ne ?
    • Ano.
  • no to je zase KOUSEK od EA :) presedlam z realneho zivota do digitalniho :D nemam slov na BF 3 ta hra az vyjde tak tim zacne konec sveta :)
  • Tak na mě zatím více méně vše co jsem viděl, působilo dosti jako akční film, a na to spousta z vás nadává u CoD a tady jsou skoro samý kladný reakce, no nevím co si o tom myslet... ;)
    Každopádně já to přežiju, na akčních filmech s Arnoldem a van Damem sem vyrostl :) a už mám předobjednáno a nemůžu se dočkat.
  • Jazz
    Orgasmus!
    Pozadavky splnuju 2x, takze zadny problem
    • pochybuju chlapce ze mas i7 990 extreme
      tomu sam neveris
      • nezavid...
        • Jazz
          +1
          nekdo tu ma jeste starej celeron a tak mi dava minuska
  • neskutečný :)
  • skaven123
    "Update (7.6., 13:40) - Uvnitř článku najdete systémové požadavky hry (doporučené už nejsou zrovna malé) " nechapem, ved ide o mainstream 2011 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit