Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    Zase neplašte...Tenhle krátkej trailer chtěl nabudit akčnost, tudíž byl sestříhanej v těchto "COD" momentech a tváří v tvář nepříteli...tak ho v tom hned nehledejte a nepřirovnávejte (tahle hra si to nezaslouží)...;)
  • Raziel_cz
    Konečně TD! Bad Company 2 je skvělá hra, ale čekání na respawn mě vždycky ubíjelo.

    Akorát mi teda přijde strašně vtipná věta: "Abyste byli na bojišti co nejvíce svoji, aniž by zde pobíhali chaoticky vymódění vojáci, budete moci upravovat své psí známky, které se stanou jakýmsi vaším tagem a podpisem." Jakoby se změnou vizáže psích známek měl změnit i celý outfit avatara. *1*
  • Objednal sem, CoD je mrtev *1*
  • Taky se čím dál tim více děsím...koupim, o tom žádná ale přeci jen jsem čekal (no dobře, nečekal ale doufal jsem) hratelnost spíše BF2 než mix BC2 a CoD...zatím to vypadá na Bad Company 3 než Battlefield 3...doufám, že stíhačky mi zvednou náladu...ty jsem v BF2 naprosto miloval
  • Red Orchestra 2 to istí.
  • ze by se fps stala po dlouhe dobe hrou roku? prvnim dojmem: 10/10
    • Hrou roku bude Portal 2 *3*
      • Ja dosť pochybujem že Portal 2 bude hrou roka (moj nazor je že je to pi*ovina najtvrdšieho kalibru spolu s portal 1 ) ešte len bude vychádzať tvrdá konkurecia hier ktora pošle Portal 2 hlboko pod zem *3*
        • To by me vazne zajimalo co je ta konkurence co posle portal 2 pod zem?
          Picovina nejtvrdsiho kalibru?Ta hra ale nemuze za to,ze na tebe byla moc chytra.
          • Moc ťažké to nebolo mal som to prejdené behom troch dní takže dosť chabé *7*
  • battlefield 3 cod samozrejme prevalcuje, ale nikdy nebyl primarne o mestske akci. porad cekam na poradny bf mp trailer...
  • MP betu pojedu jeste na stavajicim PC ale na finalni verzi bude cekat uz nove, tak jsem zvedavy jake rozdily zaznamenam?!
  • El-Bravo
    tak si říkám, kam se hrabe crysis 2 :)
    • Mahcake
      Crysis 2 je pro mě zklamání roku.
  • Zvolene MP video ma nejspise oslovit prave houfy CODaru (nabihat nepratelum na telo a rvat jim kver do xichtu), ale nemyslim, ze se to tak vazne bude hrat.
    Oproti CODu ma BF vzdy daleko vetsi mapy, jinak reseny respawn, takze bych se nebal.
    A ano, uz jsem predobjednal *4* .
    p.s. co by v BF3 mohli zlepsit je upgradovani zbrani. Vetsi zasobnik, vice typu kolimatoru/optik, moznost pridelat dvojnozku atd, to by se mi urcite libilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit